Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Siesta Trattoria

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Dolnośląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 5:19 pm    Temat postu: Siesta Trattoria Odpowiedz z cytatem

Siesta Trattoria

Adres:
ul. Śliczna 22a/5
50-566 Wrocław

Opis:
Trattoria Siesta to włoska restauracja, stworzona z zamiłowania do kultury spotkań rodzinnych w gronie przyjaciół przy prawdziwych, wyjątkowych a jednocześnie prostych smakach włoskiej kuchni. Trattoria Siesta to włoska finezja smaku, pełna miłości, pasji, namiętności.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 5:19 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
olisienka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 6:57 pm    Temat postu: Siesta Trattoria - polecam Odpowiedz z cytatem

Nie mieszkam we Wrocławiu, dlatego wybierając lokal, kierowałam się przede wszystkim opiniami wyszukanymi w necie jak i znajomych. W taki sposób odkryłam restaurację o nazwie Siesta Trattoria.
Niesamowita atmosfera Włoch i pyszne jedzenie n Dodatkowym atutem jest bardzo miła obsługa.
Powrót do góry
olisienka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 6:58 pm    Temat postu: Siesta Trattoria - polecam Odpowiedz z cytatem

Nie mieszkam we Wrocławiu, dlatego wybierając lokal, kierowałam się przede wszystkim opiniami wyszukanymi w necie jak i znajomych. W taki sposób odkryłam restaurację o nazwie Siesta Trattoria.
Niesamowita atmosfera Włoch i pyszne jedzenie n Dodatkowym atutem jest bardzo miła obsługa.
Powrót do góry
Gostek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem, jadłem. Wrażenia mieszane. Jedzenie dobre, jednakże obsługa nie stanęła na wysokości zadania.
Powrót do góry
tekla78
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Paź 16, 2016 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siesta Trattoria to jedna z moich ulubionych restauracji, na poziomie, jednocześnie cennik nie jest zbyt wygórowany, dla mnie strzał w 10.
Powrót do góry
m.niesporek
Gość

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic dodać, nic ująć. Dla mnie Siesta Trattoria to kuchnia włoska w 100 %. Jest naprawdę pysznie i na pewno nie zawiedziecie się.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: