Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja LaStrada Zakopane

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 6:30 am    Temat postu: Restauracja LaStrada Zakopane Odpowiedz z cytatem

Restauracja LaStrada Zakopane

Adres:
ul. Słoneczna 2A
34-500 Zakopane

Opis:
Restauracja LaStrada znajduje się w samym centrum Zakopanego na dolnych równiach Krupowych. Położenie to sprawia że z okien oraz naszego tarasu rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr. Serwuje dania Włoskie oraz Regionalne, a duża sala umożliwia organizację imprez okolicznościowych.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 6:30 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pizzza rewelacja Shocked
Powrót do góry
kamcia
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 9:22 pm    Temat postu: nie polecam lastrady Odpowiedz z cytatem

Witam,chciałabym wyrazić swoją opinie na temat jedzenia w restauracji La Strada w Zakopanym a mianowicie:zamówiłam spagetti boloneze i pizze ....gorgonzola i żadne danie nie spełniło moich oczekiwań.spagetti to sam koncentrat bez przypraw(jedyne przyprawy jakie były w sosie to liść laurowy i ziele angielskie) makaron przyzwoicie ugotowany(aldente),natomiast pizza która jak nazwa mówi miała być z gorgonzolą miała praktycznie niewidoczne ilości tego składniku,ciasto podeszwa,zbyt przypieczone brzegi,nie doprawiona,i duża ilość jakiegoś taniego sera bo kolor sera był praktycznie biały a nie żółty.Zapłaciłam za te dwa dania 40zł a chyba bardziej byłabym nasycona z pizzy z lidla niż od nich,
JEDNYM SŁOWEM NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
laki
Gość

PostWysłany: Sro Lis 23, 2011 3:27 pm    Temat postu: Super jedzenie Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w Zakopcu i jem bardzo czesto pizze z Lastrady , jest naprawde super prawdziwa cieka włoska pizza , nie wiem o co chodzi "kamci" a ten jasny ser to prawdziwa mozzarela a nie zwykły żółty ser jak w większości pizzeri.

Polecam z całego serca, oczywiście w restauracji lepiej smakuje niż na dowóz z kartona ale to chyba wszyscy wiedzą.
Powrót do góry
czesio
Gość

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 1:42 pm    Temat postu: Nic specjalnego Odpowiedz z cytatem

Jest tam zbyt drogo i niesmacznie a trafić tam to jedynie z gps Laughing
Powrót do góry
505505
Gość

PostWysłany: Pon Sie 13, 2012 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIZZA REWELACJA !!!!!! SZCZERZE POLECAM !!
Powrót do góry
Turysta
Gość

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 8:46 pm    Temat postu: Dramat Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj miałam przyjemność spróbować "przysmaków" restauracji la strada.. niestety ;) Do restauracji poszłam głównie dlatego, że w restauracji o identycznej nazwie jadłam w Łebie, gdzie poziom obsługi i jakości potraw był wysoki. Niestety w Zakopiańskiej La Stradzie (naprawde mam nadzieje ze to nie sieciówka tylko przypadek nazw restauracji! ) zastałam poziom poniżej poziomu. Na pierwsze danie zamówiliśmy niedrogie zupy. Krem z pomidorów oraz kwaśnice. Krem z pomidorów w smaku był nienajgorszy, natomiast pływające w nim kawałki makaronu świderki wielkości 0,5cm pozostawiał do myślenia. Abo specjalnie do zupy KREM dorzucono rozgotowany makaron, co by się nie zmarnował.. albo dostałam zupe krem z resztkami z innego talerza?! Kwaśnica była smaczna choć tłusta gorzej od rosołu, ale nie bede komentowała dania które jadłam po raz pierwszy, moze musi byc tłusta i już. Co do drugiego dania - zamówiliśmy placek po zbójnicku. Mój chłopak dostał gruby placek mocno spieczony, zakrawający o spaleniznę. Mnie natomiast uraczono plackiem równie grubym za to surowym.. początkowo myślałam że to jakieś warzywa w środku, po którymś kęsie wyjęłam z buzi te twarde warzywo i .. okazało się ze to rzeczywiscie warzywo! :) a taki sobie ziemniaczek :) i to nie starty na tarce, ale kawałek ziemniaka :) kolejny kęs - to samo, za trzecim razem odstawiłam talerz i poszłam zapłacić.. poprosiłam więc grzeczne niczego winną panią kelnerkę, aby przekazała kucharzowi, że placek był surowy. Na co pani bez większego zainteresowania powiedziała "dobrze, przekaze". Naturalnym wydawało mi się to, że głębiej zainteresuje sie tematem, ze chociaz przeprosi - w szczególności, że nieopodal stał kierownik sali lub właściciel restauracji. Po opłaceniu rachunku wyszłam z La Strady z przeświadczeniem, że nigdy tam nie wrócę. NIE POLECAM! Jeśli nie chcesz sie rozchorować od jedzenia surowych ziemniaków i jeśli chcesz mieć pewność, że składniki twojego dania są tam nieprzypadkowo to NIE JEDZ W LA STRADA!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: