Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam dobrej knajpy sushi
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika
Gość

PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 8:27 pm    Temat postu: sushi Odpowiedz z cytatem

A ja dobre sushi jadłam w Galerii Mokotów n
Miejsce może nie jest bardzo romantyczne, ale sushi świetne.
Także po zakupach, warto raczej tam zajrzec n
Monika
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 8:27 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
ramones
Gość

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 9:11 pm    Temat postu: sushi Odpowiedz z cytatem

sushi box jest fajny, przywożą do domu i można płacić kartą, idealne zestawy na balangi, jak nie sushi to tajska zupa na placu konstytucji !
Powrót do góry
TolA
Gość

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie odradzam Akashję w Złotych Tarasach. Niczego nie można zarzucić sushi (bardzo dobre) ale ten smród od smażenia jest nieznośny. Parę razy tam byłam i za każdym razem przynosiłam w ubraniu smród smażenieny. Never again

A polecam KIKU , to będzie chyba róg Moliera i senatorskiej. Ładny wystrój, duża przestrzeń między stołami, nie to co np. w Sushi77.
Powrót do góry
chilli peppers
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam sushi Bonsai (Sadyba Best Mall)
& Tomo Sushi (ul. Krucza)
n
Powrót do góry
Kaska
Gość

PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 6:31 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

marysia napisał:
Jak sushi to tylko w Sushi Box!
Są na Mokotowie, na Sandomierskiej
Ale ja proponuję zamawiać do domu, bo tam mają tylko 4 miejsca - trudno się dostać.
Ja zamawiam do domu jak mamy ochotę na coś innego lub do pracy jak dopada głód, online na www .netkelner. pl/sushibox

Trudno się dostać? zaszłam tam z ciekawości kiedyś, bo pracuję blisko na Reytana. Zawsze kiedy tamtędy przechodzę świeci pustkami. Lokal to jedna wielka porażka. Wchodzi się i od razu jest bar. Zero prywatności. Sushi raczej na wynos. Poza tym... czy dobre? nie za bardzo, ryż słonawo kwaśnawy, za mało cukru w zaprawie - oczywiście jak dla mnie. Tuńczyk jasny, blady... małe porcje.. mi nie podpasowało.
Powrót do góry
Anka
Gość

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo to i ja się dorzucę! Przy OBI na Radzymińskiej jest sushi (Nigiri chyba) chłopak mnie tam zabrał w zeszłą sobotę i MUSZĘ pochwalić. Naprawdę dobre, świeży pachnący łosoś i tuńczyk w pięknym kolorze. Smakowe niebo n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 6:03 pm    Temat postu: nigiri do niczego, byle jaki ogródek, sushi przeciętne Odpowiedz z cytatem

no weź przestań z tym nigiri, szczególnie z tym żałosnym ogródkiem, błagaaaam n a suszki u nich są mocno przeciętne, nawet w dostawie, gdy nie widzi się okolicy lokalu, nie pomaga - przeciętność nad przeciętnością!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 4:26 pm    Temat postu: restauracja kiku w warszawie FATALNA!!!! Odpowiedz z cytatem

TolA napisał:
Zdecydowanie odradzam Akashję w Złotych Tarasach. Niczego nie można zarzucić sushi (bardzo dobre) ale ten smród od smażenia jest nieznośny. Parę razy tam byłam i za każdym razem przynosiłam w ubraniu smród smażenieny. Never again

A polecam KIKU , to będzie chyba róg Moliera i senatorskiej. Ładny wystrój, duża przestrzeń między stołami, nie to co np. w Sushi77.

JAK MOŻNA POLECAĆ TAK BEZNADZIEJNĄ RESTAURACJĘ??
ZŁOŻYLIŚMY TAM KIEDYŚ ZAMÓWIENIE NA JEDZENIE DO BIURA I RESTAURACJA KIKU PONIOSŁA TOTALNĄ PORAŻKĘ!!!!!!

JEDZENIE BYŁO ZIMNE, BAAAAAAARDZO NIESMACZNE - KAŻDY NARZEKAŁ, ŻE "CHEMICZNE" W SMAKU - NIE DAŁO SIĘ TEGO ZJEŚĆ.

NIKOMU NIE POLECIŁBYM RESTAURACJI KIKU PO TAKIEJ AKCJI!!!
Powrót do góry
okurcze
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię Besuto Ładny wystrój, obowiązkowy Kikkoman i dobra, choć może nie do końca "koszerna" sałatka z Kimchi.
Powrót do góry
Florian_pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak kształtują sie ceny w zamian za te zestawy sushi,możecie napisać na ten temat coś więcej? Bo to z pewnością przyda się również innym Użytkownikom na forum,wiec czekamy:)
Powrót do góry
biegunek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sty 15, 2016 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma takich bo sushi jest obrzydliwe
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można też zbytnio uogólniać,moim zdaniem akurat sushi nie jest obrzydliwe,musi być tylko odpowiednio przygotowane oraz podane,w tym tkwi cały sekret n
Powrót do góry
lubiedobrzezjesc
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zajrzyj do Sushiberry jeśli interesuje Cię świeża ryba w rolkach, bo autopsji wiem, że tam jest perfekcyjnie pod tym względem. Co do lokalu - ciężko mi się wypowiadać, do tej pory zamawiałem tylko na dowóz, ale słyszałem, że podobno spoko n Najważniejsze, że sushi pierwsza klasa n
Powrót do góry
jpiotrekkkk
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też szukam w warszawie knajpy sushi n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach