Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Stare i Nowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Śląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 12:08 pm    Temat postu: Restauracja Stare i Nowe Odpowiedz z cytatem

Restauracja Stare i Nowe

Adres:
ul. Chorzowska 7 B
40-101 Katowice

Opis:
STARE i NOWE to połączenie tradycji i oryginalności, doświadczenia i nowości. Nasza oferta kulinarna oparta jest na kuchni XXI wieku, lekkiej, nowoczesnej, pełnej zaskakujących niespodzianek. Karta menu naszej restauracji jest wypełniona daniami współczesnej kuchni europejskiej.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 12:08 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
XYZ
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 8:43 am    Temat postu: beznadziejna restauracja w Katowicach - STARE I NOWE Odpowiedz z cytatem

okropny wystrój!
a jedzenie fatalne - sos w mięsie ma okropną konsystencję i zamiast dopełniać smaku, zalewa całą potrawę, aż odechciewa się jeść. wygląda to tak, jakby ktoś rozmroził mięso na talerzu i podał.
porażka!!!
Powrót do góry
wegetarianka
Gość

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja dziś byłam i jestem bardzo zadowolona. Trafiłam przypadkiem i zamierzam częściej odwiedzać to miejsce n Polecam!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również byłam niezadowolona z jakości jedzenia.
można byłoby się pokusić na zlośliwość, że bardziej stare niż nowe..
Powrót do góry
gość 2
Gość

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 1:32 pm    Temat postu: Re: Restauracja Stare i Nowe Odpowiedz z cytatem

Na wstępie chcieliśmy serdecznie podziękować Właścicielom i Obsłudze za wspaniale zorganizowane przyjęcie urodzinowe . Bawiliśmy się świetnie
Obsługa idealna, fachowa, miła, sprawna, komunikatywna, uprzejma i będąca na każdą potrzebę gości n . Jedzenie przepyszne, w wielkiej ilości, estetycznie podane, rewelacyjny żurek i wiele innych potraw można było by tak wymieniać w nieskończoność. Właściciele - uczciwi, solidni, uprzejmi, służący dobrą radą. Wystrój piękny . Można by tak pisać i pisać...
Jednym słowem REWELACJA! Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy czy to na urodziny,wesele, czy też na rodzinny obiad, naprawdę warto !!! Z całego serca jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia:) Pozdrawiam Ania z Gliwic
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

restauracja bardzo przytulna i elegancka miła i fachowa obsługa bardzo smaczne i estetycznie przygotowane posiłki pełny profesjonalizm polecam z całego serca smakoszka
Powrót do góry
koch
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zjadłem dziś tam późny obiad. Jedzenie: baaardzo dobre, (ciekawe skąd biorą karczocha, który nie był marynowany) Wino riesling o mocno owocowej nucie nie to żeby było dobre- ono mnie po prostu zachwyciło. Danie główne: gratin ziemniaczany się rozpływał w ustach. Ale najfajnieszy był rachunek: połowa ceny, którą wczoraj zapłaciłem za podobnej jakości jedzenie w Piekarach. Wrócę tam jeszcze nie raz Very Happy
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi ta knajpka nie przypadła do gustu. posiłek bardzo mały, a atmosfera drętwa. raczej nie odwiedzę go jeszcze raz.
Powrót do góry
insider
Gość

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 10:56 am    Temat postu: niespotykane Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać że zdziwiły mnie złe opinie o wystroju. Teraz każdy chce przyciągnąć czymś innym, wszystko ma swoich zwolenników i nie... w każdym ma być czuć odrębny styl..
Nie często zdarza się aby w restauracji wisiały oryginalne dzieła, na przykład Anny Ptak, co mnie bardzo zaskoczyło i ucieszyło... niektórzy nie potrafią docenić, ale ktoś inny dostrzega taką indywidualność..
Wszystko tworzy ciekawą mieszankę, intryguje stare przedwojenne pianino, czy są tez koncerty na żywo?

Co do jedzenia... cóż ja mięsożerca zdeklarowany widząc ciekawe propozycje na tablicy niekiedy daję się skusić na coś ekstra, bez mięsa, (mają podział na wege i tradycyjną.) po czym mam możliwość powrócić do moich mięsnych korzeni. I tak powinno być..
Dobra kawa i herbata. Szarlotka taka że wracam na nią i każdą inna porównuję do tej właśnie..
a jedna sugestia, gdybyście tam byli to pociągnijcie kelnerkę za język co jeszcze dziś jest z poza karty... wtedy dopiero trafiają się ciekawostki..
Mogę polecić.
Powrót do góry
goscie
Gość

PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 12:40 pm    Temat postu: Restauracja DNO Odpowiedz z cytatem

Chodziliśmy ze znajomymi czasem posiedzieć i byliśmy zadowoleni, wiec postanowiliśmy spędzić tam sylwestra, który był w doskonalej cenie. Ale niestety to była nasza OSTANIA wizyta w tym lokalu. Dostaliśmy starą skwaśniałą zupę! Po której już nic nie byłam w stanie zjeść. Mam nadzieję, że sanepid czasem Was ODWIEDZA!
Powrót do góry
stary
Gość

PostWysłany: Sob Sty 26, 2013 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem zaznaczyć ze ja gotowałem tą zupę i nie była ona żadna stara skwaśniała czy coś z tych rzeczy, jeżeli maja Państwo jeszcze jakieś zastrzeżenia co do jedzenia w naszej restauracji zapraszam do nas porozmawiać. ? Chciałem jeszcze zaznaczyć ze takie reklamacje składa sie w czasie trwania imprezy a nie miesiąc po na forum.
Dziękuję
Powrót do góry
natalia
Gość

PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 5:40 pm    Temat postu: Stare i nowe Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam przyjemność spędzić tam Sylwestra i jestem bardzo mile zaskoczona, stoły uginały się od pysznego jedzenia, a obsługa (nawiasem mówiąc niezwykle miła i gościnna) co chwila przynosiła nowe potrawy. Na niejednym weselu nie widziałam takiej ilości jedzenia, a koszt Sylwestra był naprawdę mały. Największe jednak wrażenie zrobiła na mnie sałatka jarzynowa, wiadomo, że u każdego ta sałatka smakuje inaczej, ale ta powaliła mnie z nóg.
Byłam naprawdę bardzo zadowolona, więc poszłam tam jeszcze raz w styczniu po tym jak ukazała się wiadomość o nowej karcie. I tutaj znowu wielkie zaskoczenie, tak wspaniałej pasty nie jadłam nawet we Włoszech, a golonka po prostu rozpływała się ustach, że nie wspomnę o czekoladowym suflecie, z którego płynna czekolada wypływała jak z fontanny. To taki mały czekoladowy raj. Stare i nowe stało się moim ulubionym miejscem, gdzie teraz często zaglądam i nigdy nie jestem rozczarowana. A kwaśnica? Już nie uważam, że najlepsza jest w Wiśle n Jutro też się tam wybiorę!
Powrót do góry
dorotka90
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też miałam przyjemność tam jeść, chłopak zabrał mnie na rocznicę n gorąco polecam, danie główne było rewelacyjne! przystawki jednak, za taką cenę, mogłyby być nieco większe
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Śląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: