Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja we Wrocławiu-dobre miejsce na kolację

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudyna
Gość

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 12:05 pm    Temat postu: Restauracja we Wrocławiu-dobre miejsce na kolację Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może polecić dobrą restaurację we Wrocławiu gdzie można "dobrze " zjeść i nie zbankrutować? Chodzi o imiłe miejsce z dobrą kuchnią. Dziękuję . Klaudyna
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 12:05 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
sara79
Gość

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 10:15 pm    Temat postu: polecam we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem

Jest kilka takich miejsc we Wrocławiu. Z czystym sumieniem polecam Ci Veronę przy Nowym Targu. Po pierwsze dlatego, że menu jest bardzo bogate więc mimo, że nie napisałaś o jaką kuchnie Ci chodzi, napewni znajdziesz tam "coś ulubionego" n Po drugie, że jedzenie jest tam naprawę świetne. Po trzecie -nie zbankrutujesz Very Happy Mimo, że to restauracja, ceny są naprawdę jak na Wrocław bardzo niskie. I po czwarte - a dla mnie to akurat najważniejsze -jedzenie jest tam naprawdę świeże (żadnego posmaku podgrzewania w w mikrofali i zupek z proszku )
Poza tym polecam Miguela na Krzyckiej. (Południe) Trochę drożej i zdarzają się drobne wpadki ale to również jedna z moich ulubionych restaracji we Wrocławiu. A poza tym im dalej od rynku tym zwykle lepsza kuchnia i sympatyczniejsze ceny Very Happy
Powrót do góry
wroclaw
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 12:29 am    Temat postu: domowe jedzenie Odpowiedz z cytatem

Szanowna Klaudyno.
Piszesz że chciałabyś zjeść smacznie i niedrogo. Ja z czystym sumieniem polecę ci Pycha Micha w pawilonach na Sokolniczej we Wrocławiu, obok placu Jana Pawła II. Nie można tego nazwać restauracją. Serwują tam dobrą polską kuchnię. Zadałaś pytanie bardzo ogólnikowo, więc nie wiem jaką kuchnie preferujesz. Ja najbardziej lubię tradycyjne polskie dania.
Polecam Pycha Micha bo ostatnio jadam tam obiady. Naprawdę "pycha micha" n , duża porcja i do tego estetycznie podana, przystrojona zieleniną. Teraz w lecie mają otwarty ogródek, dobry klimat, naprawdę miłe miejsce.
Lubię też hinduskie jedzenie. Odwiedzam wtedy SPICE INDIA na ul. Wita Stwosza.
Pozdrawiam
Anna
Powrót do góry
romantyczka
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 12:48 pm    Temat postu: Pub Cztery Pory Roku Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Ci niezwykłe miejsce na kulinarnej mapie naszego miasta i gwarantuję, że będziesz zachwycona zarówno smakiem podawanych tam potraw, jak i samą atmosferą. Jedyny minus to że osoby palące na dymka muszą wychodzić do przedsionka umeblowanego skórzanymi fotelami.
My przyszliśmy prosto z ulicy i jedliśmy niebiańsko smaczne ryby, ale gospodarz zapewniał, że można się umówić na kolację z mięsiwem.
To cudowne miejsce z zewnątrz wygląda niepozornie i jest trudno zauważalne, no chyba że tak jak my stoi się w korku na ul. Mickiewicza, wtedy wzrok przyciąga ogromny, leżący przed lokalem lew.
"Pub Cztery Pory Roku" po lewej stronie przy bocznej bramie na Stadion Olimpijski - tam gdzie jest basen.
Powrót do góry
StoBad
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 3:06 pm    Temat postu: Re: Pub Cztery Pory Roku Odpowiedz z cytatem

romantyczka napisał:
Zdecydowanie polecam Ci niezwykłe miejsce na kulinarnej mapie naszego miasta i gwarantuję, że będziesz zachwycona zarówno smakiem podawanych tam potraw, jak i samą atmosferą. Jedyny minus to że osoby palące na dymka muszą wychodzić do przedsionka umeblowanego skórzanymi fotelami.
My przyszliśmy prosto z ulicy i jedliśmy niebiańsko smaczne ryby, ale gospodarz zapewniał, że można się umówić na kolację z mięsiwem.
To cudowne miejsce z zewnątrz wygląda niepozornie i jest trudno zauważalne, no chyba że tak jak my stoi się w korku na ul. Mickiewicza, wtedy wzrok przyciąga ogromny, leżący przed lokalem lew.
"Pub Cztery Pory Roku" po lewej stronie przy bocznej bramie na Stadion Olimpijski - tam gdzie jest basen.

zdecydowanie jestem tego samego zdania
------------------------------------------------------
Rzym zdjęcia
Powrót do góry
ewa-od-kotów:)
Gość

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 9:20 am    Temat postu: polecam - cztery poty roku Odpowiedz z cytatem

Byłam wczoraj - na rodzinnej kolacji:)) Miejsce klimatyczne, jedzenie bardzo smaczne, gotowane tuż przed podaniem, dania fantazyjne. Kolacja była wcześniej zamówiona, zdaje się, że trzeba wcześniej się "zarezerwować" - ale naprawdę warto.
Powrót do góry
Wiola
Gość

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat ciekawy i wart kontynuowania. Ja polecam Pizzę Dominium. Nie tylko pizzę mają tam fajną, bo sałatki też są niczego sobie. Do tego, jak się popatrzy na ich promocje, to całkiem smacznie można zjeść za przyzwoite pieniądze.
To miłe miejsce na rodzinny wypad, a i zamówić do domu można n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no daj spokój z tym dominium. chyba, że jeszcze dodasz do tego sphinxa. fajna jest knajpka camino, niedaleko rynku, pod fredrą też jest ok, ale to kwestia jaką wolisz kuchnię.
Powrót do góry
m.branibor
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze to po sphinxie sie trochę pochorowałam;/
Powrót do góry
mala_ania
Gość

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ktos jeszcze szuka, ale ja zdecydowanie moge polecic Swieta Racje. Jest to nowe miejsce z polska kuchnia, ale policzki maja naprawde wyborne n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach