Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sałatki owocowe
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
green food
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:26 pm    Temat postu: Sałatki owocowe Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy twoim zdaniem w menu restauracji powinny się znajdować sałatki ze świeżych owoców?
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:26 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
apetyczna
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu by nie? Jeśli w ofercie byłyby sałatki to tak, jak najbardziej. Zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy jest dobry dostęp do świeżych owoców, a nie mrożonych, ludzie często zamawiają takie rzeczy na orzeźwienie etc.
Powrót do góry
filip
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 12:32 pm    Temat postu: No pewnie Odpowiedz z cytatem

A już jako uzupełnienie pysznego ciasta lub deseru lodowego to już w ogóle n
Powrót do góry
falice
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Paź 21, 2011 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ciężka sprawa. Oczywiście byłoby dobrze gdyby salatki były przygotowywane zawsze z rana a nie wieczorem. Owoce mają to do siebie, że znacznie szybciej puszczają soki niż warzywa i trzeba uważać jak się je podaje. Na przykład jak byłam na wakacjach w Hiszpanii, to obok naszego wynajętego domu letniskowego znajdowała się restauracja, w której podawali na śniadanie zawsze sałatkę z wieczora. Nie smakowała absolutnie.
Powrót do góry
Rgiel
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sałatka z owoców mmmm brzmi pysznie, w dobrych restauracjach powinna byc taka opcja w menu

-------------------------------------------------
depilacja warszawa
Powrót do góry
Ferg4
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam sałatki z owoców, szczególnie latem. Są one idealne na gorące dni. Najlepsze są z arbuza, połączone z ananasem, jabłkiem i innymi owocami, jakie lubicie. Podas wakacji w Chorwacji jadłam ich naprawde mase. Obok wyjętej przez nas kwatery w Chorwacji znajdował się rynek, na którym sprzedawane były świeże owoce. Po przebudzeniu pędziłam po zakupy i robiłam sałatki, a później cały dzień wylegiwaliśmy się na plaży.
Powrót do góry
gieniastus
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, zwłaszcza latem. chociaż zimą też wiele razy mam ochotę na świeże owoce, niestety nie spotkałam się jeszcze z taką ofertą chyba
Powrót do góry
domowadama
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, że tak. tylko wiadomo, że zimą będą mrożone lub bardzo drogie. ale bardzo dobra opcja
Powrót do góry
RudaEwka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Sty 13, 2013 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie ze powinny, ja bym tam od razu zamówila;) Czesto brakuje mi takiej opcji, a dla mnie osoby zdrowo sie odzywiającej to ważne;)
Powrót do góry
alex33
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sałatki owocowe są pyszne. Powinny być w menu. Byle świeże. n
Powrót do góry
Special_Banana
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sie 02, 2013 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam sałatki, szczególnie owocowe - miałem raz taką przygodę jeśli chodzi o sałatki, kiedy byłem we Wrocławiu. Jedna babka chciała mi wcisnąć na ulicy jakąś sałatkę (była jakaś promocyjna degustacja). Normalnie bym nie zjadł, bo kto wie co i jak było robione, ale stwierdziłem, że co mi tam - raz się mogę skusić. Posmakowałem i rzeczywiście była dobra, więc się pytam gdzie taką sałatkę mogę kupić. Babka mówi, że no ogólnie w sklepach spożywczych, ale nie potrafiła mi wymienić za bardzo konkretnych sieci czy marketów. W końcu stanęło na tym, że wręczyła ze cztery wizytówki Wrocław przedstawiające na przedniej stronie i z takim śmiesznym bażantem i poszła zmieszana. Śmiałem się chyba z kilka dobrych minut...
Powrót do góry
Kamil89
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sałatki owocowe są przepyszne
Powrót do góry
Selprim_pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sob Sie 10, 2013 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie jak najbardziej tak,w każdej restauracji oraz w tamtejszym menu- powinny znajdować się sałatki ze świeżych owoców,szczególnie jako przystawka lub deser.
Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie samo zdanie na ten temat,w każdej restauracji powinny znajdować się sałatki ze świeżych warzyw i owoców,pod jednym tylko warunkiem: ze faktycznie będą świeże.
Powrót do góry
sunshines
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Gru 05, 2013 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł. Sałatka ze śwoezych owoców jako deser? bardzo chętnie bym zamówiła. taka sałatka to bardzo fajna i zdrowa alternatywa dla ciacha na deser zwłaszcza dla dzieci n
------
pizzeria Wrocław
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach