Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja "Na Skrajnej"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaciekDR
Gość

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 8:17 am    Temat postu: Zawsze bezbłędnie - miło i smacznie Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się rozpisywać - znam "Na Skrajnej" od roku - zawsze zjadłem tam smacznie, za rozsądne pieniądze i w miłej atmosferze. Pozdrawiam przesympatycznych Kelnerów (i Kelnerki n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 8:17 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Pinkodrobinka
Gość

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 11:35 am    Temat postu: Na Skrajnej Odpowiedz z cytatem

Bylam jakis czas temu ( ok 2 tyg) w tej restauracji i naprawde wystroj lokalu jak najbardziej jest plusem, klimat tez ok, a jedzenie super smaczne Smile Ja trafilam akurat na grochowke i kotlet mielony z warzywami- polecam. Jadlam rowniez wedliny robione w wedzarni przy restauracji i goraco polecam!!! Very Happy
Powrót do góry
meil
Gość

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 12:21 pm    Temat postu: "na skrajnej" Odpowiedz z cytatem

Moja opinia na temat tej restauracji bardzo dobra. Byłam tam z rodziną nie jednokrotnie. Dania bardzo smaczne i wspaniale podane, miła obsługa i menager, który się interesuję czy gościom się podoba. Moim Zdaniem jednyna tak dobra restauracja w Ząbkach.
Powrót do góry
Irmina Hudiakow
Gość

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 1:45 pm    Temat postu: na skrajnej Odpowiedz z cytatem

Chciałabym dodać moją bardzo pozytywną opinie na temat tej restauracji. Jestem jej bardzo częstym gościem i z całą pewnością mogę powiedzieć, że jedzenie jest bardzo smaczne, a i obsługa spisuje się na duży plus. Miałam przyjemność poznać zarówno Pana Menagera jak i Panią Menager i mam bardzo pochlebną opinię dotyczącą ich pracy, w kontekście zarówno organizacji jak i podejścia do klienta. Dziwią mnie bardzo negatywne opinie, które tutaj przeczytałam, co prawda jej ich bardzo mało ale myślę, że wynikaja z czystej zazdrości. Pozdrawiam wszystkich pracowników restauracji "na skrajnej" i do zobaczenia na lunchu, który zawsze ma bardzo dobrą cenę i jest bardzo pyszny.
Powrót do góry
A.Janiszewska
Gość

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Restauracja zasługuję na duży plus, zarówno za jedzenie, wystrój wnętrz i oczywiście za dobrą obsługę. Robiłam w tej restauracji imprezę okolicznością, i byłam bardzo zadowolona z rezultatów, do których zalicza się to, że moja rocznica ślubu była wspaniałym przeżyciem pod każdym względem. Szczególne podziękowanie dla Pana Menagera, który wszystko zorganizował na najwyższym poziomie, i z zadnych moich oczekiwań względem dań czy ustawienia stołów nie robił problemów wręcz przeciwnie zawsze słuzył pomocą.
Powrót do góry
L.Grzelak
Gość

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 10:49 am    Temat postu: na skrajnej Odpowiedz z cytatem

Mam to napisanie tylko jedno zdanie: Super Restauracja, szczerze polecam świetne jedzenie i miłą obsługę.
Powrót do góry
J.M
Gość

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż miło przeczytać, że moja ulubiona restauracja w Ząbkach ma tyle pochlepnych opinii. Chciałabym również zamieścić moje zdnie na temat tej restauracji. Uważam, że jak na obrzeża Warszawy bardzo wysoki standard podawanych potraw oraz obsługi. Miło tam zajrzeć, zjeść
coś dobrego i poczuć fajną atmosferę.
Powrót do góry
M.M
Gość

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witram, szczerze polecam w tej restauracji kaczkę, naprawdę rewelacja!!! Bogata karta dań, mozna coś wybrać dla siebie. Ja jestem fanką kaczki, natomiast mąż woli polędwiczki n
Powrót do góry
wlodizw
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe jak w dzień "nabiliście" 300 głosów? jesteście oszustami i pewnie tak samo oszukujecie klientów którzy przychodzą do was zjeść.

Nie polecam przychodzić, stołować się u łgarzy!!!!

Oczywiście zgłosiłem to do admina. jak nie będzie to wyjaśnione to zrobię tu rewolucję!!!
Powrót do góry
Obserwator
Gość

PostWysłany: Pon Lut 06, 2012 9:58 am    Temat postu: głosowanie Odpowiedz z cytatem

Dot. poprzedniego postu. Polecam nie denerwowanie się. Nie ma co oceniać innych wg siebie i własnych praktyk. Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia.
Powrót do góry
Irmina Chudiakow
Gość

PostWysłany: Pon Lut 06, 2012 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że niektórzy nie potrafią przegrywać... Zamiast oczerniać inną restaurację, radziłabym zachęcać ludzi do głosowania na swoją... A żenadą jest oczernanie kogoś bez dowodów.
Pozdawiam wszystkich, którzy potrafią z GODNOŚCIĄ PRZEGRYWAĆ.
Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 6:35 pm    Temat postu: pozytywnie! Odpowiedz z cytatem

bardzo dziękuję za super zorganizowane przyjęcie po chrzcinach!
Powrót do góry
tomcio7413
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 3:47 pm    Temat postu: "fenomen na skrajnej" Odpowiedz z cytatem

"to sie do prasy nadaje"a kulinarnie to troche ponosi niektórych w opiniach.Zaciekawiony reklama a przejeżdżam codziennie - skrajnie głodny wpadłem na lunch i było ok.Wiec możne wigilia z pracownikami a co tam...szerokim gestem i tu porażka.Uwielbiam patrzeć jak moi pracownicy udają przed szefem ze wszystko im smakuje-bezcenne!Ale wigilia firmowa wiec trzeba ludzkim głosem!nie wchodze w szczegóły dań, obsługi itp.Decyzja nigdy wiecej!Ale jadac z dziewczyna w Niedzielę pomyslałem moze druga szansa romatycznie hej ho.
niestety powtórka - szczegóły dań:zimna zupa,surowe mieso a jak nie surowe to słone!szczegóły obsługa: cytujac Bareje "do Bydgoszczy bedę jeździł"
Powrót do góry
kaloszek
Gość

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 3:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rewelacyjne miejsce. dziwne ze nie wiedzialem o nim wczesniej. cisza i spokoj. obsluga zabawna kuchnia urzekla mnie po pierwszym kęsie.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Cze 21, 2012 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzenie bardzo smaczne, miła atmosfera, obsługa kelnerska wysoki poziom. Pan Manager dramat-niestety. Nie ogrania tematu, mimo iż nie jest sam, nie przesyła obiecanych ofert dot. organizacji imprezy, spóźnia się na spotkania, ostatnio czekałam 25 minut, a organizuję na skrajnej już 3 imprezę. Potraktowana zostałam jako niechciany gość ponieważ organizuję przyjęcie tylko na 17 osób, dał mi do zrozumienia iż w tym czasie spodziewa się wielu kibiców na mecz i musimy opuścić restaurację o określonej przez niego godzinie. Nieprzyjemna,nerwowa osoba. Dobra kuchnia i wspaniały ogród, oraz reszta obsługi przysłaniają ten problem o którym już była mowa w poprzednich postach, dlatego wiele osób decyduje się skorzystać z tego miłego miejsca. Także przed Panem pełniącym funkcję managera bardzo przestrzegam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: