Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Teatralna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Dolnośląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 1:25 pm    Temat postu: Restauracja Teatralna Odpowiedz z cytatem

Restauracja Teatralna, Czerwony Stoliczek

Adres:
Plac Teatralny 4
50-051 Wrocław

Opis:

Stworzone przez scenografów teatralnych otoczenie pozwala przenieść się w zupełnie nowy, bajkowy wymiar. Firma chce stworzyć miejsce, w którym efekt synergii Sztuki i sztuki kulinarnej zaspokoi znudzonych zwykłym ucztowaniem. W restauracji tej można zapomnieć o tym, co szare, smutne i zwyczajne.

Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 1:25 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Maj 29, 2013 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz odwiedziłam to miejsce pod szyldem Ristorante Gallo Nero Grande i byłam oczarowana. Obsługa była miła i uśmiechnięta. Jedzenie wręcz boskie, a jego wygląd na talerzu zniewalający. Ostatnio zabrałam tam przyjaciół i niestety wszyscy wyszliśmy rozczarowani. Wraz ze zmianą nazwy, z tego miejsca wyparował cały smak i urok. Jedzenie nie dobre, brzydko podane. Obsługa nie miła, jak by była tam za karę.
Szkoda że zniszczono takie fajne miejsce. n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: