Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja tajska SAMUI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 6:00 am    Temat postu: Restauracja tajska SAMUI Odpowiedz z cytatem

Restauracja tajska SAMUI

Adres:
ul. Wiślna 10
31-150 Kraków

Opis:
Witamy w pierwszej krakowskiej restauracji z tradycyjną kuchnią tajską. To wyjątkowe miejsce w którym wszystkie potrawy przyrządzane są według oryginalnych tajskich receptur. Stylistyka wnętrza przepełniona drewnem i palmami pozwala w intymności obcować z orientalnym smakiem.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 6:00 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Elvis
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny klimacik, bardzo miła obsługa jadłem tam już nie jeden raz, również na wynos. Szczególnie przypadły mi do gustu potrawy w czosnku i w bazylii, godny polecenia makaron z krewetkami bo nie są to jakieś szajskie koktailówki, ale porządne krewetki królewskie.
Powrót do góry
Klient
Gość

PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 7:34 pm    Temat postu: Opinia o restauracji Odpowiedz z cytatem

Obsługa -miła ,ale całkowicie niekompetentna.
Nie mają najmniejszej wiedzy o potrawach. Napoje stawiane przed klientem z lekko odkręconym kapslem. Nie ma zwyczaju nalewania napoju. Ze stołu sprzatają dopiero po zwróceniu uwagi.

Jedzenie. Niestety to kpina. Fatalne przystawki. Te ciepłe podawane są letnie i zupełnie przesolone. Potrawy niesmaczne. Bez najmniejszego pomysłu. Po kolacji czułem się fatalnie . Wstyd przed zaproszonymi znajomymi. Zimno .

To nie jest poważna restauracja tylko kpina. Unikajcie tego miejsca.
Nie zapraszajcie tam gości.
Powrót do góry
Justyna
Gość

PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wpadłeś "kolego " na pomysł, że może tak ma byc .." butelki z lekko odkręconym kapslem " ... buhaha prawi spadłam z krzesła ..n taki dystyngowany jestes , że to Ci przeszkadza ?? ... obawiam sie , że to bardziej zgryźliwośc i zwykła ludzka złośliwość przez Ciebie przemawia .. Ja nie jadłam w "tej " restauracji , ale wiem, że osoba , która ja prowadzi na pewno wkłada wiele serca w jej prowadzenie .. bo Kocha Tajlandie n
p.s nie jadłam tam tylko z tego powodu , że mieszkam zbyt daleko n ale wszystkich innych zachęcam do spróbowania Kuchni typowo tajskiej .. wiem, bo gotują tam naprawdę Tajowie specjalnie ściągnięci z Tajlandiiiiii

Pozdrawiam
Powrót do góry
Designer
Gość

PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 11:30 pm    Temat postu: Polecam! Odpowiedz z cytatem

Świetna restauracja, polecam! Przepyszne dania, pięknie podane, miła obsługa. Polecam szczególnie dla par zamierzających smacznie spędzić czas. Udana randka gwarantowana.
Powrót do góry
sławek
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwszy raz mieliśmuy kontakt z tajską restauracją
jeżeli chodzi o obsługe to trudno wymagać duzych i pełnych wiadomości na temat posiłków ale dziewczyny wyjaśniły nam co i z czym
jedzenie smaczne i dużo, nawet dobre wino domowe. deser lodowy i banan w cieście z miodem pycha
polecamy
Powrót do góry
pola2
Gość

PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam szybko, smacznie, pikantnie. Byłam tam dwa razy i za każdym razem 100% zadowolenia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: