Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restaurant Cafe Parkowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Opolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 4:20 pm    Temat postu: Restaurant Cafe Parkowa Odpowiedz z cytatem

Restaurant Cafe Parkowa

Adres:
ul. Armii Krajowej 1
49-300 Brzeg

Opis:
Zapraszamy Państwa na kulinarny i duchowy relaks w miłej atmosferze i ekskluzywnym wnętrzu. Parkowa to piękna, urokliwa restauracja położona blisko centrum przy parku centralnym, gdzie cisza i śpiew ptaków wprowadzą Państwa w niepowtarzalny nastrój i melancholię.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 4:20 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
kris
Gość

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Restauracja porażka, sam musiałem chodzić po menu, bo jaśnie panie nie raczyły podejść do stolika, po 20 minutach oczekiwania poszedłem spytać jaśnie pań czy ktoś przyjmie od nas zamówienie, po kolejnych 10 minutach podeszła wreszcie jaśnie pani, żeby przyjąć zamówienie. Tknęło mnie coś, więc zapytałem jaki będzie czas oczekiwania na zamówienie. Usłyszałem odpowiedź 1,5 godziny. Roześmiałem się, że chyba Pani kpi sobie ze mnie. Oczekuję w restauracji 30 minut, żeby ktoś w ogóle do mnie podszedł i otrzymuję odpowiedź, że będę musiał czekać na zamówienie jeszcze 1,5 godziny. To jakaś kpina. Pani tłumaczyła, że jest to wyjątkowy dzień 8 marca , więc były rezerwacje porobione. Nie wiem co ma piernik do wiatraka, żeby być uczciwym do klienta należałoby podejść wcześniej i poinformować o bardzo długim czasie oczekiwania, a nie udawać, że się go nie widzi. Jak się nie potrafi przygotować restauracji do obsługi większej ilości gości to w ogóle nie powinno się takiego interesu prowadzić. Tłumaczenie, że to nie ich wina tylko wina 8 marca jest po prostu śmieszne. Przenieśliśmy się do innej brzeskiej restauracji gdzie od razu dostaliśmy menu i po 15 minutach od zamówienia otrzymaliśmy pierwsze zamówione dania- przy pełnej gości restauracji. Moja noga więcej w Parkowej nie powstanie. W życiu, w żadnej restauracji w Polsce czy poza granicami nie spotkałem się z taką sytuacją. Porażka, nikomu nie polecam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: