Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Tiffany

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 1:52 pm    Temat postu: Restauracja Tiffany Odpowiedz z cytatem

Restauracja Tiffany

Adres:
Chrzanowska 2
32-065 Wola Filipowska

Opis:
Restauracja Tiffany to rodzinna restauracja położona w podkrakowskiej Woli Filipowskiej. Nasze menu jest połączeniem tradycyjnej polskiej kuchni oraz regionalnych akcentów. Trzy wyjątkowe sale stwarzają idealne warunki do zorganizowania uroczystości rodzinnych jak i eventów firmowych.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 1:52 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Wojciech_R
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu miałem możliwość wizytować Restaurację Tiffany w Woli Filipowskiej na przyjęciu weselnym i zostałem miło zaskoczony. Pod względem organizacji nie mam żadnych zastrzeżeń i każdemu szczerze, od serca Restaurację Tiffany polecam!
Powrót do góry
Pawcio
Gość

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super restauracja! Idealna na wesela! Świetna lokalizacja, niedaleko Krakowa.
Powrót do góry
Kazimierz W
Gość

PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne miejsce na obiad z rodziną! Przejeżdżałem tam przypadkiem, i się nie zawiodłem. Wyrażam swój szczery podziw!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Sty 26, 2014 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam moje wesele było w 1000 % udane, na niczym sie nie zawiodłam. Polecam na imprezy, jak i na nocowanie i spotkanie towarzyskie n
Powrót do góry
piotr p
Gość

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 12:47 pm    Temat postu: POLECAM Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

Polecam w restauracje w 100% odbyło się tam nasze wesele nic bym nie zmienił z perspektywy czasu. Zaufać Pani Agnieszce wie co robi.

P.S. Polecam suflet:)
Powrót do góry
PaulinaF
Gość

PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 7:13 pm    Temat postu: Restauracja na 6 z plusem! Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam restaurację Tiffany - smaczne posiłki w przystępnych cenach, wzorowa obsługa i organizacja w przypadku wesela-zarówno ze strony obsługi, jak i Pani Agnieszki, a także nawet przy zwykłym przystanku na szarlotkę i kawę! W dodatku samo wnętrze restauracji jest gustowne i ciepłe!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: