Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Rodzinna Cammino

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Łódzkie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 9:31 am    Temat postu: Restauracja Rodzinna Cammino Odpowiedz z cytatem

Cammino Restauracja Rodzinna

Adres:
ul. Drewnowska 58, Centrum Handlowe Manufaktura
91-002 Łódź

Opis:
Cammino usytuowane jest niemal w samym centrum miasta w malowniczym kompleksie w starych pofabrycznych budynkach Manufaktury. Przed restauracją znajdują się przepiękne fontanny, które tańcząc w rytm muzyki wprawiają gości w niepowtarzalny nastrój. To wyjątkowe i pełne uroku miejsce. W kameralnych wnętrzach i wyjątkowej atmosferze można skosztować doskonałych dań kuchni polskiej i europejskiej. Te wyśmienite dania przyrządzone z pieczołowicie dobranych składników zyskały uznanie wielu gości. Panuje zgodna opinia że smak tych dań wręcz nie ma sobie równych a co więcej stanowią one prawdziwą podstawę każdej udanej imprezy.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 9:31 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Katarzyna_76
Gość

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 8:20 am    Temat postu: Restauracja Rodzinna Cammino Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra restauracja. Od czasu jej otwarcia ewoluowała i nabrała nowego głębokiego wizerunku.
Obsługa w lokalu jest na najwyższym poziomie. Kelnerki dbają o każdą osobę.
Podczas rezerwacji zostały mi złożone specjalne życzenia. Otrzymałam bukiecik kwiatów no i piękne wspomnienia. Atmosferę zawdzięczam dziewczynie, która nas obsługiwała. Jestem nią oczarowana. Samo jedzenie także było na najwyższym poziomie.
Zjedliśmy pełen 3 daniowy posiłek i jeszcze na koniec przystawki, których było tak dużo, że musieliśmy zabrać do domu.

Poleca wszystkim
Powrót do góry
jankes
Gość

PostWysłany: Pią Lis 25, 2011 2:12 pm    Temat postu: POLECAM Odpowiedz z cytatem

BARDZO PRZYJEMNA RESTAURACJA, PROFESJONALNA OBSŁUGA, DOBRE JEDZENIE ALE NAJWIĘKSZE WRAŻENIE ZROBILI NA MNIE DWAJ PANOWIE KTÓRZY ODWIEDZILI RESTAURACJĘ I POPIJAJĄC KAWĘ GRALI NA GITARACH AKUSTYCZNYCH WSPANIAŁE MELODIE. AŻ NIE CHCIAŁO SIE WYCHODZIC! POLECAM
Powrót do góry
Mirosław P.
Gość

PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 12:26 pm    Temat postu: Najlepsza w Manufakturze Odpowiedz z cytatem

Cammino - naprawdę warto tu przyjść!

Od początku listopada 2011 do 10 stycznia 2012 chodziłem do Manufaktury z klientami firmy w ktorej pracuje minimum 4 razy w tygodniu. Byłem dziesiątki razy w tych najlepszych i po kilka razy w tych mniej znanych restauracjach.
Wnioski mam następujące. Pieniadze mozna wydać wszędzie bardzo łatwo, ale na pewno tylko w kilku miejscach jest to warte każdej złotówki.
Jeżeli ktoś mnie zapyta dokąd pójść z osoba na której nam zależy odpowiem: do Cammino!
Ostatnio już tylko tam chodzę jak jest to ważne spotkanie ponieważ kucharze z Cammino maja najlepszy smak, nawet pierogi zachwycają każdego obcokrajowca, nie wspominając o kaczce czy o dziku, który jest dla mnie tutaj wyjątkowo smaczny.
Zastanawiałem się co napisać negatywnego, żeby moja opinia była bardziej wiarygodna i tylko przychodzą mi na myśl, potrawy, których nie ma już w menu, a były fantastyczne. Szkoda, ze nie ma na przykład rekina, który był nagrodzony na konkursie - może jeszcze wróci do karty!?
Powrót do góry
djcroop
Gość

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 12:00 pm    Temat postu: Nic dodać nic ująć :) Odpowiedz z cytatem

Restauracja w sercu miasta Łodzi, blisko mego domu n Zaglądam tam na w każdym wolnym czasie z dziewczyną na kolację, obiad i zawsze wychodzimy bardzo ale to bardzo zadowoleni...Na szczególną uwagę zasługują...DANIA< OBSŁUGA> KLIMAT.. Także z czystym sercem POLECAM n
Powrót do góry
Wujek Dobra Rada
Gość

PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalecam ostrożność w głosowaniu. 34 głosy w 30 min = ~1 głos/min. Wink
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 9:07 am    Temat postu: Najlepsze steki i pierogi w Łodzi! Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z tytułem dla mnie i znajomych to najlepsza restauracja gdzie można zjeść steki i PIEROGI n Stek w pieprzu jest ekstra, w serze jeszcze lepszy, a pierogi prawdziwie domowe dla obcokrajowców to prawdziwy rarytas. Oddałem głos na Cammino w ostatnim miejskim konkursie, który WYGRALI i prawdziwie na to zasługują.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Łódzkie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: