Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja tajska w Warszawie??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Izabela
Gość

PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 12:43 pm    Temat postu: Restauracja tajska w Warszawie?? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Kochane ostatnio mój mąż zabrał mnie na randkę do świetnej restauracji na Żoliborzu, Thai Garden. Ogólnie rewelacja, świetne jedzenie i klimat, nawet kącik dla dzieci mają, więc następnym razem bierzemy dzieciaki:D Jako, że nie wychodzimy zbyt często to nie bardzo wiemy gdzie można zjeść coś ciekawego, zasmakowała nam kuchnia tajska i czy macie jakieś godne polecenia miejsca z tą kuchnia w podobnym stylu co Thai Garden?? Będę miała okazję teraz ja zaprosić męża na randkęn
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 12:43 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
zinket
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również chodzę tam z żoną, świetna kuchnia
Powrót do góry
lubiedobrzezjesc
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info n Ja się odniosę ogólnie do kuchni azjatyckiej, a szczególnie do sushi. Zakochałam się w tej potrawie od pierwszego skosztowania n Jeśli miałabym polecić jakieś miejsce w Warszawie, w którym można się tym świetnym daniem uraczyć to jest to Sushiberry. Co prawda w samej restauracji jeszcze nie byłam, zamawiałam kilkakrotnie z dostawą do domu, ale słyszałam od znajomych, że restauracja sama w sobie ma przyjemny klimat i dobrze się tam siedzi. Jeśli chodzi o posiłki - pierwsza klasa! Naprawdę dawno nie jadłam tak dobrego sushi. Mam bardzo wrażliwy żołądek, który zwykle "powiadamia" o świeżości składników i po konsumpcji tamtejszego sushi był równie szczęśliwy jak moje kubki smakowe n Mogę śmiało polecić!
Powrót do góry
MarzenkaH
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowo tajskiej kuchni chyba jeszcze nigdy nie próbowałam. Ale z ciekawości chyba odwiedzę to miejsce w tym tygodniu n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach