Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

romantyczna kolacja warszawa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norman
Gość

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 10:01 pm    Temat postu: romantyczna kolacja warszawa Odpowiedz z cytatem

który lokal polecilibyście do takowej?
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 10:01 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Iza
Gość

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 11:24 am    Temat postu: belvedere Odpowiedz z cytatem

to zależy ile masz kaski w portfelu n na mnie osobiście gigantyczne wrażenie zrobiła restauracja Belvedere, do której zaprosił mnie narzeczony, szczególnie jesienne otoczenie tego lokalu, izka
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 6:18 pm    Temat postu: Re: romantyczna kolacja warszawa Odpowiedz z cytatem

Gdzie zjesc romantyczna kolacje we dwoje?
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak kolacja we dwoje to może, jakiś klimatyczny lokal? ale czy szukasz w konkretnej lokalizacji czy po prostu w Warszawie? jaką kuchnie preferujesz?
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kaską nie grzeszysz to na maksa idź do Kamandy Lwowskie. Lokal jest uroczy i pelen swojskiego klimatu. W weekend zabawa jesttak dobra, że nie wyjdziecie o rozsądnej porze:) W zeszlym roku bawilam się w Kamandzie na Sylwestra i w tym roku też tam się udajemy.
Powrót do góry
vanilla_sky
Gość

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 1:38 pm    Temat postu: kuchnia wloska = romantyzm Odpowiedz z cytatem

ja na romantyczne kolacje preferuje małe włoskie knajpki. jeśli chodzi o centrum to idealną dla tego celu jest mela verde na chmielnej. ciasno i romantycznie, a jedzonko pierwsza klasa, prosto od włocha n . świetne pasty i owoce morza. można nawet pobrać nauki od włocha, bo dają kursy gotowania. viva italia! Laughing
Powrót do góry
ze_roberto
Gość

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 2:44 pm    Temat postu: coś lekkiego, może wege? Odpowiedz z cytatem

Na romantyczną kolację polecam coś lekkiego może jakaś restauracja wegetariańska, bardzo elegancka choć trochę droga jest biosfeera. jeśli zas chodzi o włoskie smaki, tez jak najbardziej pasuje, bo to przeciez kuchnia milosci n fakt chyba mela verde to obecnie najlepsza włoska restauracja Wink
Powrót do góry
krysialorent
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zielnikcafe jest na prawdę spoko wystrój, tak samo w PAPU.

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam san lorenzo na jana pawla II. wloski lokal, rewelacja
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 3:55 pm    Temat postu: beznadziejna knajpa san lorenzo! Odpowiedz z cytatem

beznadziejna knajpa ta san lorenzo! co wy polecacie!
kiepskie jedzenie - tylko to, ze sa przy glownej ulicy ich trzyma przy zyciu!
Powrót do góry
daomino
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam małą restaurację Rosa przy ul. Modlińskiej 121 oferującą również catering warszawa
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 11:42 am    Temat postu: san lorenzo OK Odpowiedz z cytatem

W san Lorenzo kiepskie jedzenie?? labraks pieczony w soli jadłes? albo tagliolini z ośmiorniczkami?? i najlepiej zrobione tiraminu na świecie.
ja polecam pełną gębą
Powrót do góry
Carina
Gość

PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 11:54 am    Temat postu: niczym nie zachwyca san lorenzo w warszawie Odpowiedz z cytatem

a ja niestety potwierdzam - san lorenzo cieszy się jakąś popularnością wyłącznie z tytułu dobrej lokalizacji i miejsca na lunch, ale niczym nie zachwyca - do tego obsługa raczej jest ślamazarna, więc jak się ma godzinę na zjedzenie obiadu, to tak w biegu się go kończy..
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orchidea to fajne miejsce na taką okazję. Spędziliśmy tam z meżem walentynki;) lokal jest mały, ale dzięki temu jest szansa na odrobinę prywatności i romantyzmu. obsługa jest uprzejma i kompetentna. Bardzo smakowaly nam zasmażane kalmary z warzywami z sosem ostrygowym i makaronem ryżowym, a na deser creme brule z trawą cytrynową i bananami...pyyycha:D
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może borpince? jeszcze tam nie byłam, ale moja koleżanka jest zachwycona. podobno maja duży wybór pikantnych i łagodnych węgierskich potraw. Polecila mi też deser - płonacy naleśnik;p
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach