Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Villa Riccona

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 11:16 am    Temat postu: Restauracja Villa Riccona Odpowiedz z cytatem

Restauracja Villa Riccona

Adres:
ul. Sadowa 2
05-850 Ożarów Mazowiecki

Opis:
Villa Riccona to Restauracja, która powstała przede wszystkim z ogromnej pasji do wspaniałej kuchni włoskiej. Nasze menu to owoc licznych podróży, wieloletniego doświadczenia naszych kucharzy i miłości do gotowania.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 11:16 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
kmkd
Gość

PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 1:01 pm    Temat postu: REWELACJA Odpowiedz z cytatem

NIe wiem skąd tak negatywna opinie poprzednika, może w roku 2009 było źle-nie wiem, nie byłam wtedy klientką tej restauracji. Natomisat ja i moja rodzina znamy ricconę od roku i serdecznie polecam. Ba, nawet urządziliśmy tam wesele we wrześniu 2011. Kto nie był w restauracji niech żałuje. Obsługa teraz jest jak najbardziej miła, uczynna a restauracja jest przystosowana dla rodzin z dziećmi. Jedzenie wysmienite, najlepsze włoskie jedzenie jakie jadłam, a muszę powiedzieć, iż odwiedzałam wiele restauracji włoskich, w tym topowych w Warszawie i ta jest najlepsza. Lokal miły, kliamtyczny, pokoje hotelowe piękne i komofrtowe. Czyściutko. Nie mam zastrzeżen. Szczególnie polecam makarony!
Powrót do góry
Barszczyk
Gość

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 3:13 pm    Temat postu: Rewelacja Odpowiedz z cytatem

Od samego wejścia restauracja tworzy niesamowitą atmosferę. Za zapalone świece i rozpalony piec od pizzy opalany drewnem na wstepie robią bardzo pozytywne uczucie. Kelner który nas z uśmiechem przywitał pokazał nam nasz stolik i na wstępie zaproponował pyszny napój rozgrzewający z imbirem, rozmarynem i miodem jak również podplomyk z pomidorami i serem gorgonzola. Zupa rybna przepyszna jak i cudowne mule w pomidorach ( trochę ostre ale chyba takie musi byc). Po rozmowie z naszym kelnerem który opowiedział nam o obiekcie restauracji i kuchni tylko podsycil pragnienie aby przyjść tam znowu i spróbować innych specjałów restauracji.
Warto tu przyjść i spędzić mile chwile przy rewelacyjnym jedzeniu.
Na pewno tu wrócę!!!!!!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: