Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja "Wiśniowy Sad"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 7:21 am    Temat postu: Restauracja "Wiśniowy Sad" Odpowiedz z cytatem

Restauracja Wiśniowy Sad

Adres:
ul. Głogowska 261
60-104 Poznań

Opis:
Restauracja Wiśniowy Sad, to niepozorna, malownicza chata z okiennicami i kaskadami kwiatów, otoczona zielenią krzewów zaprasza na chwilę relaksu przy smacznym i obfitym posiłku. Staramy się, aby dobrane przez nas przyprawy stworzyły niepowtarzalne smaki potraw, które będziecie Państwo chcieli skosztować jeszcze niejeden raz. Naszą dewizą jest niedrogo, smacznie i do syta. Organizujemy wszelkiego typu imprezy. Dysponujemy salą na 50 osób oraz salą bankietową na 100 osób z wyjściem na duży ogród. Latem zapraszamy do Wiśniowego Ogrodu z grillem. Parking przy restauracji.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 7:21 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
poznaniak
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 9:30 am    Temat postu: restauracja wiśniowy sad zachwyca subtelnym urokiem Odpowiedz z cytatem

właśnie tak, jak napisałem - restauracja wiśniowy sad zachwyca subtelnym urokiem pod każdym względem - fajnie, że to lokal nastawiony na zadowolonego klienta, a nie na przemiał - mega uprzejma obsługa i smaczne, trochę takie wypieszczone, jedzenie n tam akurat pojawiam się w miarę regularnie!
Powrót do góry
Gosia
Gość

PostWysłany: Sob Sie 22, 2015 11:55 am    Temat postu: idę dzisiaj - na pewno napiszę recenzję. Odpowiedz z cytatem

Rzadko kiedy wychodzę do restauracji, bo zawsze wracam niezadowolona. Po powrocie napiszę na pewno o wrażeniach. Dużo dobrego wyczytałam o DUŻYCH PORCJACH w tej restauracji, o adekwatnych cenach i zadowoleniu klienta.
Powrót do góry
Gosia
Gość

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 3:37 pm    Temat postu: Wiśniowy Sad Poznań, Głogowska Odpowiedz z cytatem

300 zł/4 osoby. Brałam pół kaczki za 59 zł a dostałam wysuszoną pierś z kaczki do tego były 2 duże niedobre pyzy i sos który nie był z kaczki. Wszystkie 4 dania miały ten sam sos!!! Buraczki do kaczki chyba ze słoika sklepowego - niedobre. Poza tym w buraczkach były jakieś 2 ziarna kukurydzy konserwowej, więc chyba z innego talerza od innej osoby!?!?. Następna potrawa to żeberka, które były bbbb. tłuste i nie do końca wypieczone a smakowały jak uparowana potrawa. Do żeberek były dodane ziemniaczane krokiety bbbb. tłuste i niesmaczne - próbowałam, nie do jedzenia. Do żeberek dodano 2 rodzaje surówek sklepowych!!!! Marchewka z ananasem i buraczki surowe. Deser to szarlotka, która nie była wcale dobra, do tego kulka lodów i sztuczna bita śmietana. Jedno co mi smakowało to kawa latte za 10 zł - małe pół kubka. NIE POLECAM.
Powrót do góry
Lubię zjeść
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 2:01 pm    Temat postu: Powrót po czasie Odpowiedz z cytatem

Od mojej ostatniej wizyty w tej restauracji minęło kilka miesięcy. Wróciłem z rodziną, ponieważ już wcześniej byłem bardzo zadowolony. Tym razem zauważyłem kilka zmian na plus (odświeżone wnętrze, przemiła obsługa). Co więcej pojawiły się dania dnia. Porcje bardzo duże i smaczne. Mnie urzekł stek z sosem borowikowym, a żonę kaczka. Na prawdę warto sprawdzić. Mają piękny i duży ogród.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 1:53 pm    Temat postu: Re: Wiśniowy Sad Poznań, Głogowska Odpowiedz z cytatem

Gosia napisał:
300 zł/4 osoby. Brałam pół kaczki za 59 zł a dostałam wysuszoną pierś z kaczki do tego były 2 duże niedobre pyzy i sos który nie był z kaczki. Wszystkie 4 dania miały ten sam sos!!! Buraczki do kaczki chyba ze słoika sklepowego - niedobre. Poza tym w buraczkach były jakieś 2 ziarna kukurydzy konserwowej, więc chyba z innego talerza od innej osoby!?!?. Następna potrawa to żeberka, które były bbbb. tłuste i nie do końca wypieczone a smakowały jak uparowana potrawa. Do żeberek były dodane ziemniaczane krokiety bbbb. tłuste i niesmaczne - próbowałam, nie do jedzenia. Do żeberek dodano 2 rodzaje surówek sklepowych!!!! Marchewka z ananasem i buraczki surowe. Deser to szarlotka, która nie była wcale dobra, do tego kulka lodów i sztuczna bita śmietana. Jedno co mi smakowało to kawa latte za 10 zł - małe pół kubka. NIE POLECAM.

Bardzo nam przykro, że wyszli Państwo niezadowoleni. Przykładamy wszelkich starań do utrzymania wysokiej jakości i jak wynika z poprzednich opinii dopieszczamy nasze dania. Nigdy nie mieliśmy w naszej ofercie sklepowych surówek, a pół kaczki to faktycznie pół kaczki bez kości smażone na chrupko. Szarlotkę pieczemy sami dlatego jesteśmy spokojni o jej świeżość i smak. Obiecujemy jednak wziąć pod lupę wszystkie uwagi i jeszcze bardziej przypilnować jakości.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: