Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

romantyczna kolacja warszawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alek
Gość

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem w jakiej lokalizacji poszukujesz restauracji na kolację, ale w moim przypadku doskonale sprawdził się Valadier na Łowickiej - tylko to lokal już z górnej półki, jeśli poszukujesz czegoś tańszego to fajna jest Pappa Grappa (obie restauracje na Starym Mokotowie więc dosyć blisko Śródmieścia), w Valadier nie zapomnij o deserach...nawet nie będę próbował opisywać n

Pozdrawiam
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 10:26 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
axn
Gość

PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może do Polki pojedźcie w Żelazowej Woli będzie romantycznie!?
Powrót do góry
midri
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w Valadier jak tylko otworzyli restaurację, zostałam zaproszona przez męża na kolację - niespodziankę. Zgodzę się z opinią, że jest dobrym lokalem na kolację dla dwojga, z pewnością sprawdzi się też na bardziej oficjalnych wyjściach. Na miejscu zostaliśmy zaprowadzeni przez kelnera do stolika, który mieścił się w przyjemnej oranżerii na piętrze (jeśli kolacja dla dwojga, to tam właśnie zrób rezerwację) Usadowiliśmy się wygodnie przy stoliku dla sześciu osób (w sam raz na biesiadę n i czekaliśmy na karty. Te są sporych gabarytów, ale za to czytelne i dużo w nich wyboru. Zamówiliśmy przystawki i danie główne a do tego wino. W oczekiwaniu na właściwe zamówienie, na pewno przyniosą Wam małe czekadełko - taka niewielka przekąska, zabij mnie, ale nie pamiętam co to było. Z głównego na pewno braliśmy perliczkę w pomarańczach (ah delikatne mięso) i bardzo dobry, mocno opieczony bekon podany na brukselkach pieczonych. Perliczkę warto wziąć bo jest spora (podana w całosci na talerzu) i zabawnie wygląda, w środku nadziewana chyba kaszą gryczaną (bardzo fajne połączenie). Mój towarzysz zamówił jagnięcinę a'la Valadier (typowo męskie danie), duży kawał mięsa, bardzo dobrze zrobiony, sycący również.
Miejsce na pewno może się podobać, ale trzeba mieć przygotowany pełny portfel, za nas dwójkę zapłaciliśmy około 300zł, czy na takie jedzenie i ten styl dużo? Nie wiem, myślę że podobnie jak w innych warszawskich restauracjach tej klasy.
Mi to miejsce przypadło do gustu, lubię restauracje ze stylem, kameralne, spokojne, w których muzyka nie zagłusza rozmowy, lubię też jak widać, że dbają o tego klienta.
Powrót do góry
jolka
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 12:25 pm    Temat postu: san lorenzo Odpowiedz z cytatem

Ja lubię san Lorenzo i nie zgadzam się z opiniami głoszonymi na tym form. To świetna restauracja z imponującą kartą win, świetną kuchnią i pięknym wystrojem. Jadłam tam najlepsze ravioli ze szpinakiem w życiu. Szczerze ją polecam wszystkim moim znajomym.
Powrót do góry
Kasia M.
Gość

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 7:39 pm    Temat postu: Pepperoni Ristorante Odpowiedz z cytatem

Na Żoliborzu (polecam dzielnicę na romantyczne spacery) to Pepperoni Ristorante jest bardzo dobrym wyborem. To jest pizzeria na Krasińskiego 10, ale poza pizzą są też dania z makaronem i zupy (tam zakochałam się w zupie cebulowej n ) Jedzenie jest smaczne, szczególnie pizza z dobrym chrupiącym spodem, no i ta ilość sera na zwykłej marghericie... Pycha. Wnętrze klimatyczne, często są tam ekspozycje zdjęć. Miejsce zrobione ze smakiem.
Przychodzą tam ludzie na randki (widziałam, więc najwyraźniej się sprawdza), ja akurat chodzę z rodziną, dla dzieci są niespodzianki n
Powrót do góry
Villemo
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 11:40 am    Temat postu: Naj naj najromantyczniejsze miejsce!! Odpowiedz z cytatem

Moim marzeniem byłaby randka w Le Regal, bo jak do tej pory byłam tam tylko z koleżankami z pracy, ale miejsce jest boskie na randkę. Atakuje zmysły kobiety, rewelacyjna romantyczna muzyka francuska w najlepszym guście, piękny nastrojowy wystrój wnętrza, i te smaki! Po takim wieczorze... Ulalala:) Później spacer do pobliskiego Parku...ech...n Czasem chciałabym być swoim facetem!
Powrót do góry
go
Gość

PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 9:59 am    Temat postu: Romantyczna kolacja Odpowiedz z cytatem

Polecam małą romantyczną restaurację z kominkiem na Warszawskim Targówku - ul. Ostródzka 14
Miejsce urocze, lekko na uboczu z urzekającym wystrojem.
Wieczorem świece, nastrojowa muzyka i kominek w chłodne wieczory.
Kuchnia zróżnicowana: włoska, węgierska, francuska - każdy znajdzie coś dla siebie.
Wybór win również zaskakuje .
idealne miejsce na pierwszą randkę lub kolację z okazji rocznicy...
Powrót do góry
Kristof
Gość

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 1:51 pm    Temat postu: Re: belvedere Odpowiedz z cytatem

Zawsze można wyskoczyć z OpenCard n Mają teraz ofertę testowania karty przez 45 dni za friko! Z kartą masz zniżkę 50% chyba w 800 restauracjach - znajdziesz ją na ich faceboook'u

Smacznego n

Iza napisał:
to zależy ile masz kaski w portfelu n na mnie osobiście gigantyczne wrażenie zrobiła restauracja Belvedere, do której zaprosił mnie narzeczony, szczególnie jesienne otoczenie tego lokalu, izka
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

romantycznie to najlepiej w domu n
Powrót do góry
zobwaszmasz
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

flambe jest uber zajebiaszcze n
Powrót do góry
sperlik
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

płonące flambee jest super!
Powrót do góry
magda89
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie n
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na klimatyczną Pizzerie Zuzola? Może ktoś miał okazję już tam gościć i napisze swoją opinię na forum? I będzie ich więcej tym lepiej,a z naszej strony zawsze możecie liczyć na pomoc w razie pytańn
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie mój chłopak zabiera często do Kamandy Lwowskiej. Piękny lokal
Powrót do góry
zabcia1012
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 12:09 pm    Temat postu: Pyszne jedzenie, klimat Odpowiedz z cytatem

Polecam restaurację DelLusso http://dellusso.pl/ Jedzenie jest naprawdę przepyszne i ten super klimat...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach