Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Papavero

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 6:33 am    Temat postu: Restauracja Papavero Odpowiedz z cytatem

Restauracja Papavero

Adres:
ul. 3 Maja 46
61-728 Poznań

Opis:
Restauracja PAPAVERO od 2001r. przez wielu uznawana za najlepszą restaurację w Poznaniu. Specjalizujemy się w kuchni śródziemnomorskiej, umiejętnie połączonej z tradycyjną kuchnią polską. Szczególnie polecamy ryby i owoce morza, dania ze specjalnie wyselekcjonowanej wołowiny oraz wyjątkowe potrawy z dziczyzny. Wszystkie dania, dodatki, desery są od podstaw wykonywane w pracowni restauracji. Do stałych Gości restauracji można zaliczyć wielu znamienitych Poznaniaków, jak również polityków i gwiazdy estrady, które goszcząc w Poznaniu zawsze powracają do PAPAVERO.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 6:33 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Angelo
Gość

PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 12:40 pm    Temat postu: Odrobina luksusu! Odpowiedz z cytatem

Cudowne wnętrze, przepiękne! Jedzenie równie pyszne, z najwyższej półki. Niesamowita zupa rybna, wina, owoce morza. Polecam!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 10:52 pm    Temat postu: Re: Odrobina luksusu! Odpowiedz z cytatem

Angelo napisał:
Cudowne wnętrze, przepiękne! Jedzenie równie pyszne, z najwyższej półki. Niesamowita zupa rybna, wina, owoce morza. Polecam!

to chba nie widziałeś jak to się robi !!!!!!!!!!!!
Wejdz do bramy obok i zobacz kuchnię i produkty z jakich to robią .
Powrót do góry
POL-MEGA
Gość

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 10:01 am    Temat postu: Spotkanie biznesowe Odpowiedz z cytatem

Mile zaskoczony byłem gdy zawitałem do Papavero i wprowadzono mnie do salki biznesowej w której czekał mój kontrahent. Salkę mieliśmy do swojej dyspozycji a profesjonalna obsługa serwując pyszne dania działała bardzo dyskretnie nie przeszkadzając nam w spotkaniu.
Polecam zupę sycylijską. Mając kolejne spotkanie w Poznaniu zawitam do Papavero.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2012 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna restauracja, którą z czystym sumieniem mogę polecić właśnie na spotkania biznesowe. Świetne jedzenie - sprawdzone stałe punkty w menu i miła obsługa.
Powrót do góry
Xawier
Gość

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 8:25 pm    Temat postu: Dobre miejsce na niedzielny obiad Odpowiedz z cytatem

Traktuję Papavero jako restaurację na weekendowe wypady na obiad z rodziną. Zdecydowanie restauracja na wyższym poziomie, gdzie jest wspaniała przytulna atmosfera oraz rewelacyjna kuchnia.
Powrót do góry
BaśkaWiel
Gość

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 1:56 pm    Temat postu: Cudowne miejsce! Odpowiedz z cytatem

Szczerze polecam Papavero na wszelkie okazje. Ja od lat zapraszam tam swoich gości na biznesowe spotkania a prywatnie urządziłam w Papavero komunie córce...W każdym przypadku się nie zawiodłam! Wspaniała kuchnia- szczególnie polecam ryby i dziczyznę (mistrzostwo świata...), piękne wnętrze i profesjonalna obsługa- a to już żadkość w polskich restauracjach. Według mnie to najlepsza restauracja w Poznaniu!!!
Powrót do góry
Nakazała
Gość

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 3:14 pm    Temat postu: Najlepsza restauracja w Poznaniu! Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre jedzenie, pięknie podane. Ja zawsze wybieram dziczyzne, która jest przyrządzania po mistrzowsku. Doskonała restauracja na kolacje biznesowe, maja tam odrębną salkę, która idealnie się nadaje do rozmów. Dobra obsługa kelnerska i ładny wystrój. Szczerze polecam!
Powrót do góry
Miko
Gość

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłem nigdy a jakie tam mają ceny?
Powrót do góry
anka
Gość

PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj nie wiem ja tam wolę w tych klimatach bardziej Mollini na ul.św.Marcin niz tą-raczej ma kiepskie opinie
Powrót do góry
BaśkaWiel
Gość

PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 10:19 am    Temat postu: dobre ceny Odpowiedz z cytatem

Miko napisał:
Nie byłem nigdy a jakie tam mają ceny?

Ceny w Papavero są jak najbardziej adekwatne do jakości dań. To naprawdę świetna restauracja, chyba najlepsza kuchnia w Poznaniu. Moim zdaniem Millini to dwie półki niżej niż Papavero;) oceniam oczywiście jedzenie oraz obsługę... Ja osobiście baaardzo polecam Papavero:)
Powrót do góry
Jola
Gość

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety-nie dołączę do grona ochów i achów....byłam, posmakowałam kilku rzeczy....wyszłam rozczarowana. Jeżeli zamawiam sos gorgonzola-to zazwyczaj spodziewam się lekkiego sosu na bazie tegoż sera-jakie było moje zdziwienie, gdy po 5 minutach po podaniu mi dania,sos ściął się tak,że makaronu w żaden sposób nie mogłam nawinąć na widelec Shocked Szok ale moje tagliatelle musiałąm kroić nożem,żeby móc zjeść Evil or Very Mad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: