Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sala weselna Gracja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Gru 30, 2013 12:44 pm    Temat postu: Sala weselna Gracja Odpowiedz z cytatem

Sala weselna Gracja

Adres:
ul. Dąbrowskiego 38
07-306 Brok

Opis:
Zapraszamy Państwa do naszej restauracji - Gracja, na wyborne i jedyne w swoim rodzaju dania kuchni polskiej. Nasz szef kuchni dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu i znajomości smaków regionu zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Gru 30, 2013 12:44 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Ewa U.
Gość

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedź dla niezadowolonego gościa Odpowiedz z cytatem

Droga Pani,odniosę się do Pani opinii wystawionych gdzie się da w internecie, tylko z jednego powodu. Przynosi Pani wielki wstyd Państwu Młodym wypisując te brednie i bzdury wyssane głęboko z palca. Państwo Młodzi szczerze nam dziękowali za całą organizację tego przyjęcia. Wyjechali od nas z tego przyjęcia bardzo zadowoleni bez jakichkolwiek uwag. Biorąc pod uwagę fakt, iż Państwo Młodzi wybierali sami nasz lokal zapoznając się wcześniej z salą, wyborem menu, znając naszą dotychczas bardzo dobrą opinię o organizaacji przyjęć i bardzo dobrej kuchni, profesjonalnemu podejściu w całych przygotowaniach do wesel, zdecydowali się na wesele w naszym lokalu. Zarówno my jak i cały nasz zespół, który z nami pracuje zrobiliśmy wszystko aby Państwo Młodzi byli bardzo zadowoleni. Nadmienie również, że Państwo Młodzi nadal podtrzymują swoje zdanie na temat przyjęcia, które dla nich zorganizowaliśmy, a mianowicie bardzo im się podobało i byli jak najbardziej zadowoleni, z jego organizacji. Co do wyglądu sali uważam, że jest to kwestia gustu, każdego człowieka. Wielu naszym gościom sala się podoba, widocznie Pani nie ma gustu.
Jakośc naszych potraw też jest bez zarzutu, dania sa bardzo smaczne i wydawane gorące (widoczne Pani gdzieś zniknęła) w momencie gdy podawane były gorące dania. Nasza kuchnia cieszy się dobra opinią o czym świadczy duża ilość gości zarówno na codzień w Restauracji jak i ilość przyjęć, które organizujemy.
Co do sałatki z kurczakiem, krórej sie Pani czepnęła, owszem dajemy różnego rodzaju sałaty zakupione w hurtownii,(specjalne dla Pani możemy dać do wglądu fakturę na zakupione w hurtownii produkty) bo tam takie lokale robią duże zakupy o czym widać Pani nie ma pojęcia, mimo swojego rzekomo 20 letniego stażu pracy w gastronomii, zarzucając że sałata ta kupiona została w Biedronce ( a tak na marginesie to co Pani ma do sieci sklepu Biedronka?), przecież tam też można kupić dobrej jakości produkty. Zakupy w sieci tych sklepów robi setki ludzi codziennie.
My organizatorzy wesel mamy wiele zadowolonych z naszych przyjęć gości, więc proszę mi nie zarzucać, że ja do tej pracy się nie nadaje. Zarówno moja osoba jak i dziewczyny, które u mnie pracuą zdobyłyśmy duże uznanie i szacunek wśród klientów zarówno z przyjęć, które organizujemy jak i Restauracji, która funkcjonuje na codzień.
Dzięki temu, że bardzo lubię ludzi, szanuje ich i chętnie spełniam z wielkim zaangażowaniem ich życzenia, zdobyłam tylu klientów w tak krótkim czasie.
Wiele bardzo dobrych opinii wystawianych przez byłych Państwa Młodych w podziękowaniu za wspaniałe wesele gdzie to Pani podważa te opinię, oczerniając zarówno ich jak i nas wiąże się z pozwaniem Pani do sądu.
P.S A może tak wielkie Pani niezadowolenie i frustracja ma związek z niespełnionym Pani marzeniem bycia menagerem i wiąże się wcale nie z takim profesjonalizmem jaki sobie Pani przypisuje.
Takiej profesjonalistki nie zwalnia się z pracy, a jednak...
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Abroodeks23
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem okazje bywać tam w tej sali i muszę powiedzieć , że jestem bardzo zadowolony n Smaczne dania i bardzo dobra obsługa, czego chcieć więcej ?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: