Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Pod Baranem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 12:17 pm    Temat postu: Restauracja Pod Baranem Odpowiedz z cytatem

Restauracja Pod Baranem

Adres:
ul. św. Gertrudy 21
31-049 Kraków

Opis:
Gorąco zapraszamy Państwa w gościnne progi Restauracji Pod Baranem. Nasza typowo rodzinna restauracja jest położona w cieniu Królewskiego Zamku, zaledwie dwieście metrów od Wawelu. Istniejemy od 1997 roku i w ciągu tych lat zyskaliśmy renomę wśród wielu Klientów. Każdy Gość jest dla nas równie ważny. Mieszczański, przytulny wystrój i klimat, który tworzą antyczne meble, dwa kominki oraz nastrojowa muzyka sprawiają, że każdy z Gości czuje się u nas doskonale. Restauracja posiada pięć klimatyzowanych, kameralnych sal mieszczących w sumie 100 osób. Naszą specjalnością jest kuchnia polska z akcentami kuchni europejskiej. Wszystkie potrawy przygotowujemy sami nie używając półproduktów, dlatego każde danie jest przyrządzane indywidualnie dopiero po złożeniu zamówienia. Wysoka jakość dań nie oznacza wysokiej ceny, bowiem średni koszt całego obiadu to zaledwie około 50 złotych. Oferujemy również organizację bankietów, wesel, imprez firmowych, komunijnych, polecamy także nasze usługi cateringowe. Serdecznie zapraszamy!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 12:17 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
norbert
Gość

PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 12:30 am    Temat postu: niestety nie polecam Odpowiedz z cytatem

Uważam, że lokal gastronomiczny poza tym, że oferuję dobre i smaczne jedzenie, powinien jednak zapewniać miłą atmosferę. Odwiedziłem tę restaurację 2 miesiące temu, będąc z rodziną i muszę powiedzieć, że pierwszy raz spotkałem się z taką obsługą. Stwierdzenie, że w godzinach obiadowych tak tu jest, bynajmniej nie ukoiło moich nerwów związanych z tym, że nie zasłużyłem na uwagę kelnera przez 50 minut. Reszta nawet znośna.
Powrót do góry
Sebastian
Gość

PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 12:54 pm    Temat postu: Jest super. Odpowiedz z cytatem

Przeprowadziliśmy się wraz z rodziną do Krakowa jakieś trzy miesiące temu z Wawy i dosyć długo szukaliśmy restauracji która pozwoli nam zjeść smaczny posiłek z dobrą obsługą i tak znależliśmy się Pod Baranem i jedyne co mogę powiedzieć na pewno to to, że tu zawsze wszystko jest perfekcyjne. Poza tym jest to jedyna restauracja w tym mieście gdzie dla ojego syna robią dania z po za menu bo w reszcie albo się nie dało albo nie chciało. Po stokroć dzięki za to że jesteście.
Seba z rodzinką
Powrót do góry
Tadeusz
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 11:32 am    Temat postu: Całkiem niezła kuchnia Odpowiedz z cytatem

W Pod Baranami byłem kilka dni temu. Nie powiem, jedzenie całkiem poprawne, nawet miłośnika dziczyzny może w miarę zadowolić.
Małym minusem, według mnie oczywiście, jest jednak klimat tego miejsca. Nie lubię jeść dziczyzny w tak "ładnych", jasnych wnętrzach. Dla mnie najlepszym miejscem na tego typu posiłek jest przyjemna piwniczka, a dodatkiem niemal niezbędnym jest smaczne piwo.
Dlatego jeśli kolejny raz wybiorę się gdzieś w Krakowie na dziczyznę, to wybiorę pewnie CK Browar i ukochany CK Weizen.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja miałam okazję być tam raz, całkiem niedawno, na imprezie znajomych - mogę ich polecić raczej z czystym sumieniem, bo wszystko było ok
Powrót do góry
Ania
Administrator
Administrator

PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 7:17 am    Temat postu: Wyróżnienia Restauracji Pod Baranem - POLECAMY! Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: