Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja "Na Skrajnej"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie pozytywne opnie to piszą chyba sami właściciele. Restauracja bardzo przeciętna, a organizacja imprez zorganizowanych wręcz śmieszna. Brak słów na temat menadżerów, zarówno pani jak i pana - błaznowate uśmieszki, podejście, widać zerowe doświadczenie i jak ktoś wcześniej wspomniał, potwierdzam, zupełny brak profesjonalizmu. Obsługa teraz jest tragiczna. Szef kuchni chyba też się zmienił, widać po menu - niestety wszystko na gorsze. Jak dla mnie, podstawą restauracji są jej pracownicy - tu jest jakaś dziwna polityka, zamiast iść w lepszą stronę to oni upadają. Jedynie "na oko" widać menadżerowie są ci sami, może to w tym tkwi problem. Widać i czuć "dziwną atmosferę w powietrzu".
Bywalec "kiedyś i dziś".
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 4:18 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
jacek
Gość

PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 2:00 pm    Temat postu: Re: Bardzo ładne miejsce, ale drogie Odpowiedz z cytatem

przeciez te opinie pisza wlasciciele widac to nawet w stylu pisania
Powrót do góry
Mariola Sędek
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2011 10:13 pm    Temat postu: obucCie sie Odpowiedz z cytatem

Poziom jaki prezentuje teraz ta restauracja to porażka Bylismy tam ze znajomymi wczoraj przekąski jakie dostalismy odbiegają od tego co w karcIe nie kompletne w składniki a dania gorące tragedia Na pytanie co za kucharz gotuje takie dania kelner odpowiedział ze Menager co tu sie dzieje Panie Daniłowski pan sie wezmie za ten lokal bo już znajomi trobią ze na psy pan schodzi A gdy pan otwierał było ok a teraz gdzie ci ludzie co dali panu ten klimat ten smak jak już menagerowie za garami stoją
ObucCie sie bo w Fanaferi smacznej zaczeli gotować WSTYD n a niedługo imprezka 1 roku istnienia restauracji jak chwalą sie menagerowie ciekawe jaką plame państwo tam dacie to już będzie wstyd
Powrót do góry
lolly
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 5:10 pm    Temat postu: pani menadżer Odpowiedz z cytatem

od ponad tygodnia czekam na odpowiedź na mój e-mail w sparwie imprezy okolicznościowej, niestety bez rezultatu plus negatywne opinnie = utrata potencjalnego klienta.
Pozdrawiam panią menadżer.
Powrót do góry
Lucjan
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 3:50 pm    Temat postu: Skrajna porażka Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mie jak można długo znosić tak kiepskie zarządzanie lokalem jak i kiepską obsługe o kuchni nie wspomne.
Poziom skrajnej jest na skraju rozpaczy kiedy zajdą zmiany w tym lokalu bo jest krótko mówiąc tragedia .Roczek w ogrodzie nie było co zjesć w niedziele na dania czekalimy 1,5h dostalimy podeszfe obok ludzie surowe kurczaki
pozostawiam już to bez komentarza
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

n
Powrót do góry
Karolina C
Gość

PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 11:00 am    Temat postu: Podziękowania Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję całemu zespołowi restauracji za zorganizowanie przyjęcia z okazji chrzcin mojego syna. Pyszne jedzenie, super obsługa. Będziemy polecać! Pozdrawiam n
Powrót do góry
Tomek
Gość

PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja wypowiem sie krótko: jeden z lepszych lokali w okolicy, wg mnie i moich gości jedzenie było bardzo dobre, obsługa szybka i miła. Wybrałem te restauracje na zorganizowanie urodzin ze względu na zaciszne miejsce i przytulny wystrój wewnątrz. Jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim. n pozdrawiam, Tomek
Powrót do góry
Andrzej
Gość

PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie restauracja "na skrajnej" to strzał w dziesiątkę w Zabkach. Prawie codziennie jem tam lunch. Jeszcze sie nie zawiodlem. Co ciekawe zbudowali tam teraz wedzarnie. Zostałem poczestowany na lunchu świeża wedzona kiełbasa. Musze przyznać, ze była całkiem dobra.
Powrót do góry
stały klient
Gość

PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 11:48 pm    Temat postu: n skrajnej Odpowiedz z cytatem

Co do obsługi to rzeczywiście na pochwałę zasługuje dwóch kelnerów - blondyn w okularach i brunet - fantastyczne podejście do klientów.
Powrót do góry
unique
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 12:11 pm    Temat postu: Pozytywnie Odpowiedz z cytatem

Jest to jeden z dwóch lokali " na poziomie" w Ząbkach (na skrajnej jest zdecydowanie bardziej elegancki i przytulny niż "ten drugi"). Fajne miejsce w którym można zorganizować imprezę, zjeść lunch czy po prostu posiedzieć ze znajomym,i czy rodziną. Na szczególne uznanie zasługuje ogród- bardzo przyjemny, można tam pobiesiadować np. przy grillu. Nie raz byłam gościem restauracji i nigdy nie spotkało mnie żadne rozczarowanie ani jeżeli chodzi o dania ani o obsługę, także jak najbardziej pozytywnie n Jadłam tam jeden z najpyszniejszych deserów w swoim życiu- Ananasa z lodami i bezami, pycha, mam nadzieję że wróci on do menu restauracji...n
Powrót do góry
adm
Gość

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 6:09 pm    Temat postu: Na Skrajniej - na plus Odpowiedz z cytatem

Polecam to miejsce. Można naprawdę dobrze i smacznie zjeść w spokojnym miejscu, które ma swój klimat. Akurat dla mnie ta lokalizacja, spokój, wystrój, a w sezonie letnim plener, drzewa, grill na powietrzu, (dla dzieci park linowy) to wartości dodane, które wyróżniają tę restaurację spośród innych. Ludzie mili, ceny ok. Tego mi brakowało w Ząbkach.
Powrót do góry
abc
Gość

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 7:40 pm    Temat postu: restauracja porażka Odpowiedz z cytatem

Rozbrajające są te ostatnie wpisy, jeden po drugim pisane przez menadżerów, kelnerów czy właścicieli..... to widać! restauracja porażka, wystarczy na innych forach poczytać prawdę od prawdziwych gości tej restauracji.
Powrót do góry
abcxyz
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 7:44 pm    Temat postu: restauracja porażka Odpowiedz z cytatem

Rozbrajające są te ostatnie wpisy, jeden po drugim pisane przez menadżerów, kelnerów czy właścicieli..... to widać! restauracja porażka, wystarczy na innych forach poczytać prawdę od prawdziwych gości tej restauracji.
Powrót do góry
imprezowo:)
Gość

PostWysłany: Sob Paź 22, 2011 3:23 pm    Temat postu: imprezowo:) Odpowiedz z cytatem

Kuchnia 10/10 -pysznie!, obsługa 10,5/10- pierwsza klasa!n Dziękujemy !!!!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: