Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja "Na Skrajnej"
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 12:02 pm    Temat postu: Restauracja "Na Skrajnej" Odpowiedz z cytatem

Restauracja "Na Skrajnej"

Adres:
ul. Skrajna 1A
05-091 Ząbki

Opis:
Restauracja "na skrajnej" odkrywa tajemnice polskiej kuchni, nie tylko w sposobie przyrządzania i podawania, ale przede wszystkim w jakości i specyfice surowców z których powstają potrawy. Ważna jest również atmosfera, w której delektujemy się smakiem, a ona jest niepowtarzalna. Stary dom włościański, w którym mieści się restauracja „na skrajnej” wtulony jest w las sosnowy, został on zbudowany z drewna i kamienia, jest bogato zdobiony podlaskimi ornamentami. Otaczający go las sprawia, że czujemy się jak na wsi, a nie 7 km. od centrum Warszawy. Restauracja „na skrajnej” oferuje 100 miejsc w 4 salach w tym: sala 50 osobowa z tarasem i widokiem na ogród, sala 30 os. „barowa” z bezpośrednim wyjściem na ogród, sala 20 os. „za piecem” oraz sala 10 os. - „malinowa” - idealna na spotkania biznesowe. Stylowa, kameralna aranżacja wnętrz, rozmieszczenie przestrzenne sal w lokalu, a także bajkowy ogród pozwalają na organizację szeregu imprez.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 12:02 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
ząbek
Gość

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 9:58 am    Temat postu: Bardzo ładne miejsce, ale drogie Odpowiedz z cytatem

Miałem okazję być w tej restauracji przed kilkoma dniami. Lokalizacja bardzo fajna, lokal ciekawe urządzony. Jedzenie naprawdę ok.

Dobrze, że pojawiło się takie miejsce na mapie Ząbek, szkoda tylko, że ceny są takie w naprawdę dobrych restauracjach w centrum Warszawy. Pewnie jeszcze nie raz odwiedzę, ale jeść codziennie na pewno nie będę.
Powrót do góry
Maria
Gość

PostWysłany: Pią Gru 03, 2010 11:35 am    Temat postu: restauracja na Skrajnej - mało takich w samej Stolicy Odpowiedz z cytatem

Przepiękny lokal! Zaskakuje, ponieważ z zewnątrz wydaje się być typową chatką urządzoną w staropolskim stylu, a w środku.. pełna elegancja. Do tego bardzo miła i pomocna obsługa (również w doborze win). Jedzenie podane i przygotowane bardzo starannie (oby to się nie zmieniło). Faktycznie trochę nieadekwatne ceny do lokalizacji - mimo wszystko to Ząbki, a nie Warszawa, więc kolacja dla 2 osób to wydatek około 200 zł, mogłoby być trochę taniej. Ale Restauracja na Skrajnej zasługuje na polecenie.
Powrót do góry
MariaW
Gość

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 12:06 pm    Temat postu: najlepsza restauracja w Ząbkach!!! Odpowiedz z cytatem

Nie ma drugiej restauracji na tak wysokim poziomie w Ząbkach, jak restauracja na Skrajnej. Jestem zachwycona, że w takim miejscu w końcu pojawił się tak ciekawy lokal.
Powrót do góry
marcin kucharczyk
Gość

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OStatnio wybraliśmy się tam ze znajomymi.. z zewnątrz ładny domek.. ale w środku wystrój wyjątkowo pszyjemny i apetyczny n fakt jak na zabki ceny wygurowane ale raz na jakiś czas warto się wybrać by smacznie zjeśc być mile obsłużonym na dość wygurowanym poziomie jak na ząbki czego zesmy sie nie spodziewali.. więc może troche ludzi skosztuje troche kultury i wreszcie bedzie tak jak należy..
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizowałem tam ostatnio imprezę z okazji chrzcin mojego synka i zarówno ja jak i moi goście są mega zadowoleni. Polecam lokal na organizację imprez okolicznościowych
Powrót do góry
m
Gość

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwiedziliśmy ostatnio restaurację na skrajnej, rewelacja! Mają super promocje codziennie coś innego w bardzo atrakcyjnej cenie i nawet alkohol w tych dniach ma super cenę prawie jak w sklepie :) polecam kaczkę! Pachnąca soczysta palce lizać :)
Gorąco polecam, piękny lokal, piękne miejsce mimo Ząbek :) obsługa na poziomie, kucharz ma niezły smak a i jakość podania nie odbiega od jakości serwowanej przez wielkie "gwiazdy kulinarne"
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie, promocje są fajne... byliśmy tam w czwartek zjedliśmy befsztyk wołowy, kruchy soczysty i pachnący a wielkość naprawdę jumbo... można się najeść... polecam to miejsce
Powrót do góry
Adriano
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 5:42 pm    Temat postu: Opinie na wyrost Odpowiedz z cytatem

Coś dziwnego wszyscy chwalą.
Powierzyłem państu organizacje komuni 8 maja i jestem zszokowany poziomem obsługi kelnerów jak i wyglądem i smakiem dań.
Kaczka opierzona wysuszona zimna ,polędwiczki surowe zimne kompletny brak wyczucia smaku a o rosole nie wspomne pomyje bez smaku
A organizaja drodzy państwo wstyd
Powrót do góry
leszekk64
Gość

PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedliśmy wczoraj obiad , bardzo sypatyczne , nastrojowe ale nieprzeslodzone miejsce,mlła i dyskretna obsluga, co do obiadu rzeczywiście smacznie , ryby doskonałe , nuty smakowe wyraziste,......, jedyne co bym zmienił osobiście to dostawce kawy.
Powrót do góry
Sławek
Gość

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 8:23 pm    Temat postu: rybki smaczne i to tyle Odpowiedz z cytatem

Ryby smacze zgadzam sie wyczucie smaku i dobór składników strzał w dziesiątke. Szacunek dla osoby która tak dobiera smaki i wymysliłe te dania Ale rosół to pomyje woda mięso sół pieprz brak smaku warzyw podpalanej cebulki ,lubczyka i tu wielki minus dla szefa kuchni Obsługa oprócz pana w okularach który zauwarzyliśmy ze podchodzi do gości z profesionalizmen porażka,nie wspominająć o pani menadzer brak profesionalizmu
Czy jest mozliwe poznać imie pana szefa kuchni Jak mozna robić tak pyszne rybki a dać ciała na rosole
Powrót do góry
Zaproszona
Gość

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 10:23 pm    Temat postu: smaki w lokalu Odpowiedz z cytatem

W ostatnia niedziele miałam przyjemność poznać tę restaurację. Ogólne wrażenie bardzo dobre, przede wszystkim pod względem smaku potraw. Szczególnie warte polecenia są polędwiczki i pstrąg (w pełni zgadzam się z przedmówcami). Jestem bardzo wyczulona na estetykę dania i nie wyobrażam sobie restauracji nie biorącej pod uwagę tego aspektu - w końcu miedzy innymi dlatego ludzie spotykają się w lokalach a nie w domu. I tu nie zawiodłam się - znakomity poziom! Z tych względów właśnie tam zorganizuję zbliżającą się imprezę rodzinną.
Powrót do góry
jacek
Gość

PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 10:03 am    Temat postu: Brzawo ząbki Odpowiedz z cytatem

takiego lokalu brakowalo w zabkach gdzie mozna dobrze zjesc i super spedzic czas bylem u panstwa ostatnio 2 razy raz na pepkowym i raz sam z rodzinka pepkowe super jedzenie obsluga oki chodz mi osobiscie nie podobalo sie ze kelner pozwolil sobie z nami wypic .... nie moja sprawa to ogolnie wielki pozytyw nastepnie bylem z rodzinka i tu mila niespodzianka ponownie dania z karty poledwiczki i kaczka super bardzo dobrze dobrane smaki dzieci zachwycone parkiem linowym ceny nie wygorowane obsluga bez zadnch zastrzezen jakis pan ale nie ten sam co w sobote pozdrawiam i zycze dalszego rozwoju tego nam w zabkach brakowalo
Powrót do góry
restauracja
Gość

PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 3:16 pm    Temat postu: restauracja Odpowiedz z cytatem

bylem ostatnio z rodzina na obiedzie wzielismy fileciki salatke kaczke i piersi z kurczaka dania pierwsza klasa cena oki, obsluga dwoch panow (w okularach i jakis mlodszy) bardzo mila pomocna dyskretna z profesjonalanym podejsciem do gosci, lokal swietne poloczenie drewna z kamieniem gratulujemy pomyslu bedziemy czesciej zagladac i polecac znajomym
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 10:43 pm    Temat postu: Re: rybki smaczne i to tyle Odpowiedz z cytatem

[quote="Sławek"]Ryby smacze zgadzam sie wyczucie smaku i dobór składników strzał w dziesiątke. Szacunek dla osoby która tak dobiera smaki i wymysliłe te dania .Obsługa oprócz pana w okularach który zauwarzyliśmy ze podchodzi do gości z profesionalizmen porażka,nie wspominająć o pani menadzer brak profesionalizmu
Czy jest mozliwe poznać imie pana szefa kuchni ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: