Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

romantyczna kolacja warszawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo romantyczną kolację miałam z moim chłopakiem w Warszawie w hotelu Rialto n Było cudownie, piękne miejsce i to nie była właściwie zwykła kolacja, ponieważ mój chłopak mi się oświadczył..Wybrał cudowne miejsce na taką okazję, jedzenie palce lizać n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 9:21 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
alinka39
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super spraw
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wybrać się na romantyczną kolację do Besuto. Uwielbiam po prostu japońską kuchnię, moj mąż również.Zwykle wybieramy własnie takie miejsca kiedy chcemy coś zjeść.
Jest to elegancka restauracja na Nowym Świecie. Możńa tam zjeść sushi ale również i inne potrawy z kuchni japońskiej. Polecam szczególne sprobować steku z tuńczyka. Może nie jest to tania potrawa ale niebo w gębie!

Mają tam również kilka oryginalnych deserków.
Powrót do góry
xeosnar
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 11:37 pm    Temat postu: aaa Odpowiedz z cytatem

w zielnikcafe jest spoko
Powrót do góry
okurcze
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Besuto? Mają ładny lokal i jestem zdania, że sushi bardzo dobrze nadaje się na wypady damsko-męskie (nie stygnie, sposób jedzenia nie wymaga pośpiechu i wpatrywania się w talerz, jest też lekkie)
Powrót do góry
michello
Gość

PostWysłany: Pon Sty 04, 2016 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o romantyczny klimat ja bardzo polecam restauracje pod gigantami, wystroj jest bardzo elegancki, obsluga profesjonalna no i najważniejsze!! jedzienie wysmienite kaczka najlepsza jaka do tej pory jadłem n
Powrót do góry
Florian_pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz samej ,dobrej kuchni- polecam zwrócić uwagę na fakt aranżacji,urządzenia lokalu. Warto czasem pokusić się o coś innego,odmiennego niż wykwintna restauracja i co za tym idzie także droga,akurat tutaj mogę polecić kilka fajnych miejsc. Jaki rodzaj kuchni preferujecie?
Powrót do góry
monalizzka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2016 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra opcja to personalna na Chełmskiej. Ja byłam pozytywnie zaskoczona, bo myślałam, że tam jedynie piwko wypiję, a tu jest i duzó smacznego jedzonka. Polecam pizze! Miejsce srednich rozmiarów, ale na randke jak znalazł n
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to ma być niezapomniany wieczór to restauracja pod gigantami. Piękne, urzekające, wnętrze, genialne jedzenie, dawno nie jadłam tak dobrych dań kuchni francuskiej n
Powrót do góry
barmatka
Gość

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 2:15 pm    Temat postu: rialto Odpowiedz z cytatem

jeżeli szuka się czegoś na romantyczną kolację w Warszawie to nie można absolutnie zapomnieć o rialto, my byliśmy tam na weekend podczas pobytu i uznaliśmy że nie możemy ominąć okazji żeby spróbować tak osławionej kuchni zwycięzcy top chefa- zdecydowanie było warto, dawno na tak niesamowitej kolacji nie byłam
Powrót do góry
Irciak
Gość

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my ostatnio z mężem byliśmy na randce właśnie w rialto zachęceni wieloma pozytywnymi opiniami które do nas docierały i rzeczywiście też jesteśmy zachwyceni, będziemy tam zdecydowanie wracać na ważne okazje bo miejsce jest prawdziwie wyjątkowe
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 8:54 pm    Temat postu: Restauracja Akademia Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić restauracje Akademia, dają duże, solidne porcje, można pojeść jak w domu polskiej kuchni.
Powrót do góry
marysiu
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź na Paryską, kumpel tam zawsze zabiera dziewczynę i faktycznie mnóstwo knajpek na różne okazje.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach