Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja pod Gigantami - Warszawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewelka89
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 1:16 pm    Temat postu: Restauracja pod Gigantami - Warszawa Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dane mi było spędzić kameralny weekend w Warszawie. Było doskonale, a przy okazji udało mi się zjeść lunch w Restauracji pod Gigantami. Lokal jest stylowy, nie tylko jesli chodzi o jedzenie, ale rowniez jesli chodzi o wystroj. Faktycznie jest to splot tradycji, kultury i sztuki kulinarnej. Jesli chodzi o kuchnie to mamy do wyboru: polska, francuska, fusion. Nam dane bylo skosztowac krolika duszonego w warzywach i winie oraz kaczki z sosem zurawinowo-wisniowym. Dos-ko-na-łe! Polecam, absolutnie polecam!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 1:16 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
MarzenkaH
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tam byłam n Fajne miejsce
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic dodać nic ująć n mam takie samo zdanie n restauracja zdecydowanie godna polecenia n mnie urzekła genialna Kaczka po Polsku i sernik migdałowy n
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz z kolei miałam przyjemność być na kolacji w rialto i to zdecydowanie kolejne miejsce warte przetestowania, ich szef kuchni jest zwycięzcą top chefa i faktycznie to co przyrządza robi ogromne wrażenie, ciężko było złapać rezerwację na sobotni wieczór bo są bardzo oblegani ale w końcu się udało i z przyjemnością tam jeszcze wrócę bo to prawdziwa uczta dla podniebienia
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach