Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

spokojna restauracja w centrum warszawy poszukiwana
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiek1980
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 8:35 am    Temat postu: spokojna restauracja w centrum warszawy poszukiwana Odpowiedz z cytatem

Hej czy ktoś może mi pomóc?
Poszukuję spokojnego lokalu w centrum Warszawy, w którym można swobodnie porozmawiać. Możecie coś polecić? Słyszeliście o Sofie? Możecie coś powiedzieć na temat tego miejsca?
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 8:35 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Freva69
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W samym centrum Warszawy na ulicy Wilczej polecam Pizzerie Napoli n Wiem, nie jest to może restauracja, ale miejsce do pogadania i w dodatku przekąszenia dobrej pizzy w sam raz n Często tam się spotykam ze znajomymi. Pizza pyszniutka. Miękie ręcznie wyrabiane ciasto n Ser, aż się ciągnie n Składniki widać i czuć w smaku, że świeże n Wnętrze też w sam raz by właśnie wpaść pogadać , zjeść pizze i napić się browarka n
Powrót do góry
justysiabubu
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 1:57 pm    Temat postu: You & Me bar Odpowiedz z cytatem

Ja zostałam kiedyś zaproszona do You&Me bar na Żurawiej - miejsce pierwsza klasa, gdzie nic nie przeszkodzi Twojej rozmowie, ponieważ jest wiele zakątków, gdzie jest na prawdę cichutko. Do tego dobre jedzenie fusion i dobre drinki - polecam na randkę, bądź nawet spotkanie biznesowe - eleganckie wnętrze nada charakter każdemu ze spotkań.
Powrót do góry
imbir
Gość

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojna, klimatyczna , może nie w samym centrum ale bardzo blisko obok ronda onz, jest restauracja o nazwie Olive Graden. Z rzeczy które mogę ja osobiście polecić to takie orientalne gołąbki z mięsem jagnięcym zawijane w liście winogron (wypas n ) a na deser naleśniczki z nadzieniem orzechowym. Do tego do picia można sobie zamówić coś z % lub to co ja lubię - budyniowy napój zrobiony z proszkowanych bulw storczyka.
Powrót do góry
anetkaaa
Gość

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napój z bulw storczyka wow ciekawe jak to smakuje n
Powrót do góry
makowka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamawiałam sachlab, ale bardziej już na deser ze względu na jego słodkawy smak, to pewnie te storczyki n
Powrót do góry
wega
Gość

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imbir napisał:
Spokojna, klimatyczna , może nie w samym centrum ale bardzo blisko obok ronda onz, jest restauracja o nazwie Olive Graden. Z rzeczy które mogę ja osobiście polecić to takie orientalne gołąbki z mięsem jagnięcym zawijane w liście winogron (wypas n ) a na deser naleśniczki z nadzieniem orzechowym. Do tego do picia można sobie zamówić coś z % lub to co ja lubię - budyniowy napój zrobiony z proszkowanych bulw storczyka.

Mam do ciebie pytanie czy w tej restauracji podają dania jarskie? Jako wegetarianka lubię czasami wyjść ze znajomymi do restauracji, ale często mamy problem , że jak gdzieś wyjdziemy to kończę na frytkach i sałatce n
Powrót do góry
imbir
Gość

PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, ze podają, mają duży wybór dań wegetariańskich, popatrz sobie menu na stronie
Powrót do góry
imbir
Gość

PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imbir napisał:
jasne, ze podają, mają duży wybór dań wegetariańskich, popatrz sobie menu na stronie

edit. właśnie wchodziłem na ich stronę i szykują jakiś pokaz z okazji dnia wegetarian, będą pokazy mistrzów na oddzielnym stole.
Powrót do góry
gieniastus
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zazwyczaj chodzę do Sphinxa w centrum przy Novopolu. lubię ich jedzenie i miłą obsługę .
Powrót do góry
domowadama
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

you&me dobre miejsce
Powrót do góry
Helena1
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię Pizza marzano na Świętokrzyskiej i na Nowym Świecie,podają fajne sałatki,pyszne desery,myślę,że warto tam zajrzeć.
Powrót do góry
marcin1961
Gość

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie moge polecic Hawełke na wiejskiej. Bardzo dobre jedzenie za rozsadna cene, na pewno miejsce warte odwiedzenia, nie rozczarujesz sie. Czesto tam przychodze i zawsze jestem tak samo pozytywnie zaskoczony. No i lokalizacja wlasciwie w samym centrum.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hawełka? Chyba żartujesz? Najgorszy lokal, jaki znam! Fatalna atmosfera, wysokie ceny, jak na jakość, jaką oferują. Dramat!
Powrót do góry
Muffinka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Sofie można jak najbardziej spokojnie porozmawiać i zjesc przyzwoity lunch. Ja co prawda byłam tam już jakiś czas temu, teraz zmieniła mi się lokalizacja pracy, ale kiedyś bywałam tam dośc często, przyjemne i spokojne miejsce. Wystrój raczej nowoczesny, nomen omen wygodne sofy n

A co do powyższej opinii o Hawełce to zdziwiłam się, czytając ją. Najgorsza restauracja??? Moja firma co prawda głównie korzysta z ich usług cateringowych, ale jedzenie jest bardzo smaczne i świeże. W samej restauracji byłam raz na uroczystej kolacji na pożegnaniu jednego z dyrektorów. Nie mogę niczego im zarzucić. Może prywatnie wolę trochę nowocześniejszy i luźniejszy klimat, ale dla miłośników kuchni polskiej to jest naprawde w porządku miejsce. Pomimo, ze znajduje się w budynku Sejmu n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach