Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stary Kredens
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Podkarpackie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gąska
Gość

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 10:41 pm    Temat postu: Gąska ze starego kredensu Odpowiedz z cytatem

Chciałam porównać więlkość gęsi w programie za 26 zł i wielkość gąski podane mi w czasie wizyty w Kuchennym Kredensie.Zgadzała się tylko cena. Ja otrzymałam 1/5 porcji M. Gessler. P. Nie podoba mi się obłudne podlizywanie się na pokaz w czasie programu. To prawie jedyne rozczarowanie. Drugim był brak golonki wymienionej w karcie.Poza tym wszystko mi się podobało. Było naprawdę smacznie. I chętnie tam wrócę.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 10:41 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny artykuł pana Kowlaczyka. Mam 28 lat ale zaraz jak zakończyłam technikum żywienia i usług gastronomicznych postanowiłam pojeździć trochę po Polsce i Świecie, odwiedziłam bardzo dużo różnych knajp, barów i restauracji. Były takie, które zapamiętam na długo i wystawiam im pozytywną opinię, ponieważ zachwycają swoim wnętrzem zewnętrznym jak i zewnętrznym, mają miłą obsługę ale prze de wszystkim pyszne jedzenie. Były też takie, które już z wyglądu zewnętrznego mówią "Nie idź tam" ale ja nie oceniam książki po okładce i postanowiłam pójść ale był to błąd po odwiedzinach chyba jakiś 5 restauracjach wylądowałam w szpitalu ;(. Odwiedziłam Stary Kredens przed rewolucjami i mnie bardzo zachwycił przed rewolucjami byłam jakieś 3 czy 5 razy, za każdym razem Stary Kredens mnie zachwycił miłą obsługą, pysznym jedzeniem i wszystkim dekoracją po prostu było cudownie. Po rewolucjach odwiedziłam tę restauracją jakieś przynajmniej 5 razy (najwięcej to w wakacje). Nie jadam zupy czosnkowej bo po czosnku w każdej postaci jest mi po zjedzeniu nie dobrze czy to w zupie, sałatce, sosie ale skusiłam się na zupę czosnkową zachwyciła mnie smakiem, była przepyszna. Co więcej pierwszy raz od dziecka czułam się dobrze po zjedzeniu czosnku, inne zupy jakie jadłam i przed i po to był rosół, który był delikatny był idealny, niczego mu nie brakowało, kosztowałam również barszczu i ukraińskiego i z uszkami tutaj również nie ma się do czego przyczepić... pyszne, nie za ostre nie za łagodne a w sam raz dla każdego podniebienia. Drugie dania jakie kosztowałam to gęsina... nie zapomnę tego smaku nie przepadam za mięsem szczególnie różnego rodzajem drobiem ale tutaj po prostu musiałam się skusić i dobrze zrobiłam bo gdyby nie to nigdy bym nie zjadła gęsiny (po zjedzeniu gęsiny w SK jadłam ją w innej restauracji ale była bez smaku brak żadnych przypraw, mięso twarde także było faszerowane ale farsz był zimny i strasznie taki gumowy) jadłam także łososia jako wielbicielka ryb musiałam się skusić tutaj to poezja... rozpływało się w ustach "niebo w gębie" jadłam także pierogi z gęsiny smak rewelacyjny nie do zapomnienia, a jagnięcina... brak mi słów by ją opisać idealne danie dla każdego. Na koniec opiszę moje wspomnienia z deserami tak jak autor uwielbiam tiramisu nigdy nie jadłam tak pysznego jak właśnie w Sanoku... jadłam także grysik pyszny i za taką cenę idealny, szarlotka pyszne dla każdego podniebienia idealna, ostatnio skosztowałam śliwek w winiaku brakuje mi słów na opisanie tak pysznego dania. Nie mam nic do zarzucenia obsłudze, która idealnie umiała zrobić kawę latte wychodziły wyraźne 3 warstwy, które się nie mieszały ze sobą, kawa była idealna ja uwielbiam kawę słodką i zawsze dodają przynajmniej 3 łyżeczki cukru tutaj nie musiałam dodawać ani ziarenka była idealna, zdziwiło mnie, że kelnerzy nabyli sztukę nalewania wina, wiedzą że najpierw trzeba nalać odrobinę aby gość mógł spróbować, obsługa posiada szeroką wiedzę na temat napojów oraz dań z karty, jak się coś nie wie zawsze wytłumaczą nawet najdrobniejszą rzecz np, z czego jest sos czy danie jest dostępne (nie muszą chodzić do kuchni) potrafią także określić w przybliżeniu czas oczekiwania na danie i się on sprawdza dosłownie raz sprawdzałam równo z zegarkiem i nie było spóźnienia ani minuty. Nie mogę się doczekać kolejnych wizyt w SK! Gratuluję właścicielą restauracji bo naprawdę jest czego, stworzenie tak miłej, idealniej restauracji, do której pod żadnym kontem nie można się przyczepić kosztowało ich pewnie nie tyle co pieniędzy ale nerwów i czasu, mimo tego że mają liczną rodzinę (wiadomo po odcinku) to umieją pogodzić wychowanie dzieci co nie jest łatwe z restauracją. GRATULUJĘ! Życzę aby dalej restauracja się rozwijała. Sanok powinien być dumny, że ma taką perełkę jak właśnie Stary Kredens!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Podkarpackie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: