Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Trio w Opolu- przepis na poTRÓJne niezadowolenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiktoria
Gość

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 12:21 pm    Temat postu: Restauracja Trio w Opolu- przepis na poTRÓJne niezadowolenie Odpowiedz z cytatem

Restauracja Trio, ul. Wrocławska 120 w Opole
przepis na potrójne niezadowolenie klienta?
tak, w menu są dania niedostępne, bo nie ma na stanie produktów (1), pizza z tuńczykiem z puszki sałatkowym nie daje się zjeść bez zamykania oczu i wyciszania kubków smakowych (2), obsługa przy kliencie zajęta zamawianiem imprezy i nie zwraca uwagi na niego (3), gratuluję restauracji Trio.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 12:21 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 7:13 pm    Temat postu: Re: Restauracja Trio w Opolu- przepis na poTRÓJne niezadowol Odpowiedz z cytatem

Ciekawa opinia aczkolwiek jedliśmy chyba w innej restauracji,ja rónież jestm teraz już częstym gościem tego przytulnego,ciepłego i domowego lokalu przy ul. Wrosławskiej 120 i zarówno ja jak i moi najblżsi oraz przyjaciele uwielbiamy pyszne posiłki serwowane przez zawsze upzejmą i miłą obsługę.Polecam wszystkim to miejsce zarówno ze względu na domową atmosferę jak przede wszystkim z uwagi na pyszne i obfite dania Very Happy
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstapilem zupelnie przypadkiem do tej restauracji i przyznam ,ze mile mnie zaskoczyla.
Przytulne wnetrze,mila obsluga i ciekawe menu.Potrawa ,ktora zamowilem byla bardzo estetycznie podana.
Pelny profesjonalizm.Polecam kazdemu ,kto chce zjesc cos dobrego w Opolu z dala od zgielku.Mysle ,ze zostane stalym klientem .
Powrót do góry
Marianos
Gość

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 7:11 am    Temat postu: Restauracja Trio w Opolu- przepis na poTRÓJne niezadowolenie Odpowiedz z cytatem

"potrawa, którą zamówiłem" - nie pamiętasz Gościu, co jadłeś w restauracji?
niestety zgadzam się z opinią Wiktorii - byliśmy tam raz sami, a raz ze znajomymi i potwierdza się, że to lokal z problemami, a nie z dobrym jedzeniem.. Ogólnie Restauracja Trio w Opolu należy do tych zdecydowanie gorszych...
Powrót do góry
opolanin
Gość

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 6:21 pm    Temat postu: Restauracja Trio w Opolu Odpowiedz z cytatem

nie zgodzę się z negatywnymi opiniami, robiłem tam chrzciny, obsługa jest faktycznie bardzo miła, lokal nie należy do najtańszych ale goście byli zachwyceni potrawami, wszystkim bardzo smakowało, chrzciny super udane, fajna atmosfera, potrawy pyszne, dobra organizacja, zdecydowanie polecam !!!!!
Powrót do góry
rozczarowany
Gość

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 5:28 pm    Temat postu: trio Odpowiedz z cytatem

ja podpisuję się pod opinie złej obsługi ale nie kelnerskiej tylko pani która uważa że tam rządzi. Tak na marginesie właścicielka tragicznie traktuje pracowników, niezły wyzysk!! Zły klimat czuć na kilometr.
Powrót do góry
z doświadczenia
Gość

PostWysłany: Czw Mar 10, 2011 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie t omiejsce trzeba omijać przynajmniej na kilometr!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Paweł B.
Gość

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 4:13 pm    Temat postu: omijać szeroko Odpowiedz z cytatem

Niestety zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tego lokalu, a zwłaszcza jej "szefowej", ktoś kto tak traktuje ludzi nie zasługuje na wiele.
Ta pani zapomniała chyba, że czasy niewolnictwa już minęły.
Najgorsze jest to że na wszystko to patrzą klienci - żenujące...
Powrót do góry
Wioletta
Gość

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 4:35 pm    Temat postu: stanowczo zaprzeczam Odpowiedz z cytatem

od dwóch lat jestem stałym klientem restauracji Trio i zawsze spotykam sie tam z miłą, rodzinną atmosferą, ciepłem i życzliwością. Jedzenie jest pyszne, obsługa fachowa i uśmiechnięta. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń ani do jedzenia ani do obsługi a szefowa jest bardzo miłą osobą. Gorąco polecam.
Powrót do góry
Bareja
Gość

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam szefowa naszej restauracji..., czy jakoś tak n
Powrót do góry
Lin
Gość

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam okazje robić w Trio imprezę okolicznościową i z pewnością mogę powiedzieć ,że warto tam robić imprezki bo jedzonko jest przepyszne , organizacja bez zarzutów Polecam tą restauracje Ps. Pani Irena właścicielka Trio w pełni zasłużyła na osobistą moją sympatie . Dziękuję za imprezę n Lin R.
Powrót do góry
mariopawel201
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 08, 2012 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzonko w Trio jest po prostu świetne, wlaścicielka podobnie bardzo miła i się zawsze da z nią fajnie dogadaćn
Powrót do góry
opolnin80
Gość

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 3:36 pm    Temat postu: nie polecam Odpowiedz z cytatem

Jadłem w Trio 2 razy na przestrzeni kilku lat. Obsługa była ok ale dania niesmaczne.
Powrót do góry
doven
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadłam tam chyba ze 3 razy, polecam n
Powrót do góry
Anita
Gość

PostWysłany: Wto Gru 13, 2016 8:47 am    Temat postu: Trio masakraaaa!!!!! Odpowiedz z cytatem

Kelnerka masakra...
Jedzenie czuc ze mrozonee...masakraaa
Nieeeepolecam!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach