Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ryż nero z krewetkami, cukinia i swiezym szpinakiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wasze przepisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aneta
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 1:13 pm    Temat postu: Ryż nero z krewetkami, cukinia i swiezym szpinakiem Odpowiedz z cytatem

Kupiłam dziś fajne i niedrogie królewskie krewetki i mam zamiar podać je na kolację z czarnym ryżem. Jedliście już czarny- nero ryż? ( nie mylić z dzikim), jest pyszny. Robiłam go już dwa razy, doskonale pasuje do krewetek i innych sea food. Gotuje ryż tak jak podano na opakowaniu, rozmrażam krewetki. Na oliwie podsmażam cebulke, czosnek, ostrą papryczkę, posiekany swiezy imbir i jak się wszystko juz podsmaży dodaje na chwile krewetki, żeby przeszły aromatem przypraw. Na osobnej patelni podsmażam cukinię krojona w plasterki, tak zeby zachowała jędrność. Mieszam cukinie z krewetkami i umytymi świeżymi listkami szpinaku. Wykładam na talerz ryż, na którym układam krewetki z warzywami....do tego kieliszek białego wytrawnego wina....poezja!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 1:13 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
mirta
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To musi być przepyszne Shocked. Obowiązkowo należy spróbować.

Ostatnio zmieniony przez mirta dnia Sro Sty 22, 2014 6:30 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmmm brzmi nieźle. Muszę spróbować.
Powrót do góry
hasseb432
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na osobnej patelni podsmażam cukinię krojona w plasterki, tak zeby zachowała jędrność. krewetkami i umytymi świeżymi listkami szpinaku. Wykładam na talerz ryż, na którym układam krewetki z warzywami....do tego kieliszek białego wytrawnego wina....poezja!
Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można wstawić też zdjęcie takiej potrawy,ciekawe jak się prezentuje. Poza tym kwestia smaku i gustu,akurat mi owoce morza podane z ryżem oraz warzywami,bardzo posmakowały.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wasze przepisy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach