Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szósty Smak

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Łódzkie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 3:55 pm    Temat postu: Szósty Smak Odpowiedz z cytatem

Szósty Smak

Adres:
ul. Brzezińska 53
92-111 Łódź

Opis:
Zapraszamy zarówno na kameralne rodzinne obiady, romantyczne spotkania jak i imprezy firmowe oraz przyjęcia okolicznościowe. Naszym Klientom zapewniamy bezpłatny parking oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Przy ładnej pogodzie najmłodsi goście restauracji mogą skorzystać z miniplacu zabaw.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 3:55 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Dobry samarytanin.
Gość

PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tragedia! Ostrzegam wszystkich przed wyborem tego miejsca. Fatalna organizacja. Kuchnia w garażu...obiady donoszone na pierwsze piętro w garnkach, puste stoły, sztuczne sosy i ogólny brak smaku. W cudownym "szóstosmakowym ogrodzie" wywalone resztki obiadów. Toalety może i ładne, ale z czystością i zapachem jest problem. Właściciele restauracji sami wystawiają sobie pochlebne opinie na profilu... Podczas przyjęć komunijnych z zasady organizowanych "dla dzieci"...dzieci niestety nie zostają przewidziane w menu. Myślę, że po 2 suche nugetsy na dziecko (na czas trwania całego przyjęcia)...to zdecydowanie za mało. Ostrzegam...
Powrót do góry
Papryczka
Gość

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 10:03 am    Temat postu: Polecam Odpowiedz z cytatem

Bardzo przyjemna restauracja, spokojna, z pysznym jedzeniem, ładnie podanym ale bez zadęcia. Ceny nie niskie, ale i nie wygórowane. Są zabawki dla dzieci. Bardzo miła obsługa.
Powrót do góry
Bogda
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 3:19 pm    Temat postu: POLECAM BARDZO! Odpowiedz z cytatem

Wspaniały lokal, przepyszne jedzenie, staranny wystrój, nieagresywna muzyka. W takim miejscu chce się przebywać.
Można tu w spokoju zjeść znakomity, obfity obiad.
Niebagatelnym walorem jest także to, że nie ma tu tłumu rozkrzyczanych osób, a muzyka nie jest puszczona na cały regulator.
Byłam tu pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni.
Miejsce warte polecenia n
Powrót do góry
alllim
Gość

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam raz, nigdy więcej. Mięso mrożone, ziemniaki i frytki z worka (można kupić w sklepie i podsmażyć). Łeeee. Poziom 0.
Powrót do góry
Yeti
Gość

PostWysłany: Sob Lip 05, 2014 9:10 pm    Temat postu: Szósty smak Odpowiedz z cytatem

Byłem w tej restauracji trzy razy i chce bywać tam częściej. Przemiła obsługa wspaniałe jedzenie i super atmosfera to jest cos czego brakuje w innych tego typu miejscach. Przed posiłkujemy zawsze gratisowy starter wyśmienity pasztet albo bruchetta a po jedzeniu rownież darmowy deser. Polecam z całego serca. Nie wiem jak wyglądają komunie i inne imprezy ale restauracja jak dla mnie bez zarzutu. Mogę śmiało powiedzieć ze nigdzie w Polsce nie ma równie dobrej restauracji a do tego z cenami nieprzyzwoicie niskimi. Duże brawa dla właściciela restauracji który każdego klienta traktuje jakby był najważniejszym jego gościem Na prawdę polecam szczególnie tym którzy są już zmęczeni znudzonymi kelnerami i potrawami wszędzie takimi samymi.
Powrót do góry
B & M
Gość

PostWysłany: Pon Sty 26, 2015 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alllim napisał:
Byłam raz, nigdy więcej. Mięso mrożone, ziemniaki i frytki z worka (można kupić w sklepie i podsmażyć). Łeeee. Poziom 0.
Chyba nie mówimy o Szóstym smaku na Brzezinskiej? pracujemy z mężem blisko i często tam wpadamy. Bardzo przyjemnie wyważone smaki. Nietuzinkowe. Godne polecenia. Czekamy wiosny i hamburgerów ❤️ to nie ma nic wspólnego z mcD. ani z 'budkowymi bulami' 💩
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Łódzkie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: