Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Świeżo wyciskane soki
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wasze przepisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaszubski-Mlyn_pl
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj mogę się zgodzić- jeżeli chcesz mieć faktycznie smaczny, zdrowy i świeżo wyciskany sok, to polecam kupić wyciskarkę o większej mocy, która nie zostawia wiele miąszu i jest dokładna. Koszt takiego urządzenia to około 500zł wzwyż.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 9:00 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Violet Lake
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki jednorazowy wydatek na wyciskarkę i tak się opłaca, bo jakoś soków jest niesamowita. Ja zawsze miałam problem z sokami pomarańczowymi, po których bolał mnie brzuch. Po wyciskanych nigdy mnie nic nie boli n
Powrót do góry
MilkDeLaCreme
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Lidlu kiedyś sprzedawali takie wyciskarki bardzo tanio. Trzeba polować na takie okazje jak się chodzi do Tesco/Lidla/Biedry etc. Tam co jakiś czas się taka atrakcja może znaleźć n
Powrót do góry
MagdaSeler
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba czatować na promocje w Lidlu. Wystarczy sobie poszukać w necie. Wyjdzie to Wam na zdrowie - nie polecam walk w sklepach spożywczych. Można nabawić się tylko urazów.
Powrót do góry
dlamnie
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również wyciskam non stop, ale muszę przerzucić się na wolnoobrotową (korzystam z sokowirówki), bo nie utlenia soku, więc jest zdrowszy. Koktajle z blendera też są mega!
Powrót do góry
Melvit
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wszelkich koktajli i sorbetów dobrze jest dodać nasiona chia. Posiadają bardzo wiele kwasów Omega-3 oraz magnezu i odpowiadają za lepszą koncentrację i pracę mózgu. Nawet niewielka ilość może uzupełnić organizm o cenne składniki odżywcze n
Powrót do góry
Tamaraa
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuje soki tłoczone firmy Sady Wincenta http://www.sadywincenta.pl/ . To naturalne soki, bez konserwantów, środków słodzących, bez dodatku wody. Soki są w różnych smakach. Ja najczęściej kupuję sok jabłkowo-aroniowy bo aronia jest bardzo zdrowa na oczy i serce.
Powrót do góry
ivonka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niby tak ale wciąż są to soki, które są gotowe. A najzdrowsze są soki które przygotujemy sobie samodzielnie w domu n

Można o tym poczytać w każdym poradniku o terapii Gersona czyli terapii sokami. Nawet soki z najzdrowszej wyciskarki tracą wiele właściwości odżywczych i witamin po kilku godzinach od zrobienia. Tak więc najlepiej jest wycisnąć sok oraz od razu wypić.

Polecam zakup wyciskarki zamiast sokowirówki.Jest to dość droższa inwestycja, sama jednak nie żałuję. Wyciskarka robi soki gęstsze, odpadu jest mniej. I dzięki temu,że pracuje na wolnych obrotach soki są zdrowsze
https://www.eujuicers.pl/wyciskarki-cytrusow
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wasze przepisy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach