Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Siła Smaku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 12:27 pm    Temat postu: Siła Smaku Odpowiedz z cytatem

Siła Smaku

Adres:
Wielopole 14
31-072 Kraków

Opis:

Siła Smaku powstała dzięki pasji gotowania. Przenieśliśmy do lokalu domowe nawyki i tak jak do domu, pieczywo kupujemy w rodzinnej piekarni, a resztę składników, od osób, które osobiście znamy. By zapewnić Państwu codzień świeże produkty, ograniczyliśmy menu do kilku rodzajów tostów, tortilli i Zapieczarki... a każde z nich gwarantuje solidną, sycącą porcję kulinarnej radości! Wszystkie dania, to nasze autorskie receptury - jak wypiekana w zaprojektowanych przez nas formach Zapieczarka, czy Babab - nasz pomysł na zdrowszą, serwowaną w tortilli lub toście alternatywę hamburgera i kebaba.

Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 12:27 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetna alternatywa dla fast fooda na lunch!
Powrót do góry
SkakAnka
Gość

PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 2:46 pm    Temat postu: Podpisuję się dwiema rękami Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
świetna alternatywa dla fast fooda na lunch!

chociaż w sumie to oni też robią fast food, tylko w, ja bym to nazwała, domowej jakości:) Osobiście pierwszy raz w życiu jadłam tam tortillę z wędzonym łososiem i... jest ŚWIETNA! Polecam!
Powrót do góry
Waldek1368
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jedyny w Centrukm Fast-Food gdzie zjesz świeżo ,dużo a przede wszystkim smacznie odpowiednika kebaba-czyli bababa.Mieso wołowe /podobno 150g i na tyle wygląda/,świetnie
przyprawione ,do tego świeżutka sałata z sosem ichniejszej receptury ,wszystko wsadzone do rewelacyjnego pieczywa i podgrzane.Kto nie próbował niech żałuje.
Deser-tortilla na słodko z nutellą i owocami .Niebo w gębie.A wszystko coś ok16zł-za frajer.Ja osobiście oceniam na 5+.Tak trzymajcie a wygracie.
Świetna kawa za free-bo 2,5 to żadna cena.POZDRAWIAM
Powrót do góry
PiKuś
Gość

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 9:04 am    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

... tost z wędzonym łososiem... mniammm.... gdybym nie spróbowała nie uwierzyłabym, że można zjeść szybciutko coś tak dobrego i zdrowego. Polecam nawet dla wegetarian n
Powrót do góry
luk
Gość

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 10:08 pm    Temat postu: babab Odpowiedz z cytatem

A ja najbardziej lubię Bababa w toście. On po prostu uzależnia n. Super świeże mięso pachnie bosko. Polecam.
Powrót do góry
Bartek
Gość

PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 12:45 pm    Temat postu: Pół królewny za bababa! Odpowiedz z cytatem

Muszę to napisać! W sobotę naszło mnie na kebaba z baraniny. Oczywiście w Krakowie kebab to danie z drobiu, więc zdarłem buty bez efektu. Na Wielopolu wszedłem do Siły Smaku, zmylony starym plafonem "Smoczy Kebab" i... onie nie mają kebabów wcale! Urocza pani poleciła mi bababa... ale ja chciałem kebaba! W dodatku z baraniny!
Głód wziął górę. Uległem i odpłynąłem. Dostałem gigantycznego tosta z solidnym kawałkiem mięsa i nie jest to kurczak:) To jak hamburger, z wołowiny z wieprzowiną, tylko tak jakoś bardziej domowo doprawiony. Do tego cała masa dodatków. Miało być ostro, więc miła Pani dołożyła mi magicznych meksykańskich warzyw i sosu, że świczki w oczach:) I cóż, że nie baranina, kiedy pyszne, świeże i do syta:) Babab to odjazd! Kebab się chowa!
Powrót do góry
Kemot
Gość

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 4:14 pm    Temat postu: Fan łososia!:) Odpowiedz z cytatem

Wracałem z imprezki nie miałem ochoty na kebaba, podążając wielopolem w stronę hali targowej, zatrzymałem się przy małej knajpce ni to bar, ni to restauracja wiozłem tosta z łososiem jako odwieczny fan tej rybki i... Good Yes... powiem tak, takiego tosta to ja w życiu nie jadłem... 100% polecam, w życiu się nie spodziewałem, że znajdę w tamtej okolicy tak dobre jedzenie! Fajnie się dzieje w Krakowie:D
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam tortille - pycha! szczególnie na szybkie zaspokojenie głodu!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi najwięcej smakuje tam tortilla z łososiem! Jest po prostu PRZEPYSZNA z ich łagodnym i dobrze doprawionym sosem i koperkiem n
Powrót do góry
rudy_18
Gość

PostWysłany: Sob Sty 26, 2013 7:28 pm    Temat postu: Zwariowałem Odpowiedz z cytatem

Wszedłem przez przypadek, zamówiłem tortille ... i muszę przyznać, że Siła Smaku to rewelacyjna alternatywa na jakieś nie zdrowe kebaby i inne takie. Szybo, tanio ale jakość premium, byle tak dalej. Polecam!
Powrót do góry
anulka
Gość

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 8:52 pm    Temat postu: torillla owocowa Odpowiedz z cytatem

Miałam przyjemność zjeść w Sile Smaku tortille owocową, z bananem i truskawkami. Bardzo prosty pomysł, ale wykonany perfekcyjnie. Jak jest Wam smutno, to na pewno ta tortilla poprawi Wam humor. Polecam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: