Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Malwa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Dolnośląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 11:13 am    Temat postu: Restauracja Malwa Odpowiedz z cytatem

Restauracja Malwa

Adres:
ul. Główna 102a, Stabłowice (Fabryczna)
54-061 Wrocław

Opis:
Wyśmienite dania, Pizza prosto z pieca. Organizacja imprez okolicznościowych, bankietów. Sala do 48 miejsc siedzących.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 11:13 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
macx25
Gość

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 9:17 pm    Temat postu: nie polecam Odpowiedz z cytatem

Odnośnie co do spaghetti Bolognese:
Makaron rozgotowany, całkowity brak sosu, kwaśny smak, śladowe ilości mięsa za to nadmierna ilośc marchewki i pietruszki pokrojonej w grube paski

pizza Stabłowicka: ciasto to jedna wielka mamałyga, jałowy smak składników, sos czosnkowy nie przypominał sosu czosnkowego w smaku, konsystencji ogólny zapach pizzy kojarzący się z wymiocinami.

wielki minus za dodatkowe koszty sosu do pizzy za każdą szt.
koszt dostawy w strefie 2 zł na Maślice Małe Domki. Ogólnie jestem rozczarowany bo całkowity koszt 39,80zł nie warte swojej ceny. Wolał bym pójść na knysze do pierwszej lepszej budki i byłbym bardziej zadowolony cenowo jak i zapewnie jakościowo.
Powrót do góry
byłtam
Gość

PostWysłany: Pią Lip 20, 2012 11:20 am    Temat postu: byłem zjeść obiad Odpowiedz z cytatem

witam,
byłem w malwie zjesc obiadek. moje wrazenia i opinie o tym miejscu moge generalnie okreslic jako poprawne, aczkolwiek byly dwie slabsze kwestie:

1. czas oczekiwania. baaardzo dłuzyło mi sie oczekiwanie na posilek, mimo ze oprocz mnie w lokalu bylo max 5 innych osob.

2. menu. a mianowicie poledwiczki w sosie z kurków chyba.... sos i kurki pyszny, ale ciezko bylo utrafic widelcem w ową polędwiczkę... w mniemaniu malwy w daniu obiadowym o nazwie poledwiczki w sosie grzybowym byly dwa SKRAWKI mięsa (!!!) i full sosu.

reasumując czas oczekiwania mnie zmożył
jedno danie bez glownego skaldnika - i odpowiedz mlodej zagubionej kelnerki "że ponoć tak ma być" osłabiające.

moze tam jeszcze przyjde, jesli bedzie to ostatnia otwarta na swiecie restauracja. n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: