Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Świeżo wyciskane soki
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wasze przepisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaszubski-Mlyn_pl
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj mogę się zgodzić- jeżeli chcesz mieć faktycznie smaczny, zdrowy i świeżo wyciskany sok, to polecam kupić wyciskarkę o większej mocy, która nie zostawia wiele miąszu i jest dokładna. Koszt takiego urządzenia to około 500zł wzwyż.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 9:00 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Violet Lake
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki jednorazowy wydatek na wyciskarkę i tak się opłaca, bo jakoś soków jest niesamowita. Ja zawsze miałam problem z sokami pomarańczowymi, po których bolał mnie brzuch. Po wyciskanych nigdy mnie nic nie boli n
Powrót do góry
MilkDeLaCreme
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Lidlu kiedyś sprzedawali takie wyciskarki bardzo tanio. Trzeba polować na takie okazje jak się chodzi do Tesco/Lidla/Biedry etc. Tam co jakiś czas się taka atrakcja może znaleźć n
Powrót do góry
MagdaSeler
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba czatować na promocje w Lidlu. Wystarczy sobie poszukać w necie. Wyjdzie to Wam na zdrowie - nie polecam walk w sklepach spożywczych. Można nabawić się tylko urazów.
Powrót do góry
dlamnie
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również wyciskam non stop, ale muszę przerzucić się na wolnoobrotową (korzystam z sokowirówki), bo nie utlenia soku, więc jest zdrowszy. Koktajle z blendera też są mega!
Powrót do góry
Melvit
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wszelkich koktajli i sorbetów dobrze jest dodać nasiona chia. Posiadają bardzo wiele kwasów Omega-3 oraz magnezu i odpowiadają za lepszą koncentrację i pracę mózgu. Nawet niewielka ilość może uzupełnić organizm o cenne składniki odżywcze n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wasze przepisy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach