Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

RESTAURACJA SEKRET

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Śląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 3:46 pm    Temat postu: RESTAURACJA SEKRET Odpowiedz z cytatem

RESTAURACJA SEKRET

Adres:
ul. Warszawska 60a
40-008 Katowice

Opis:
Restauracja Sekret mieści się w centrum Katowic. Serwujemy dania różnych zakątków świata. Od kuchni rodzimej, poprzez włoską skończywszy na kuchni meksykańskiej. Stonowany wystrój restauracji oraz kominek zapewnia niepowtarzalny nastrój. Serdecznie zapraszamy do Sekretnej krainy smaku.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 3:46 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
artur_makowicz
Gość

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 1:30 pm    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

Witam

Jadłem, niestety nic dobrego powiedziec nie moge. Mam wrazenie ze na kuchni pracuja uczniowie a nie kucharze (zreszta kontem oka widziałem nastolatków na kuchni z nożem w dresach, nieporozumienie). Jedzenie nie doprawione, kotlet na pewno mrozony, twardy. Jadłem tam dwa razy i już wiem że tam nie wróce.
Pozatym syf koło kominka.

Ta "restauracja" pamieta chyba jeszcze czasy PRLu.
Powrót do góry
zet
Gość

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jadąc w góry trafiłam na świetne miejsce, z duszą i klimatem. Obiekt jest zabytkowy, a mieści się na graniy Czechowic i Bielsko i nazywa się Palac Kotulińskich. Jadłam fenomenalnego smażonego łososia.
Odwiedzcie to miejsce bo warto!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Śląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: