Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sushi Wola
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Sro Gru 07, 2011 7:43 am    Temat postu: Sushi Wola Odpowiedz z cytatem

Sushi Wola

Adres:
ul. Ciołka 20
01-443 Warszawa

Opis:

Klimatyczne miejsce na Woli, najlepsze sushi robione na Twoich oczach przez doskonałego Mastera oraz pyszne ciasto podane przez przemiłe Kelnerki, wszystko w oparach zdrowej kuchni, dobrej muzyki, wspaniałych zapachów i cudownej atmosfery.

Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Gru 07, 2011 7:43 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
bimbo
Gość

PostWysłany: Sro Gru 07, 2011 4:05 pm    Temat postu: super knajpa! Odpowiedz z cytatem

sushi pychaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Powrót do góry
Artur
Gość

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 7:31 pm    Temat postu: Sushi Odpowiedz z cytatem

Witam,

Byłem wczoraj przypadkiem w tej knajpie i powiem, że wreszcie jest zacne sushi na woli. Fajny wystrój i dobre jedzenie to, to co lubięn Dekoracje na talerzu są boskie. Smak ryżu idealny, ryby nawet za dużo.

Przetestuje ich jeszcze w dostawie i wtedy napiszę, ale na początku plus że w dostawie mają płatność kartą.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 8:38 am    Temat postu: sushi wola Odpowiedz z cytatem

niestety, nic rewelacyjnego - porcje mało atrakcyjne pod względem wyglądu i zawartości, taki mega przeciętny sushi bar.
Powrót do góry
hagis
Gość

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliśmy wczoraj z mężem.
Byłam w szoku - myślałam że takie dobre sushi jest tylko na Moliera, a tu taka niespodzianka.
restauracja bardzo fajna w środku- kucharz widać, że ro bi sushi nie od dziś.
Moje ulubione miejsce od dziś na sushi.
Powrót do góry
greg
Gość

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 3:45 pm    Temat postu: Re: sushi wola Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
niestety, nic rewelacyjnego - porcje mało atrakcyjne pod względem wyglądu i zawartości, taki mega przeciętny sushi bar.

e... to chyba bylismy w dwóch rożnych miejscach.
Sushi na Woli- bardzo dobre sushi, fajne ceny i nieźla kelnerka;-)
Powrót do góry
LechW
Gość

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 8:22 pm    Temat postu: bardzo dobre jedzenie Odpowiedz z cytatem

Fajna restauracja i dobre jedzenie. Zestaw Suzuki - polecam- śmieszna cena, a dużo sushi.
Miłe miejsce na randkę. Byłem już 2 razy.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Gru 26, 2011 4:06 pm    Temat postu: kiepska jakość w Sushi Wola Odpowiedz z cytatem

fatalne sushi. oszczędzają chyba na wszystkim n więcej się tam nie pojawię..
Powrót do góry
Artur
Gość

PostWysłany: Pon Gru 26, 2011 8:12 pm    Temat postu: Re: kiepska jakość w Sushi Wola Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
- jak to ktos wcześniej napisał to chyba pomyliłeś lokalizacje. Fajna knajpka i bardzo dobre sushi. Widać w tych komentarzach chyba działanie ich konkurencji:-) ale najlepiej ocenić samemu, ja napewno wróce.
Powrót do góry
Gaga
Gość

PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 1:59 pm    Temat postu: miłe zaskoczenie, Odpowiedz z cytatem

Miłe zaskoczenie- jak w tytule.
Nie dość, że mam pod nosem to nie spodziewałam się że aż tak dobre.
Byłam raz w lokalu- ładnie, niestandardowo, ale wole spożywać w domu, więc zamówiłam dwukrotnie ( dostawa szybka, ale nie wiem może dlatego że mieszkam super blisko)

W okolicy jest gruba ryba ( ale nie polecam , fatalny ryż i sushi potrafi być z łuskami łososia).
Wolę sushi z Woli:-)

P.S
fajni kucharze n
Powrót do góry
galery
Gość

PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 2:01 pm    Temat postu: Re: kiepska jakość w Sushi Wola Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

jadłem tam już 3 krotnie: kwestia gustu- mnie smakuje, ale ile ludzi tyle opinii.
Powrót do góry
MalinaW
Gość

PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 2:29 pm    Temat postu: Re: miłe zaskoczenie, Odpowiedz z cytatem

uuu nie piszę się na konkurencję w ten sposób..
Akurat Sushi Gruba Ryba jest świetna, bo bywam tam dość często! więc drodzy właściciele Sushi Wola - chociaż nie byłam u Was, sposób, w jaki próbujecie się wypromować, jest na tyle żenujący, że raczej nie zachęca do wizyty. wszystkie opinie pisane prawie jedna po drugiej natychmiast, jak pojawi się gorsza. no cóż, może trudno pogodzić się z gorszymi i lepiej udawać, że jest ktoś, kto nas lubi. ja nie mam o was złego zdania, ale poczekam na to, aż pojawią się mniej redagowane opinie.

Gaga napisał:
Miłe zaskoczenie- jak w tytule.
Nie dość, że mam pod nosem to nie spodziewałam się że aż tak dobre.
Byłam raz w lokalu- ładnie, niestandardowo, ale wole spożywać w domu, więc zamówiłam dwukrotnie ( dostawa szybka, ale nie wiem może dlatego że mieszkam super blisko)

W okolicy jest gruba ryba ( ale nie polecam , fatalny ryż i sushi potrafi być z łuskami łososia).
Wolę sushi z Woli:-)

P.S
fajni kucharze n
Powrót do góry
Oluś
Gość

PostWysłany: Sro Sty 04, 2012 12:08 am    Temat postu: dobre. Odpowiedz z cytatem

Witam,

sushi dobre, nawet bardzo. Ceny tez ok. Brałem 2 zestawy na sylwestra. Smaczne.

Pozdrowienia
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Sty 04, 2012 11:28 am    Temat postu: Re: kiepska jakość w Sushi Wola Odpowiedz z cytatem

galery napisał:
Anonymous napisał:

jadłem tam już 3 krotnie: kwestia gustu- mnie smakuje, ale ile ludzi tyle opinii.

niestety, to prawda, ile ludzi, tyle opinii. zamówiliśmy do biura. dostaliśmy żenadę, a nie dobre sushi, czyli kupę ryżu, zero dodatków, a jak się już ich dogrzebaliśmy, to trudno było mówić o ich wysokiej jakości. nie sądzę, że to przypadek, więc nie wiem, skąd tak pochlebne opinie. nam sushi z sushi wola zdecydowanie nie przypadło do owego gustu. no cóż.. może niektórzy lubią jeść ryż za duże pieniądze.
Powrót do góry
TOLDI
Gość

PostWysłany: Sro Sty 11, 2012 1:46 pm    Temat postu: sushi jak najbardziej ok Odpowiedz z cytatem

a mnie smakuje, a zamawiam co drugi dzień n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: