Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

365 obiadów kabaty
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adel71
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 12:00 pm    Temat postu: 365 obiadów kabaty Odpowiedz z cytatem

odkryłem nowy lokal na kabatach
Po kilku wizytach w obiadach postanowiłem podzielic się moimi uwagami
Po pierwsze jedzenie lepiej niż poprawnie i naprawdę domowo po drugie ceny do przyjęcia po trzecie obsługa zaledwie (3+, do poprawy) na jedzenie trzeba niestety poczekać dostawy też mogłyby być sprawniejsze jednak smak domowych obiadów z tego baru trochę rekompensuje minusy
ogólnie polecam
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 12:00 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Mysza315
Gość

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 8:46 pm    Temat postu: 365 obiadów Odpowiedz z cytatem

Jestem niemile zaskoczona lekceważącym stosunkiem do klienta w lokalu 365 obiadów.
Szefowa nie ma czasu aby wyjść z zaplecza do klienta, który chce zorganizować imprezę okolicznościową. Obsługa zapewnia, że szefowa zadzwoni tego samego dnia wieczorem - ta oddzwania z jednodniowym poślizgiem. W trakcie rozmowy okazuje się, że wszystko jest dodatkowo płatne, nawet przyniesienie własnego ciasta. Swoją drogą ciekawe czy papier toaletowy w WC również podlega rozliczeniu ?
W końcu okazuje się, że koszt organizacji przyjęcia znacznie odbiega od pierwotnej wersji, niestety na niekorzyść klienta.
Podsumowując - lokal wydaje się przyjemny, ale podejście do klienta mocno zniechęca. Nie polecam.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 9:31 am    Temat postu: 365 obiadów warszawa - opinia Odpowiedz z cytatem

niestety zgadzam się z opinią adel71 - średnio miłe podejście do klienta, chociaż smacznie..
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odradzam!!!!!!
Na dostawe na czeka sie ok.2 gdz.Nie mila obsluga przez tel.,danie doszlo w koncu zimne.ODRADZAM
Powrót do góry
365Obiadow
Gość

PostWysłany: Sob Sie 06, 2011 4:08 pm    Temat postu: Lekceważacy stosunek do klienta w 365 Obiadow Odpowiedz z cytatem

W nawiązaniu do wpisu uprzejmie informuję, że nie organizujemy przyjęć okolicznościowych (chrzciny, komunię) w cenie poniżej 25 zł od osoby.

Bardzo przepraszam panią "Mysza315", że nie spełniliśmy jej oczekiwań i nie byliśmy w stanie zorganizować przyjęcia rodzinnego w cenie 17 zł ( taka jest cena zestawu dnia w tygodniu). Potwierdzam natomiast fakt, że jak w każdym lokalu gastronomicznym doliczamy usługę serwisową za dania/produkty jak ciasta, wino itp. przyniesione przez klienta.
Niestety przykro muszę stwierdzić że wpis został dokonany przez osobę która nigdy nie była klientem 365 obiadów.
Powrót do góry
adel71
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 7:31 pm    Temat postu: Re: 365 obiadów Odpowiedz z cytatem

Mysza315 napisał:
Jestem niemile zaskoczona lekceważącym stosunkiem do klienta w lokalu 365 obiadów.
Szefowa nie ma czasu aby wyjść z zaplecza do klienta, który chce zorganizować imprezę okolicznościową. Obsługa zapewnia, że szefowa zadzwoni tego samego dnia wieczorem - ta oddzwania z jednodniowym poślizgiem. W trakcie rozmowy okazuje się, że wszystko jest dodatkowo płatne, nawet przyniesienie własnego ciasta. Swoją drogą ciekawe czy papier toaletowy w WC również podlega rozliczeniu ?
W końcu okazuje się, że koszt organizacji przyjęcia znacznie odbiega od pierwotnej wersji, niestety na niekorzyść klienta.
Podsumowując - lokal wydaje się przyjemny, ale podejście do klienta mocno zniechęca. Nie polecam.

Szanowna Pani nigdy by mi nie przyszło do głowy organizowanie przyjęcia okolicznościowego w Barze-jadłodajni zatem jeśli Panią nie stać na wynajęcie restauracji to raczej powinna Pani wkurzyć się na męża i pogonić do roboty żeby przynosił więcej pieniędzy. Aha zapomniałbym w Mc Donalds'ie za 3 zł można kupić hamburgera polecam na tanie przyjęcia
Powrót do góry
klient
Gość

PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 2:24 pm    Temat postu: nie polecam, mozna umrzec z glodu Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie polecam! Czekam na zamowienie od 100 minut i nawet nie ma zadnej informacji, ze zamowienie bedzie spoznione. Pani, u ktorej zamawialam zapewniala, ze czas oczekiwania to max 60 minut. Pan z dostawa ponoc juz jakis czas temu do mnie wyjechal, wiec jedzenie na pewno bedzie zimne... .
Powrót do góry
klient
Gość

PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 7:19 pm    Temat postu: Re: nie polecam, mozna umrzec z glodu Odpowiedz z cytatem

klient napisał:
Zdecydowanie nie polecam! Czekam na zamowienie od 100 minut i nawet nie ma zadnej informacji, ze zamowienie bedzie spoznione. Pani, u ktorej zamawialam zapewniala, ze czas oczekiwania to max 60 minut. Pan z dostawa ponoc juz jakis czas temu do mnie wyjechal, wiec jedzenie na pewno bedzie zimne... .

Moi Drodzy,

Jedzenie bylo o dziwo cieple i bardzo smaczne! Wiec jedyny feler to baaaaaaardzo dlugi czas oczekiwania i brak komunikacji nt. opoznien w dostawie.
Powrót do góry
madzia89
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 11:21 pm    Temat postu: polecam Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!Byłam kilka razy z mężem w tym lokalu ale jedzenie jak i obsługa jest fatalne.Przypadkiem natkneliśmy się na bar u Justyny na ul.stryjeńskich.Jedzenie jest rewelacyjne obsługa bardzo miła.Polecam ten bar
Powrót do góry
hmmm....
Gość

PostWysłany: Czw Lis 15, 2012 2:36 pm    Temat postu: Bardzo długi czas oczekiwania i oczywiście brak rabatu Odpowiedz z cytatem

Jak w wielu restauracjach z dowozem jedzenia, 365 obiadów nalicza opłatę za dostawę - w przypadku naszej strefy to 12 złotych, co nie jest małą kwotą.

Nie wiem, czy manager restauracji zdaje sobie z tego sprawę, ale opłata za dostawę to opłata za usługę dowiezienia jedzenia - a nie należne mu tak czy siak jak psu buda pieniądze za łachę przyjęcia zamówienia.

Przez telefon pani powiedziała, że czas dostawy to godzina. Na stronie napisano, że dla naszej strefy to 75 minut. Na zamówione dania czekaliśmy półtorej godziny.

Uznaliśmy, że w tej sytuacji mamy prawo poprosić o zwolnienie z nas opłaty za dostawę, bowiem usługa nie została zrealizowana zgodnie z zawartą przez nas ustną umową. Na logikę - opłata 12 PLN to opłata za dostawę zrealizowana w ciągu 75 minut. Manager nie wywiązał się ze swojej części umowy przekraczając ten czas, niemniej uważał, że nadal ma prawo żądać, abyśmy my wywiązali się ze swojej części umowy (czyli uiszczenia opłaty) w 100%.

Nieładne, nieprofesjonalne, moim zdaniem to brak szacunku dla Klienta.

Przez opóźnienie dostawy jeden z naszych kolegów nie zdążył zjeść obiadu.
Powrót do góry
Eva
Gość

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 1:01 pm    Temat postu: 365 obiadow domowo, smacznie, za 17 zł Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny sprawdza się zasada, że gdy ludziom coś się udaje (tu: właścicielom lokalu 365 fajnie domowo prowadzonej gastronomii) ... anonimy w internecie ruszają do boju.

Zazdrość ? Pseudo konkurencja? Jakkolwiek...

Prowadzącym 365 obiadów gratuluję udanego pomysłu na biznes który przyjął się idealnie na Ursynowie. Smacznie, domowo w przystępnej cenie.
Życząc dalszych sukcesów, pozdrawiam.
Stała klientka
Eva
Powrót do góry
Pysio
Gość

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 8:42 am    Temat postu: nie poleca Odpowiedz z cytatem

Strasznie długo czekałem na zamówienia a jak już przyjechało to było chłodne i musiałem w mikrofali podgrzewać a kiedys dostarczali szybko i wszystko było gorące a teraz... nie polecam
Powrót do góry
anulam
Gość

PostWysłany: Sro Sty 30, 2013 3:49 pm    Temat postu: Jedzenie Odpowiedz z cytatem

Jedzenie jest moim zdaniem bardzo dobre (przynajmmniej te potrawy, których próbowałam). Stosunek do klienta nie jest zły, po prostu, robią swoje. Raz mi się nie podabało podejście jednej Pani. Chyba nie chodzi o to, by się podlizywali klientom. Jeśli chodzi o dostawę, to ciężko się połapac w tych uliczkach na Ursynowie, chociaż mogliby dac znać o opóźnieniu.
Powrót do góry
Helena1
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anonimy,czy nie anonimy,musi coś w tym być,nikt od tak sobie nie oczerniałaby dobrego lokalu.Wszystkie zarzuty skierowane są tutaj do obsługi,wiec może coś w tym jest,dlatego sprawdziłam sama i niestety...podpisuję się pod wypowiedziami anonimów,obsługa pozostawia wiele do życzenia,chociaż jedzenie super.
Powrót do góry
Jan1234
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2013 11:01 am    Temat postu: Nie polecam Odpowiedz z cytatem

Dostałem spalonego kotleta z jednej strony i chciałem zareklamować go ale usłyszałem ze jest to nie możliwe .
nie polecam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach