Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam ekskluzywnej restauracji w Trójmieście?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliusz
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:39 pm    Temat postu: Szukam ekskluzywnej restauracji w Trójmieście? Odpowiedz z cytatem

potrzebuję informacji na temat ekskluzywnej restauracji w Trójmieście na kolację biznesową dla 6 osób. Zależy mi na prestiżowym miejscu.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:39 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Ella
Gość

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 1:11 pm    Temat postu: UL Fashion Odpowiedz z cytatem

Niedawno otworzył się nowy klub i restauracja w jednym - UL Fashion w Sopocie - byłam tam dwa razy, wrażenie in plus, do tego niedaleko molo - polecam. Ella Ps. mają trochę kiepską stronę www, ale zdjęcia faktycznie obrazują to, jak ten lokal wygląda n
Powrót do góry
jovita
Gość

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 1:51 pm    Temat postu: Dot. ekskluzywna restauracja w Trójmieście Odpowiedz z cytatem

Zależy co dla kogo oznacza słowo "ekskluzywne". Jeśli chodzi o wykwintną kuchnię i elegancki styl, to w Trójmieście nie ma zbyt wielkiego wyboru. Wiem, bo sama często mam z tym problem, zwłaszcza gdy mam ważnych gości zagranicznych. Kiedyś była Willa Hestia, ale niestety już jej nie ma. Raczej nie wybrałabym się na kolację do Ul Fashion, to dla mnie zbyt młodzieżowe miejsce.
Powrót do góry
MOcca
Gość

PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 5:28 pm    Temat postu: restauracja Odpowiedz z cytatem

polecam nowo otwartą Pasjami w Sopocie, miesci się w H.Rezydent. Jest super, wszystko śweize, super przyrządzone
Powrót do góry
ejki
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 2:23 pm    Temat postu: Dot. ekskluzywna restauracja w Trójmieście Odpowiedz z cytatem

A ja polecam Restauracja Filharmonia w Gdansku na Ołowiance http://www.restauracjafilharmonia.pl w budynku Filharmonii Bałtyckiej nad samym brzegiem Motlawy, maja 3 pietra, a na najwyzszym VIP-room z tarasem i pieknym widokiem, gdzie mozna sie spotkac w osobnej sali nawet w 20 osob.

Jedzenie niesamowite, nowoczesne i swieze - kuchnia molekularna i fusion.

poz
K.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia wegańska w Soul Fresh na Świętojańskiej, fajny klimat i smacznie, na spotkanie biznesowe w sam raz ;-P
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach