Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Tabun

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Pomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 8:49 am    Temat postu: Restauracja Tabun Odpowiedz z cytatem

Restauracja Tabun

Adres:
ul. Konna 29
80-174 Gdańsk

Opis:
Niezwykła restauracja!! Przyjedź do przeuroczo położonej restauracji „Tabun”, tylko 7 km od centrum Gdańska, w środku starego lasu, a obok przytulny hotelik. Tu naprawdę można odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, oddychać pełną piersią, a zarazem poobcować z naturą przez duże „N”.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 8:49 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
NIEZADOWOLONY
Gość

PostWysłany: Pon Maj 09, 2011 11:37 am    Temat postu: NIE POLECAM Odpowiedz z cytatem

Nie polecam!!! Włascicielka Tabunu- niekompetentna i kłótliwa. nie zalezy jej na kliencie. Zamiast przeprosic za zapomnianą rezerwację , stwierdzi la ze ,, przecież się nic nie stało,, i zaproponowała ze ewentualnie możemy wyjśc.Jedzenie - niska jakosc za wysoką cenę.Okolica ładna ale atmosfera wszystko psuje. NIE POLECAM !!!!
Powrót do góry
emi
Gość

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 8:31 pm    Temat postu: jedzenie beznadzieja!! Odpowiedz z cytatem

witam ja również nie polecam restauracji Tabun jedzenie jest poprostu okropne, niedoprawone porcje są jak dla paszka z pobliskiego pięknego lasu, no i czeka sie na jedzenie prawie godzine to szok !! gdyby nie to ze jechalśmy zachęceni przez program kuchenne rewolucje 50km poprostu bysmy wyszli a właścicielka wcale by sie tym niezmartwiła gdyz niechęc do klienta czuć już po przekroczeniu progu! NIEPOLECAM!!!!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 4:50 am    Temat postu: A mialem odwiedzic po bojrzeniu program Magdy K. ??? Odpowiedz z cytatem

Po Opiniach ....Moze nie
Powrót do góry
Telewidz
Gość

PostWysłany: Sob Maj 21, 2011 6:24 pm    Temat postu: Zmiana wizerunku Odpowiedz z cytatem

Po wizycie Magdy Gesler- to się zmieni. Cierpliwości! Pani Agata jest młoda i szybko się uczy.
Powrót do góry
IWCIA
Gość

PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 5:20 pm    Temat postu: BEZNADZIEJA Odpowiedz z cytatem

DZIŚ WYBRAŁAM SIĘ Z RODZINĄ NA OBIAD .I ..PORAŻKA .RÓŻNORODNOŚĆ DAŃ ŻADNA. KELNERKA KRZĄTAŁA SIĘ ALE 10 MINUT MINĘŁO I DO NAS NIE PODESZŁA.ZDECYDOWALIŚMY ,ŻE JEDNAK ZJEMY W INNYM LOKALU.
Powrót do góry
syla
Gość

PostWysłany: Czw Cze 21, 2012 8:22 pm    Temat postu: rewelacja Odpowiedz z cytatem

Jedzenie bardzo dobre , niedrogie , wystroj gustowny, przytulnie. Byłam na kolacji z 6 koleżankami , każda zamówiła coś innego, nie było niesmacznego dania, obsługa nienachalna, fachowa i miła, nie oczekuję , że właścicielka na widok klienta dosiądzie sie do niego do stolika. Deser tak samo finezyjny jak pozostałe potrawy
Powrót do góry
ADAM
Gość

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 10:06 pm    Temat postu: RESTAURACJA TABUN W OTOMINIE Odpowiedz z cytatem

MIAŁEM ZAMIAR TAM POJECHAĆ ALE PO PRZECZYTANIU NIECIEKAWYCH OPINII I FAKCIE ZE BYŁA TAM GESLER TO POJADĘ W INNE MIEJSCE[/b]
Powrót do góry
Mikastra
Gość

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 2:56 pm    Temat postu: Jedzonko W Tabunie Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich lubiących dobrze zjeść n Byłam dzisiaj i gorąco polecam.Wbrew negatywnym opiniom ja jestem bardzo zadowolona.Obsługa miła,jedzonko smaczne i w miarę szybko podane.Ceny do zaakceptowania i miejsce przeurocze.Niedługo wrócę tam.
Powrót do góry
Gość z podróży
Gość

PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 2:02 pm    Temat postu: miła atmosfera Odpowiedz z cytatem

Witam nie wiem czemu ktoś pisze negatywne opinie !! Bardzo polecam wszystkim tę restauracyjkę bardzo smaczne i wspaniale zrobione dania z miłą obsługą . Szybko podane i bardzo smacznie w spaniałym miejscu . Polecam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Pomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: