Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja U Myśliwych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 12:15 pm    Temat postu: Restauracja U Myśliwych Odpowiedz z cytatem

Restauracja U Myśliwych

Adres:
ul. Karola Libelta 37
61-707 Poznań

Opis:
"U Myśliwych" - elegancka restauracja z ogromną historią! Przepiękne wnętrza, wyśmienita myśliwska, staropolska i ukraińska kuchnia. Do dyspozycji Państwa mamy salę restauracyjną, lustrzaną konferencyjną, wypoczynkową, kominkową oraz bankietową. Serdecznie zapraszamy!

Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 12:15 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Nedim
Gość

PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 7:11 am    Temat postu: restauracja U Myśliwych w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

dramat! obsługa ślamazarna, a mięso obiadowe tak suche, jakby ktoś zasnął przy piekarniku i śnił o nowej pracy w kuchni. restauracja u myśliwych zdecydowanie nie nadaje się do polecenia. o ryzyku zamawiania dziczyzny nie wspomnę, skoro zwykłego dania nie potrafią zrobić.
Powrót do góry
pelamela
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 8:51 pm    Temat postu: żal Odpowiedz z cytatem

Tak to moze pisac tylko ktoś kto tam niebył!!!
Powrót do góry
pelamela
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 8:53 pm    Temat postu: ???? Odpowiedz z cytatem

żal!!!
Powrót do góry
ktoś
Gość

PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 9:33 pm    Temat postu: masakra Odpowiedz z cytatem

wstyt mi za ludzi którzy tak potrafią oczernic tak fajną restaurację!!!!!! n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 12:12 am    Temat postu: Re: restauracja U Myśliwych w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

[quote="Nedim"]dramat! obsługa ślamazarna, a mięso obiadowe tak suche, jakby ktoś zasnął przy piekarniku i śnił o nowej pracy w kuchni. restauracja u myśliwych zdecydowanie nie nadaje się do polecenia. o ryzyku zamawiania dziczyzny nie wspomnę, skoro zwykłego dania nie potrafią zrobić.[/quote]
Powrót do góry
Żabka
Gość

PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 8:23 am    Temat postu: Re: restauracja U Myśliwych w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Nedim napisał:
dramat! obsługa ślamazarna, a mięso obiadowe tak suche, jakby ktoś zasnął przy piekarniku i śnił o nowej pracy w kuchni. restauracja u myśliwych zdecydowanie nie nadaje się do polecenia. o ryzyku zamawiania dziczyzny nie wspomnę, skoro zwykłego dania nie potrafią zrobić.

Bzdura,ja byłam ze znajomymi i aż dech Nam zaparło.
Piękny wtstrój,obsługa miła jedzenie pyszne nigdzie nie podają takiej boskiej kaczki.
POLECAM Very Happy
Powrót do góry
pola
Gość

PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedzenie pyszne, pięknie podane a wystrój przepiękny, chce się siedziec, napewno tam wrócimy z rodzinką. Co do obsługi-to w naszym przypadku zostaliśmy mile i profesjonalnie obsłużeni. polecam
Powrót do góry
koala
Gość

PostWysłany: Sro Paź 31, 2012 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo smacznie i jakosc adekwatna do ceny, wysmienity losos-palce lizac, bardzo przytulnie, polecam na romantyczny wieczór we dwoje;-)))świetne miejsce na lampkę wina lub drinka:-)))
Powrót do góry
lidka
Gość

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 10:29 am    Temat postu: bardzo smacznie Odpowiedz z cytatem

ostatnimi czasy odwiedziłam restauracje u Myśliwych poleconą przez znajomych, muszę przeznac, ze bardzo mi smakowało, jadłam sarninę pieczoną na kamienieniu-która piekła się przy nas - coś naprawdę niezwykłego i smacznego-cena dania nie należy do najniższych ale warto zapłacic, bo nie dosyc, że smacznie to i forma podania zaskakująca i ciekawa, polecam. Jest to bardzo przytulne a na dodatek eleganckie miejsce:-)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: