Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stary Kredens
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Podkarpackie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 8:54 am    Temat postu: Stary Kredens Odpowiedz z cytatem

Restauracja Hotelowa - Dom Turysty Sanok

Adres:
Plac Św. Michała 4
38-500 Sanok

Opis:
Zapraszamy do odnowionej Restauracji Hotelowa, która może przyjąć 80 osób. Oferujemy wyśmienite domowe jedzenie zawsze ze świeżych produktów.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 8:54 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
rzeszowianin
Gość

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 6:48 pm    Temat postu: sztywno tam strasznie Odpowiedz z cytatem

sztywno tam strasznie i strasznie drogo !!! kiczowaty wystroj i jedzenie tez bez szalu za taka cene !!!
Powrót do góry
Znawca
Gość

PostWysłany: Sro Lis 14, 2012 6:24 pm    Temat postu: Najlepsza restauracja! Odpowiedz z cytatem

[size=24]Stary Kredens to najlepsza restauracja w jakiej kiedykolwiek byłam. Wystrój idealny, super jest, ładnie wszystko pasuje. Jedzenie ekstra. Chociaż byłam tam tylko raz i jadłam makaron z grzybami i szpinakiem oraz tiramisu to było ekstra, jedzenie rozpuszcza się w ustach. Nigdy lepszego nie jadłam. Mam nadzieję, że jak najszybciej odwiedzę Sanok. Od teraz ta restauracje będzie głównym punktem moich wizyt w Bieszczadach. Co do cen nie są wcale wysokie. Do tej porcji jaką się dostaje i takiego jedzenia to nawet można powiedzieć, że za małe. Chodzę dość często po restauracjach ale nigdy nie byłam w takiej gdzie jedzenie rozpuszcza się w buzi.
Pozdrowienia dla właścicieli za oryginalny styl. Pozdrowienia dla profesjonalnej obsługi. Kelnerzy z uśmiechem na twarzy a kucharze profesjonaliści.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lis 14, 2012 8:36 pm    Temat postu: Re: sztywno tam strasznie Odpowiedz z cytatem

rzeszowianin napisał:
sztywno tam strasznie i strasznie drogo !!! kiczowaty wystroj i jedzenie tez bez szalu za taka cene !!!
-- jak jestes sztywny to czego chcesz kelnerzy rozmawiają z ludzmi a nie podchodza i co podac? doradzaja pytaja na co ma sie ochote wszystko na 5 pozdrowienia dla załogi;)
Powrót do góry
Znawca
Gość

PostWysłany: Czw Lis 15, 2012 8:26 am    Temat postu: Super restauracje Odpowiedz z cytatem

Nigdy jeszcze nie byłam w takiej restauracji. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Kelnerzy z uśmiechem podchodzą, doradzają co cieszy się największymi zamówieniami. Kuchnia rewelacja. Jedzenie rozpływa się w ustach. Wystrój super. Wszystko do siebie pasuje. Było by jeszcze fajniej gdyby były jeszcze jakieś żywsze kolory więcej zielonego, ponieważ bardzo tutaj ten kolor pasuje. Brawo dla założycieli. Szacunek. Macie super gust. Widać, że ciężko pracujecie w tym lokalu. Trudo o kucharza który aż tak przygotuje jeszenie, że sie rozpływa w ustach. Porcje są naprawdę duże. Można się najeść. Wcale nie są wysokie ceny. Restauracje jest zrobiona dla każdego czy to dorosłego czy to dziecka. Każda osoba znajdzie tu coś dla swojego podniebienia. Jeszcze nigdy nie byłam w takiej restauracji. Naprawdę. Chodzę po wielu restauracjach
z rodziną. Ale ta jest właśnie przystosowana do wizyt z dziećmi. Nie ma nic szklanego więc dziecko może sobie bezpiecznie pochodzić. Obsługa naprawdę miła, jak przyjdzie jakieś dziecko częstuję cukierkami i lizakami czasami pogłaszczę. Naprawdę wielki szacunek dla założycieli tego lokalu. Mam nadzieje, że szybko przyjadę do Sanoka, aby go jeszcze raz odwiedzić. Lokalizacja jest świetna, jak będzie zrobiony rynek to ten lokal będzie sercem Sanoka.
Powrót do góry
warszawianka
Gość

PostWysłany: Czw Lis 15, 2012 1:21 pm    Temat postu: BRAWO! Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w Warszawie i dość często chodzę po restauracjach. odwiedzając Sanok usłyszałam, że jest jakaś fajna restauracja i postanwiłam coś tam zjeść. Zgadzam się restauracja jest ekstra. wszytko do siebie pasuje. przemiła obsługa. przedewszystim kelnerzy odzywają się do ludzi doradzają a nie co podać i tyle. jedzenie jest niebo w gębie. rozpuszcza się w ustach. Żal mi jest osób które twierdzą że ta restauracja jest zbyt droga i zbyt ekstuzywna. jak już tutaj ktoś pisał restauracja dla każdego. Very Happy
Powrót do góry
nieznany
Gość

PostWysłany: Czw Lis 15, 2012 1:24 pm    Temat postu: BOMBA! Odpowiedz z cytatem

Poprostu nie ma słów aby wszytsko opisać. jednym słowem ta restauracje jest BOMBOWA!
Powrót do góry
Mała Mi
Gość

PostWysłany: Czw Lis 15, 2012 8:34 pm    Temat postu: Najlepsze miejsce w Sanoku! Odpowiedz z cytatem

Obiema rękami podpisuję się pod pochlebnymi opiniami moich poprzedników n. W Sanoku nie mieliśmy wcześniej restauracji jako takiej - pizzerie to nie do końca restauracje, a inne to tylko te będące częściami hoteli. Wreszcie jest restauracja - prawdziwa, normalna restauracja, a zarazem dzięki super wygodnych fotelach i kanapach - również kawiarnia (a kawę macie pyszną!). Gdyby to była osoba, powiedziałabym, że jest do tańca i do różańca n. Makaron ze szpinakiem i borowikami - pychota! Piersi kurczaka w miodzie i brandy to również jedno z moich ulubionych dań, a o śliwkach w winiaku z lodami waniliowymi na deser już nie mówiąc n pychota! Całości dopełniają zdjęcia w pięknych ramkach i przyjemna muzyka, a co do 'elegancji' - nie mam problemów w siedzeniu tam w trampkach n to wszystko jest w głowie! pozdrawiam obsługę, właścicieli i innych zadowolonych klientów n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Lis 15, 2012 11:53 pm    Temat postu: Re: sztywno tam strasznie Odpowiedz z cytatem

rzeszowianin napisał:
sztywno i drogo?? a kto Ci tak kazal powiedziec??;p wcale nie jest sztywno kelnerzy bardzo mili z usmiechem odpowiadaja na kazde pytanie...jedzenie rewelacyjne wspaniale sliwki w winiaku polecam kazdemu a jaki sandacz- nie da sie tego opisac slowami tego trzeba poprostu sprobowac...wroce nie raz i nie dwa pozdrawiam wlascicicieli mocno trzymam kciuki n oby tak dalej
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 9:42 am    Temat postu: stary kredens do renowacji Odpowiedz z cytatem

ojej, co za niesamowicie skonsolidowane przechwałki. czyżby stale jedna i ta sama osoba chciała za wszelką cenę wykazać się dobrą pracą na stanowisku managera restauracji? ja stary kredens uważam za bardzo kiepski lokal, w którym konieczna jest poprawa zarówno wystroju, jak i kuchni. zatrzymali się na starych czasach i niestety.. okazuje się, że nazwa już nie wystarcza.
Powrót do góry
Mała Mi
Gość

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 1:01 pm    Temat postu: Są gusta i guściki... Odpowiedz z cytatem

Nie wiem kim Pani/Pan jest, ale w Internecie szkalować łatwo. To, że kilkoro ludzi ma akurat podobne zdanie - zaraz trzeba węszyć w tym podstępu, oj, typowe polskie myślenie: zasadzki są wszędzie! Nam po prostu smakuje i się podoba, a jeśli Panu/Pani nie - proszę zmienić lokal na bardziej odpowiadający, hmm, może jakiś pub.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetne jedzenie, polecam!
Powrót do góry
klient
Gość

PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 6:41 pm    Temat postu: warto polecic Odpowiedz z cytatem

Po wizycie Magdy Gessler i zmianach jakie przeszła ta restauracja
bardziej estetycznych niz kulinarnych to najlepsza restauracja na
Podkarpaciu . Szczerze polecam .
Powrót do góry
panna-nikt
Gość

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 6:59 pm    Temat postu: jedzenie świetne Odpowiedz z cytatem

MIESZKAM W SANOKU I CZĘSTO JADAM POZA DOMEM. PRZED WIZYTĄ MAGDY GESSLER NIE WCHODZIŁAM TAM NAWET BO FAKTYCZNIE WYGLĄDAŁO TO Z ZEWNĄTRZ SZTYWNO I DROGO, ALE JAK JUŻ BYŁO PO REWOLUCJI STWIERDZIŁAM ŻE SPRÓBUJĘ. JEDZENIE JEST NAPRAWDĘ BARDZO SMACZNE, CENY JAK W KAŻDEJ INNEJ RESTAURACJI, U NAS LUDZIE MOŻE NIE SĄ PRZYZWYCZAJENI DO POPROSTU RESTAURACYJNYCH CEN. NP. PRZEPYSZNA ZUPA CZOSNKOWA KOSZTUJE 8 ZŁ, DANIE Z RYBĄ OKOŁO 20-25 ZŁ. WYDAJE MI SIĘ ŻE TO NIE SĄ WYGÓROWANE CENY, JEŚLI CHCEMY DOSTAWAĆ W MIARĘ ŚWIEŻE I CIEKAWE JEDZENIE. PANI KELNERKA BARDZO SYMPATYCZNA, WYSTRÓJ TEŻ OK. GENERALNIE MAM ZAMIAR TAM CHODZIĆ. POZDRAWIAM
Powrót do góry
Joanna z Iwonicza -Zdroju
Gość

PostWysłany: Sob Cze 22, 2013 7:30 pm    Temat postu: 12 czerwca... Odpowiedz z cytatem

...obchodzimy kolejna rocznice slubu i z tej okazji wybieramy na uroczysty obiad ciekawe miejsca kulinarne, tym razem padło na STARY KREDENS oczywiscie po obejrzeniu KUCHENNYCH REWOLUCJI!
Smacznie,miło -spokojna muzyka w tle , ceny nie wygorowane, zjedlismy pyszne sałatki, zupy( krem czosnkowy i barszcz ukrainski), oraz dania rybne- łosos i sandacz ten ostatni PYCHA , kawa i deser Magdy Gesler, rachunek raptem ok.100 zł ...miły,mlody -uważny kelner, bedziemy tam wracac kazdego nastepnego miesiaca,aby wysmakowac wszystkie potrawy -teraz kolej na osławiona GEŚ!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Podkarpackie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: