Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Wesele

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 11:26 am    Temat postu: Restauracja Wesele Odpowiedz z cytatem

Restauracja Wesele

Adres:
Rynek Główny 10
31-042 Kraków

Opis:
W całej Polsce na próżno szukać miejsca bardziej odpowiedniego na prawdziwe polskie wesele jak w kolebce tradycji zaślubin - Krakowie. O małopolskiej ziemi pisał jeden z naszych wieszczów, sam Stanisław Wyspiański w wielkim dziele - „Weselu”.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 11:26 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Xoofreks
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bywałęm tam parokrotnie i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadwolony n Smaczne dania. bardzo miła obsługa, aż się chce wracać do takich miejsc. Mam nadzieje ze będę tam bywał jeszcze nie raz.
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam, może się przejdę kiedyś n Znam natomiast hotel Best Western Premier gdzie kuchnia jest przepyszna n Jedno z lepszych wesele ever i zdecydowanie wysoki poziom obsługi.. ojej ale posłodziłam, ale tak jest po prostu n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: