Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szósty Smak, Łódź

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SzóstySmak
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 23, 2012 1:34 pm    Temat postu: Szósty Smak, Łódź Odpowiedz z cytatem

Chrzciny? Zaręczyny? Niedzielny obiad? Miła kolacja?
Zapraszamy do restauracji o niezobowiązującej atmosferze i wyśmienitej kuchni: Szósty Smak w Łodzi, ul. Brzezińska 53
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Sty 23, 2012 1:34 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Dobry samarytanin.
Gość

PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tragedia! Ostrzegam wszystkich przed wyborem tego miejsca. Fatalna organizacja. Kuchnia w garażu...obiady donoszone na pierwsze piętro w garnkach, puste stoły, sztuczne sosy i ogólny brak smaku. W cudownym "szóstosmakowym ogrodzie" wywalone resztki obiadów. Toalety może i ładne, ale z czystością i zapachem jest problem. Właściciele restauracji sami wystawiają sobie pochlebne opinie na profilu... Podczas przyjęć komunijnych z zasady organizowanych "dla dzieci"...dzieci niestety nie zostają przewidziane w menu. Myślę, że po 2 suche nugetsy na dziecko (na czas trwania całego przyjęcia)...to zdecydowanie za mało. Ostrzegam...
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, niestety to prawda.. dno dna..
Powrót do góry
...
Gość

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To była ogólna tragedia, nie wiem kiedy zapomnę o kaczce po tyrolsku ala kurczak , kotlecie po szwajcarsku , polędwiczkach w sosie kurkowym z proszku ala szynka , babeczkach z farszami czyli z sałatką warzywną, sałatce z grilowanym kurczakiem ala gówno i wspaniałej sałatce warzywnej z maggi.Wspaniałych toaletach tylko z wyglądu bo aby do nich wejść trzeba było wstrzymać oddech.
Powrót do góry
Nie polecam!
Gość

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.. na rekomendację trzeba sobie zasłużyć... zapracować.... trudno polecić komukolwiek restaurację, gdzie podawane jest marne jedzenie, piękny opis dania, nie ma wiele wspólnego z tym, co zostaje zaserwowane...... a zapodana polędwiczką nie jest polędwiczką......... Ani ilość ani jakość n !!!!! Nikt nie mówił, ze będzie smacznie ... jak u Mamy n ..., ale za Taką Cenę ... należało dołożyć starań!......
Powrót do góry
gregorysadok
Gość

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

catering catering , dramat,catering, puste stoły za 130 zł za osobę, miało być 4 kelnerów było 2 ,w potrawach wyczuwalne maggi, wszystko polane galaretą , nie zamawiać sałatki z grilowanym kurczakiem dramat !!!!!i babeczek z farszami po kilka na półmiskach , świece miały być zapalone ale pan nie miał zapalniczki więc nie były zapalone,muzyka w tle jedzenie przynoszone w termosach,pani menadżerka unikała kontaktu prawdopodobnie dlatego że nie dotrzymała umowy, bardzo trudny kontakt z nią przy ustalaniu menu, dramat
Powrót do góry
gościnnie :)
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 9:58 pm    Temat postu: Szósty Smak :) Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie n
Mówiąc szczerze , jestem kelnerką z Szóstego Smaku n
Wszystkie opinie , które są tutaj umieszczone wywodzą się od Pani , której nie zapomnę nigdy i zapewne jej krewnych n
Zauważyłam , że Pani bardzo lubi wyrażać opinie wszędzie gdzie tylko jest możliwe , również z pomocą krewnych n
A zaczęło się tak - to była moja jedna z pierwszych imprez , które obsługiwałam w naszej restauracji - zaznaczam od razu : Pani była niemiła , ordynarna i widziała problem we wszystkim n Jedzenie jak widzę Pani nie smakowało a pamiętam jak spakowałam Pani wszystko na WYNOS i zaznaczam również : do połowy dopalone świece (które były odpalone przez mojego kolegę) jak i torebki z herbatką. Pani nie stroniła od niczego , bałam się że zabierze również krzesełka. Jedną z niemiłych spraw było to , że obsługę a rzeczywiście była nas czwórka - traktowała jak podludzi n
Skąd wiem , że to akurat ta Pani? - bo te same opinie wyraża na naszej stronie na Facebooku n
Mam doświadczenie jeżeli chodzi o kelnerowanie , jestem studentką i próbuję dorobić - standard , kiedyś ktoś powiedział mi , że jeżeli kelner ma ochotę zjeść to co niesie na talerzy to znaczy , że jedzenie jest dobre a ja za każdym razem nie mogę się powstrzymać żeby coś schrupać n
Mamy wielu stałych klientów , których imiona znam i traktuje ich jak przyjaciół naszej restauracji n Pani , o której mowa nie rozróżnia czym jest katering a czym jest termos , którym na górę zanosiły dania co by nie wystygło n
Nie , to nie jest autoreklama:) Każdy indywidualnie powinien spróbować i ocenić n
Ja , dzięki restauracji nauczyłam się robić makaron i rybkę i nie jadam już tłuczonych ziemniaków ze schabowym n Pozdrawiam moich stałych klientów , którzy bywają codziennie bądź kilka razy w tygodniu , choć to RZEKOMO catering n
Pozdrawiam , zapraszam! Kelnerka:)))
Powrót do góry
Selprim_pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2013 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy bezie miał swoją opinię i to naturalna sprawa,póki co wypowiedziało się kilka osób,poczekajmy na pozostałych Forumowiczów. Ja nie miałem okazji tam być,więc nie moge napisać swojej opinii.
Powrót do góry
anastazjakot
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwujecie tam jedzenie kuchni polskiej? Jak z cenami?
Powrót do góry
rudio98
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli restauracja z tematu jest kiepska a jej nie znam to polecam nie opodal Łodzi Złoty Młyn gdzie można naprawdę dobrze zjeść i otwarte 24h tak więc o każdej porze a dodatkowym atutem jest wystrój i aranżacja, gonty drewniane na dachu, dużo drewna, kominki, fontanny, zabawa dla dzieci
Powrót do góry
ukaniu
Gość

PostWysłany: Pią Maj 01, 2015 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super jedzenie miła obsługa niema mowy o kateringu albo maggi naprawde polecam
Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda nigdy tam nie byłem,natomiast z tego co piszecie to przeważają raczej pozytywne opinie więc zawsze będąc w Łodzi można przynajmniej udać się tam i spróbować,przekonać się samemu czy dana kuchnia nam smakuje.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach