Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Kolory Wina

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Łódzkie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 10:21 am    Temat postu: Restauracja Kolory Wina Odpowiedz z cytatem

Restauracja Kolory Wina

Adres:
ul. Liściasta 86
91-357 Łódź

Opis:
Filozofia kuchni serwowanej w NoBo Hotelu*** Łódź to sojusz tradycji z nowoczesnością. Kulinarna podróż w czasie, jaką oferuje na co dzień szef kuchni Jarosław Bieńkowski to wynik zaskakującej alchemii pomiędzy elementami kuchni staropolskiej, międzynarodowej i molekularnej.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 10:21 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
aniaaa
Gość

PostWysłany: Sro Sty 11, 2012 6:38 pm    Temat postu: restauracja kolory wina Odpowiedz z cytatem

witam.
Bylam w tej restauracji na sylwestra.Jedzenie bylo niesamowite,nowoscia bylo dla mnie pokaz kuchni molekularnej..robi wrazenie:) podobno maja na co dzien w karcie..jak ktos nie probowal to warto!wybieram sie tam na kolacje walentynkowa ,mam nadzieje ze sie nie rozczarujemy i bedzie tak samo smacznie:)
Powrót do góry
kasiakolska
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej.bylam w tej restauracji w niedziele..dorwalismy ostatni stolik bo wszystko bylo zajete.wizualnie lokal super!nowoczesnie ale bardzo przytulnie.zamowilismy krem pomidorowy i zurek(moj chlopak stwierdzil ze lepszego jeszcze nie jadl),krem bardzo gesty i dobrze przyprawiony..
na drugie wybralismy poledwice wieprzowa z plackiem rosti(sosik grzybowy boski) a ja piers kurczaka z rukola i suszonymi pomidorami.podobnego kurczaka jadlam we wloszech i od tamtej pory poszukuje w lodzi rownie dobrego hihi i powiem wam ze do tej restauracji wroce!
ale i tak strzalem w 10 okazal sie deser..podpatrzylismy w stoliku obok:)i tez musialam sprobowac..ananasowy sorbet kucharz przyzadzal na naszych oczach z uzyciem cieklego azotu..kurcze czegos takiego to ja jeszcze nie widzialam a jaki delikatny,mniam .jesli chodzi o ceny to calkiem przyzwoite jak na hotelowa restauracje..zupa 10-12 zl a deser 25(polecam wpasc tu chocby tylko dla niego)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Łódzkie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: