Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam dobrej knajpy sushi
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lola
Gość

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 9:09 pm    Temat postu: Szukam dobrej knajpy sushi Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem amatorką sushi n (sama robię w domu od czasu do czasu, ale zawsze z wędzoną rybą) chciałabym spróbować naprawdę dobrego sushi z surową rybką (sashimi). Ostatnio pojawiło się sporo tego typu knajp, ale ten towar wymaga świeżości - nie chcę stracić następnego dnia walcząc z zatruciem n
Czy możecie mi coś polecić? Słyszałam sporo dobrego o Izimi Sushi, czy ktoś tam był?
Bedę wdzięczna za pomoc!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 9:09 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
agrafka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 3:28 pm    Temat postu: Re: Szukam dobrej knajpy sushi Odpowiedz z cytatem

lola napisał:
Witam,
Jestem amatorką sushi n
Czy możecie mi coś polecić? Słyszałam sporo dobrego o Izimi Sushi, czy ktoś tam był?
Bedę wdzięczna za pomoc!

Cześć Lola, Izumi Sushi przy Pl. Zbawiciela jest znaną knajpą - przynajmniej słuchaczom AntyRadia. Właścicielka restauracji była parokrotnie gościem Pawła Lorocha w kulinarnej audycji AR - Gastrofazie. Poza tym, nie wiem czy wiesz, że Izumi Sushi jest nominowana do miana 'Knajpy Roku'. Wybór takiej zostanie poddany weryfikacji przez jury oraz czytelników Gazety Wyborczej. Rozstrzygnięcie 21. listopada. Tam jeszcze nie trafiłam, ale jadłam pyszne sushi w restauracji Akashia przy Jana Pawła II - moje wrażenia są tu: http://forum.antyfani.pl/Akashia-t2427.html

Zapraszam na forum antyfani.pl n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na Żelaznej jest smacznei tanie sushi. byłem kilka razy i zawsze było ok. o wiele lepsze niż w arkadi i na imielinie
Powrót do góry
monica
Gość

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 11:31 pm    Temat postu: sushi i sałatka ze szpinakiem i sashimi Odpowiedz z cytatem

Świetne sushi jadłam z koleżanką w kawiarni na parterze w Domotece (centrum handlowe u zbiegu Radzymińskiej i Toruńskiej). Wpadłyśmy tam na kawę, by oderwać się od hałasu w Ikei i okazało się, ze robią na miejscu sushi. Mają też świetnie skomponowaną sałatkę z sashimi, imbiru, szpinaku i wasabi. Polecam, zwłaszcza w tygodniu, bo w weekendy trudno o stolik. n
Powrót do góry
Joe
Gość

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 4:57 am    Temat postu: Sushi ''Krzywy domek'' Sopot Odpowiedz z cytatem

Nie polecam!!! bylem ostatnio, nie maja pojecia co z czym i jak?

Wnetrze nie ciekawe i atmosfera taka sobie. Crying or Very sad

Mysla ze jak Krzywy Domek to juz sa w Tokio a do Tokio daleko daleko!
Powrót do góry
Holly
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Inabę. Owszem, jest chyba najdroższa z knajp sushi w Warszawie, ale warto. Trochę zimny wystrój, ale to akurat charakterystyczne dla tego typu knajp.
Powrót do góry
superktoś
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 9:27 pm    Temat postu: Inaba Odpowiedz z cytatem

Popieram, nigdzie nie jadłem takiego sushi. Drogo ale czuć (i widać) za co się płaci.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 9:47 am    Temat postu: sushi warszawa Odpowiedz z cytatem

ten sushi na bemowie, tylko blagam, zamowcie telefonicznie zarcie, bo wystroj knajpy nie najlepszy n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 9:09 pm    Temat postu: ten sushi bemowo Odpowiedz z cytatem

zamawiam tam raz na jakis czas w firmie zarcie
calkiem smaczne, obsluga tez ok, moge polecic
Powrót do góry
Ania i Kasia
Gość

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 2:28 pm    Temat postu: Sushi przepyszne Odpowiedz z cytatem

My chodzimy do Yamato na Oboźną. Lux sushi, pyszne, pełno ryby nie tak jak wszędzie skrawki... Kucharze jednym zdaniem wirtuozi tej kuchni, można też spotkać znane osoby, ostatnio widziałam tam Kingę Rusin... n
Powrót do góry
krk
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 4:02 pm    Temat postu: susziarnie Odpowiedz z cytatem

dużo dobrych, warszawskich można znaleźć na net kelnerze. często z tego korzystam jak przyjeżdźam do stolicy
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pyszne sushi mają w susharni na koszykowej i w tensushi
Powrót do góry
Edyta
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:04 pm    Temat postu: Besuto Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o sushi to bardzo polecam Besuto na tyłach Nowego Światu. Nigdy się nie zawiodłam i porcje są duże, choć wiem, że niektórym to przeszkadza. Ostatnio bylam w Papaji i tragedia...maki z tuńczykiem były wypełnione zmielonym tuńczykiem, który smakował jak z puszki!
w Besuto puszczają tez super muz

Pozdrawiam i samcznego
Powrót do góry
marysia
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sushi to tylko w Sushi Box!
Są na Mokotowie, na Sandomierskiej
Ale ja proponuję zamawiać do domu, bo tam mają tylko 4 miejsca - trudno się dostać.
Ja zamawiam do domu jak mamy ochotę na coś innego lub do pracy jak dopada głód, online na www .netkelner. pl/sushibox
Powrót do góry
MissYoda
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 11:12 am    Temat postu: Jeśli sushi to tylko... Odpowiedz z cytatem

...w Sakana na Moliera. Kameralna, sympatyczna atmosfera, genialni sushi "makerzy". Świeże ryby i rozsądne porcje. Od czasu do czasu wpadam też do Tomo na Kruczej. Klimat nieco inny, bardziej oficjalny, ale jedzenie pyszne:)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach