Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

spokojna restauracja w centrum warszawy poszukiwana
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rob09
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sofa to bardzo fajny lokal, ja też go lubię. n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 7:07 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
amanda
Gość

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 2:28 pm    Temat postu: Tekeda Sushi Odpowiedz z cytatem

Jesli lubicie sushi to Tekeda Sushi na starówce może byc własnie takim fajnym miejscem, które naprawde spokojnie mozna polecic. Do tego samo jedzenie jest bardzo dobre.
Powrót do góry
dominikowa2
Gość

PostWysłany: Sob Cze 22, 2013 9:34 pm    Temat postu: jedzenie Odpowiedz z cytatem

Na pewno jesli chodzi o kuchnie japońską to rzeczywiście spokojnie mozemy polecić. Ja jeszcze do tego moge polecic tez np. na przystawkę tatara z łososia. Jest rewelacyjny.
Powrót do góry
darina
Gość

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam się podoba Zapiecek na Starym Mieście. I nie chodzi tu już tylko o to, że jest na Starówce ale głównie do dobre jedzenie i taki hmm romantyczny wystrój lokalu:)
Powrót do góry
kamilka33
Gość

PostWysłany: Sro Lip 31, 2013 7:57 pm    Temat postu: Sushi Odpowiedz z cytatem

Kocham sushi, ale kocham też, jak ktoś mi je poda już gotowe . Najlepsze jadłam własnei w Tekeda Sushi. Niebywale świeże i bosko doprawione!
Powrót do góry
Kamil89
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko sushi
Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie przepadam za sushi i jeżeli mam wybierać to oczywiście wolę inną kuchnię,takze polskąn W centrum warszawy dobrych lokali nie brakuje,pozostaje tylko kwestia ceny.
Powrót do góry
annimmka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 2:17 pm    Temat postu: restauracja w centrum miasta Odpowiedz z cytatem

z racji tego, że jestem ogromną miłośniczką Pizza Hut to polecam Ci Pizza Hut Warszawa, a dokładnie przy Marszałkowskiej - Zodiak n to chyba dosyć blisko będzie centrum n a jak nie to jeszcze na Starym Mieście, na placu Zamkowym.
Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli się zastanowimy to pizza Hut spełnia wszelkie wymogi restauracji,wiec nie skreślajmy tego lokalu tak od razu. Poza tym też kwestia samych funduszy jest ważna,nie każdy może wydac na obiad czy kolacje 150zł.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam, ale zdecydowanie bardziej polecam Restaurację Akademia wypróbować jeśli nie znacie tego miejsca. W Akademii znajdziesz dobre jedzenie zarówno jeśli chodzi o dania typowo polskie jak i bardziej nowoczesne. Wybór jest naprawdę duży i dobrze gotują. W okolicy Akademii nie znam tak świetnej restauracji. Ale trudno polecać Ci jakiś lokal jak nie wiem czym gustujesz.
Powrót do góry
Żaneta
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:36 pm    Temat postu: w Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie oliwe i papryke n Zazwyczaj jak jem gdzies na miescie, to ide wlasnie tam n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach