Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Laguna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Warmińsko-Mazurskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 9:05 am    Temat postu: Restauracja Laguna Odpowiedz z cytatem

Restauracja Laguna

Adres:
ul. Piłsudskiego 69/b
10-449 Olsztyn

Opis:
Stawiamy zdecydowanie na dania w pełni przygotowane przez naszych kucharzy ze świeżych, wyselekcjonowanych surowców. Zapraszamy Państwa zarówno na dania szybkie, ale smaczne typu fast food tj. hot dogi, hamburgery… jak również dania tradycyjne typu pierogi, makarony, kotleciki i pulpeciki.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 9:05 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Klient
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2012 8:47 pm    Temat postu: [niezakcceptowany post]

Ten post oczekuje akceptracji moderatora.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepiękne miejsce, bardzo smaczne jedzenie.. zauroczona. polecam!
Powrót do góry
Smakosz - Gardenia
Gość

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 1:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usłyszałem od znajomych, że jest miejsce które bije smakami na kolona. Jako niedowiarek sceptycznie odebrałem "wychwalanie", ale jednak strzał w dziesiątkę. Dawno nie byłem tak pozytywnie zaskoczony. Pojechałem sprawdzić i z głębi serca mogę polecić. Wspaniałe świeże dania, świetna obsługa, nic dodać nic ująć. Tego mi brakował, wspaniała prawdziwość smaków w przytulnym miejscu. Sprawdźcie sami. Restauracja Gardenia znajduje się w hotelu Villa Pallas
Powrót do góry
Joasia
Gość

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 9:39 am    Temat postu: Czarodziejska Gardenia Odpowiedz z cytatem

Ciekawe miejsce ze wspaniałą duszą. Nie czułam się jak w restauracji, ale jak w bajce bo byłam oczarowana i zaczarowana nastrojem. Pozdrawiam Pana Marcina
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Warmińsko-Mazurskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: