Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja "Pod Zamkiem"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Świętokrzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 3:09 pm    Temat postu: Restauracja "Pod Zamkiem" Odpowiedz z cytatem

Restauracja Pod Zamkiem

Adres:
ul. Armii Krajowej
26-060 Chęciny

Opis:
Restauracja „Pod Zamkiem” położona jest w malowniczej okolicy na terenie ziemi świętokrzyskiej. Lokal posiada trzy sale na około 140 osób i obszerny taras. Miła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz eleganckie wnętrza są tylko dodatkiem do obszernej oferty szefa kuchni.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 3:09 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 2:00 pm    Temat postu: restauracja pod zamkiem w checinach Odpowiedz z cytatem

piękne widoki
nie najgorsze jedzenie
mało grzeczna obsługa
Powrót do góry
Wkurzony Klient
Gość

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 9:15 pm    Temat postu: Re: restauracja pod zamkiem w checinach Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
zbójeckie ceny

sugeruję zważyć danie przed rozpoczęciem konsumpcji,
bo potem może się okazać, że zjadłeś więcej
niż masz pojemności żołądka, (mój dorsz ważył podobno 300 gram)
Powrót do góry
Groszek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 5:33 pm    Temat postu: Restauracja "Pod Zamkiem" Chęciny Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie przez przypadek zjechałem z trasy Warszawa- Kraków do małego miasteczka Chęciny. Szybko odnalazłem miejsce w którym mogłem spokojnie i szybko zjeść pyszny obiad w miłym, klimatycznym miejscu jakim jest ta restauracja.
PS.
Polecam wszystkim żur w chlebie. Nie pożałujecie! :)
Powrót do góry
Groszek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 6:00 pm    Temat postu: Polecam !!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Niewiarygodne że w tak małym miasteczku jest taki super lokal! Pomidorowa taka, że do dziś ślinka mi cieknie, nie wspominając o pierogach z mięsem, rewelacyjnym barszczu z pasztecikiem!!! Gorąco polecam wszystkim, na pewno odwiedzę lokal ponownie kiedy tylko będę w pobliżu.
Janek Starz, Gliwice
Powrót do góry
annapoll
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam ostatnio w Sandomierzu w Rezydencji Bakamus i muszę przyznać, że było tam naprawdę dobre jedzenie. Wypoczęłam i jednocześnie posmakowałam dobrego jedzenia n
Powrót do góry
sebastian
Gość

PostWysłany: Czw Paź 09, 2014 10:07 pm    Temat postu: porażka Odpowiedz z cytatem

Taki cudowny lokal w takim miejscu? To chyba żart! właściciele piszą taki opinie. Naprawdę nie jestem wymagającym klientem, ale jedzenie tu to porażka. Podobno w Chęcinach nie ma fdzie zjeść. Zdecydowanie nie polecam!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Świętokrzyskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: