Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

restauracja Old Capri na Kondratowicza w Warszawie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 1:54 pm    Temat postu: restauracja Old Capri na Kondratowicza w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Restauracja Old Capri
03-285 Warszawa, Kondratowicza 22

Skandaliczne zachowanie personelu w Restauracji Old Capri na Kondratowicza w Warszawie budzi już niesmak nie tylko u mnie, ale również u sporej grupy moich znajomych!! Uprzejmość nie jest domeną nikogo tam z pracujących, szczególnie pani pseudo-managerki-kelnerki, właściwie nie wiadomo kogo, bo się nie chce przedstawić, gdy pojawia się jakiś problem w lokalu. W Restauracji Old Capri obsługa nauczona jest, że nie trzeba dbać o klienta, tylko sam się znajdzie - tak też zachowuje się począwszy od wejścia do lokalu, skończywszy na szybkim dość wyjściu. Nie ma ochoty sprawnie obsługiwać, tylko podpiera się o wszystkie kąty w lokalu. Później, gdy pojawia się problem w postaci zimnego dania, to nikt nie reaguje mimo próśb. Brawo dla Old Capri! Na szczęście obok jest sporo konkurencji. Oby takich lokali mniej na Bródnie!!!!!!!!!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 1:54 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram miłam tam przyjęcie i coś okropneko i dotego sama szfowa stara sie okubć klienta,a jedzenie do bani, kawa lura
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Popieram miałam tam przyjęcie i coś okropneko i dotego sama szfowa stara sie okubć klienta,a jedzenie do bani, kawa lura
Powrót do góry
Kama
Gość

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 10:55 pm    Temat postu: restauracja old capri Odpowiedz z cytatem

n A mnie się podobało. Robiłam tam wesele na 50 osób i było wszystko ok.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

restauracja bardzo sympatyczna. Niebawno byłam w restauracji na weselu, jedzienie bardzo smaczne, a obsługa z uśmiechem dba o każdego klienta.
A kawa rewelacja!!
Powrót do góry
Kawowa
Gość

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 11:55 am    Temat postu: Old Capri Odpowiedz z cytatem

Zaskoczyły mnie opinie poniżej,
Siostra urządzała w Old Capri kameralne wesele 25 osób, organizatorzy potrafili pójść na ustępstwa, jedzenie pyszne (dań głównych nie dało rady zjeść do końca), zimne przystawki, alkoholu nie brakowało, bawiliśmy się świetnie do białego rana.
Pani Kelnerka niezmiennie uśmiechnięta, służąca pomocą, sprawnie ogarniała stoły.

Kawa lura ?
Na bródnie nie piłam lepszej! Kremowe latte? BOSKIE!
W porównaniu do Jacobsa, czy lavazzy w okolicznych lokalach, ta w old capri nie ma sobie równych (ktoś zna firmę tej kawy?).

Pozdrawiam serdecznie,
Ja i Moja Zamężna szczęśliwie Siostra n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obsługa w Capri jest na tyle nieuprzejma, że nie zdążyłam usiąść, a już miałam dość. Tylko dla masochistów...
Powrót do góry
Zawiedziona
Gość

PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 4:05 am    Temat postu: Re: restauracja Old Capri na Kondratowicza w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Restauracja Old Capri
03-285 Warszawa, Kondratowicza 22

Skandaliczne zachowanie personelu w Restauracji Old Capri na Kondratowicza w Warszawie budzi już niesmak nie tylko u mnie, ale również u sporej grupy moich znajomych!! Uprzejmość nie jest domeną nikogo tam z pracujących, szczególnie pani pseudo-managerki-kelnerki, właściwie nie wiadomo kogo, bo się nie chce przedstawić, gdy pojawia się jakiś problem w lokalu. W Restauracji Old Capri obsługa nauczona jest, że nie trzeba dbać o klienta, tylko sam się znajdzie - tak też zachowuje się począwszy od wejścia do lokalu, skończywszy na szybkim dość wyjściu. Nie ma ochoty sprawnie obsługiwać, tylko podpiera się o wszystkie kąty w lokalu. Później, gdy pojawia się problem w postaci zimnego dania, to nikt nie reaguje mimo próśb. Brawo dla Old Capri! Na szczęście obok jest sporo konkurencji. Oby takich lokali mniej na Bródnie!!!!!!!!!
Tragedia ludzie tragedia ,pazerność pani niby właścicielki nie ma granic chce złapać nie tylko dwie sroki za jeden ogon ale i trzy.Wogóle nie liczy się ze zdaniem klienta a przy jakim kolwiek zwracaniu uwagi kwituje odpowiedzią cytuję "... to jest mój lokal i nikt nie będzie mi tutaj rządził"
Powrót do góry
Zorro
Gość

PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W żadnym wypadku już nie polecę tej restauracji.A zachowanie pani odpowiedzialnej za ten lokal -skandaliczne.Najważniejsze to zgarnąć kasę a to czy klient będzie zadowolony czy też nie to już jego sprawa.[/b]
Powrót do góry
fiodor
Gość

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 6:35 pm    Temat postu: Re: restauracja old capri Odpowiedz z cytatem

Kama napisał:
Polecam tą restaurację,macie ochotę na zupkę z torebki śmiało dostaniecie tam ,a zestaw surówek to po prostu starta marchew i posiekana kapusta
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie najgorsza restauracja jaką kiedykolwiek odwiedziłem...
Jedzenie gorsze niż w barze mlecznym, a obsługa bezczelna i nieuprzejma, nie polecam tego miejsca nikomu...
Powrót do góry
bebzonn
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 12, 2011 8:12 pm    Temat postu: co'wy chcecie Odpowiedz z cytatem

co wy chcecie od tej restauracji - robilem tam chrzciny i tez jadlem pare razy bylo naprawde ok , jedzenie swierze i ladnie podane , mila i ladna kelnereczka , az milo podejsc do baru ... Naprawde polecam te mala knajpke na zrobienie imprez lub tez na zwykle piwko na malym ale fajnie ;zalesionym; ogrodkiem gdzie nie gapia sie przypatkowi przechodnie ... n
Powrót do góry
Luiza
Gość

PostWysłany: Czw Sie 04, 2011 4:00 pm    Temat postu: Re: restauracja old capri Odpowiedz z cytatem

Kama napisał:

No widzisz, przy założeniu, że nie jesteś Właścicielką tego nieuroczego miejsca, to musisz być mało wymagająca. Wesele na 50 osób to mega ciasnota. Ale najważniejsze jest co innego: drogo i coraz droższe, a jedzenie słabiutkie, źle odgrzane i jakieś takie fujj ..., bleee
Powrót do góry
Maurycy
Gość

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 2:47 pm    Temat postu: Old Capri i Old Jedzenie Odpowiedz z cytatem

Z próżnego to i Salomon nie naleje - powiada przysłowie. Urządziłem chrzciny i było git gitara. Następnego dnia bolała czacha, no ale brzdąc będzie za to teraz pierwsza klasa miał łeb po starym mocny albo mocniejszy nawet. Trunki się lały i te co dostaliśmy gratis od firmy a było ich hoho i te co chrzestny przyniósł pod pazuchą, cośmy je razem w kiblu obalili, by stara nie widziała ;)
Nie pamiętam z tego wszystkiego ile zapłaciłem za imprezę...
Jak ktoś chce się narąbać na ostro to polecam!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 4:57 pm    Temat postu: Re: restauracja old capri Odpowiedz z cytatem

Kama napisał:

było super napewno jak tam sie mieści góra 30 osób a gdzie tańce o czym mowa
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach