Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Wirtuozeria

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Śląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 7:34 am    Temat postu: Restauracja Wirtuozeria Odpowiedz z cytatem

Restauracja Wirtuozeria

Adres:
ul. Pocztowa 39
43-300 Bielsko-Biała

Opis:
Naszym Gościom oferujemy potrawy mięsne, rybne oraz wegetariańskie, zarówno typowe pozycje kuchni regionalnej, jak i te bardziej wyszukane i wykwintne. Szczególnym powodzeniem cieszą się nasze potrawy ze świeżych owoców morza, ryb oraz polędwicy wołowej.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 7:34 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
klient
Gość

PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadłem już tutaj nie raz. Cenię sobie restaurację Wirtuozeria ze względu na wystrój, panujący klimat oraz bardzo dobre jedzenie. Ze swojej strony mogę polecić smaczne steki, jest kilka rodzajów, także przynajmniej kilka razy trzeba tutaj wstąpić. n
Maciek
Powrót do góry
Artur
Gość

PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra restauracja, smaczne jedzenie. Można polecić innym. Nie sposób nie spróbować tutejszych deserów, taki zielony jest nieziemski.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej polecam!

Pyszne desery. Ze znajomymi skorzystaliśmy z promocji grupera i wyszły nam o połowę tańsze desery niż normalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i liczymy na kolejne takie zniżki!
Powrót do góry
Miodek
Gość

PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest ok. Miła i sprawna obsługa, czysto i ładnie w środku, atmosfera fajna i bardzo ładny wygląd. n Do tego można dobrze zjeść, będąc w cztery osoby (z żoną i dziećmi) wydałem w sumie na porządny obiad niecałą stówkę. n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 6:01 pm    Temat postu: Restauracja Wirtuozeria Bielsko-Biała Odpowiedz z cytatem

..i tak sobie właściciel popieści ego i podopisuje jeszcze kilka identycznych opinii n śmieszne.. żałosne! bo lokal niczym się nie wyróżnia - ot kolejna knajpa w Bielsku. byliśmy, zjedliśmy, wyszliśmy - nuda!
Powrót do góry
KejtiPodbeskidzie
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robiłam jakiś czas temu wesele w Wirtuozerii i mogę powiedzieć tylko jedno - POLECAM. Prawie wszyscy moi znajomi robili tam wesele i kazdy z nich był zadowolony. Bardzo miła obsługa i fajni managerowie n Można się dogadać co do praktycznie każdej kwestii. n Wróce tam na pewno zaniedługo n tym razem na chrzest hihihi n

Pozdrowienia!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Śląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: