Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja UMAMI - PIĄTY SMAK

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Śląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 5:33 am    Temat postu: Restauracja UMAMI - PIĄTY SMAK Odpowiedz z cytatem

Restauracja UMAMI - PIĄTY SMAK

Adres:
ul Sikorskiego 46
44-120 Pyskowice

Opis:
Tworząc Restaurację Umami - Piąty Smak staraliśmy się połączyć smaczną kuchnię z ciepłym wnętrzem, aby każdy z naszych gości mógł poczuć się wyjątkowo i razem z nami odkrywać piąty smak. Oferujemy Państwu bardzo urozmaicone menu, zaczynając od tradycyjnego tatara z przepiórczym żółtkiem przez wykwintne smaki owoców morza a kończąc na przepysznych deserach które są specjałami naszych kucharzy. Ponadto zajmujemy się organizacją imprez o różnym charakterze: przyjęcia, wesela, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, uroczyste obiady i kolacje, spotkania domowe, kinderbale, przyjęcia plenerowe.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 5:33 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Sportrelaks
Gość

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 11:40 pm    Temat postu: BARDZO Polecam !!!! Odpowiedz z cytatem

Byłem ostatnio i polecam gorąco !!! Pyszna zupa serowa, super tatar, a o deserze UMAMI nie wspomnę Very Happy . No i jeszcze zapomniałem o rybce w migdałach ... A ziemniaczki pieczone Very Happy No i wszystko świeżutkie !!!
Powrót do góry
Sumik
Gość

PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 2:55 pm    Temat postu: Przyjazne miejsce Odpowiedz z cytatem

Dobra restauracja w Pyskowicach. Z zewnątrz cudów nie ma, bardzo przeciętnie, sytuację ratuje ogródek. Za to wnętrze... jest już bardzo sympatyczne. Nowocześnie urządzone, mi się osobiście podoba. Jedzenie, moim zdaniem ekstraklasa!! Polecam desery, niebo w gębie. W okolicy naprawdę trudno o restaurację na podobnym poziomie.
Powrót do góry
gosc restauracji
Gość

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 7:05 pm    Temat postu: obsluga Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam z rodzina w tej restauracji. Wyglad super oraz jedzenie ale obsluga to jakas porazka, pracuja tam chyba kelnerki po szkole podstawowej, nic niewiedza zapomniały o naszym stoliku, poza tym niektore nie oszczedzaja "tapaty" na twarzy az strach, zaczeły obgadywa gosc na barze szkoda tylko ze wszytko bylo slychac. porazka
Powrót do góry
Dorotka
Gość

PostWysłany: Sro Sie 15, 2012 4:29 pm    Temat postu: ach ta obsługa..... Odpowiedz z cytatem

ja miałam okazję spędzić wieczór w tym lokalu na imprezie i powiem tak lokal sam w sobie może być widac ze właściciele dbają o szczegóły jedzenie ok tym bardziej ze znam popisy kucharzy jeszcze ze świetnych czasów restauracji ABBAS ale co do obsługi to mam wrażenie jak gdyby była to dla nich wielka kara prócz jednej wysokiej pani z bardzo miłą aparycją - dziękujemy tej właśnie pani a niestety reszta kelnerek to jakaś pomyłka a szkoda bo to właśnie personel jest wizytówką firmy n nawiasem mówiąc brakowało mi pani Reginy, która zawsze pilnowała dyscypliny wśród swoich podopiecznych pozdrowienia dla Niej n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pyszne jedzenie,mila obsluga
Powrót do góry
Gosc restauracji
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 3:59 pm    Temat postu: Nareszcie widac zmiany Odpowiedz z cytatem

Bywałam ze znajomymi w tej restauracji nie ras za "rządów" poprzedniej niby Pani manager to była totalna porażka, ciągle bałagan, nikt nic nie wie i można by wymieniać bez końca a Pani ta chyba nie ma pojęcia o gastronomi. Ostatnio znów miałam okazje odwiedzić restauracje i zorganizować tam imprezę, nowy manager jest bardzo uprzejmy, doradzi, potrafi załatwić wszytko bez żadnych problemów. Gratulacje zmiany managera. Znajomi również sobie chwalą.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego mam wrażenie, że to pan manager w poprzednim poście sam siebie pochwalił?
Powrót do góry
Gaga
Gość

PostWysłany: Pon Lis 05, 2012 11:35 am    Temat postu: gościnnie w UMAMI Odpowiedz z cytatem

n Perfekcyjnie pod każdym względem. Polecam...
Powrót do góry
jaaaaaa
Gość

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam raz i już tam nie wrócę. Jedzenie takie sobie,a kelnerki to porażka totalna stały za barem i obgadywały ludzi. Po za tym wyglądało to jak by za karę musiała nas obsługiwać ;/
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 5:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam gorąco... jedzenie przepyszne, obsługa miła i profesjonalna...wnętrze powoduje że nie chce się wychodzić .. Zachęcam do zwiedzenia ogrodu - magiczny. Na szczęście z Chorzowa nie jest daleko😊
Powrót do góry
Mira
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też byłam niedawno n Bardzo smaczne jedzenie, przyjemny wystrój, ale niestety kelnerki są mocnym minusem n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Śląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: