Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Massimiliano Ferre

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 6:47 am    Temat postu: Restauracja Massimiliano Ferre Odpowiedz z cytatem

Restauracja Massimiliano Ferre

Adres:
Plac Wolności 14
61-739 Poznań

Opis:
Już od 9.00 rano podajemy pyszne zestawy śniadaniowe z całego świata. Oferujemy również bogaty wybór makaronów, pizzy, ryb i mięs przygotowywanych na oryginalnym grillu lawowym oraz salat i deserów. Dania przygotowuje kucharz prosto ze słonecznej Italii! Organizujemy spotkania biznesowe i uroczystości rodzinne do 60 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy także odrębną salkę, do 12 osób, idealną na biznesowe spotkanie. Zapraszamy również do naszego sklepiku z winami, gdzie mogą Państwo zakupić wina z wszystkich włoskich regionów winiarskich w cenach detalicznych. 
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 6:47 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
michigan
Gość

PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 1:37 pm    Temat postu: Śniadanie w Massi Odpowiedz z cytatem

W Massimiliano Ferre jadłam z przyjaciółmi kilka razy, może 6-7, zawsze obsługa oraz jedzenie było naprawdę na wysokim poziomie. W karcie również śniadania, które należą do moich ulubionych w Poznaniu... Restauracja piękna i wyśmienita!
Powrót do góry
Victor
Gość

PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przytulne wnętrze, pyszna pizza, śniadania też są godne polecenia. Fajny lokal.
Powrót do góry
AnnaW
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Mar 31, 2012 3:52 pm    Temat postu: Pizza baardzo smaczna Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny lokal, smaczne jedzenie, w szczególności pizza. Nie było żadnej niemiłej niespodzianki, jak miał to miejsce kiedyś w moje osiedlowej pizzerii. Obsługa kelnerska na przyzwoitym poziomie
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2012 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo pozytywne miejsce, szczególnie lubię tam jeść lunche, które oprócz dobrej ceny są przede wszystkim bardzo smaczne. 2 dania + napój bardzo mi odpowiadają
Powrót do góry
Marrek
Gość

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 8:21 pm    Temat postu: Dobre miejsce w centrum Odpowiedz z cytatem

Szczerze polecam Massimiliano , jeśli ktoś będzie poszukiwał dobrej restauracji w okolicach Placu Wolności. Zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie carpaccio i desere- szarlotką.
Powrót do góry
Radasss
Gość

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 10:35 am    Temat postu: Super!!! Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna resturacja z karta dań, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Pizza chyba najlepsza w Poznaniu, na cienkim ciescie- idealna. Maja tez super Dania tradycyjne, polskie. To chyba jedyne miejsce, gdzie można zjeść tak dobrze. Idealna restauracja na rodzinne obiady, dla każdego coś dobrego n Maja tez super zestawy sniadaniowe od samego rana. Bardzo polecam!
Powrót do góry
Radasss
Gość

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 10:38 am    Temat postu: Super!!! Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna resturacja z karta dań, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Pizza chyba najlepsza w Poznaniu, na cienkim ciescie- idealna. Maja tez super Dania tradycyjne, polskie. To chyba jedyne miejsce, gdzie można zjeść tak dobrze. Idealna restauracja na rodzinne obiady, dla każdego coś dobrego n Maja tez super zestawy sniadaniowe od samego rana. Bardzo polecam!
Powrót do góry
Miko
Gość

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Pizzę to mają pyszną w Mollini-jadłeś?
Powrót do góry
BaśkaWiel
Gość

PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 10:24 am    Temat postu: Super! Odpowiedz z cytatem

Massimiliano to restauracja z super jedzeniem i pomysłem na połączenie kuchni włoskiej z polską...czyli dla każdego coś fajnego. Idealna na rodzinne obiady. Ja często chodzę na "luźniejsze" spotkania z klientami. Pizza chyba najlepsza w Poznaniu, no i śniadania- to chyba jedyne miejsce gdzie można zjeść od 9 rano. Mi bardzo odpowiadają również zestawy lunchowe. Fajna restauracja:)))
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: